Огляд каталогу
- 718 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 718 результатів
Перегляньте музика в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 718 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 218,790 відгуків та оцінок.
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Чудовий викладацький склад, затишна атмосфера. Дитина задоволена.”
“Приємне місце, Взагалом смачно, помірні ціни. Ввечері небагато людей, що дуже сподобалось. Смачні десерти, дякую!”
“Вареники смачні дуже, особливо із лососем, обслуговування приємне, все сподобалось.”
“Дуже атмосферна точка, вібир зробити заклад в трамваї щось з чимось, місцева шакрма ні одного разу не розчаровувала”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Побачила я свою сукню-мрію інстаграм! Воно було незвичайної краси! Їхала до Вас – серце завмирало)! Коли зайшла в салон, зустріла чудова дівчина Ольгу, вона зробила все, щоб примірка суконь стала для мене святом! Навіть колись така бажана мною сукня не підійшла, не дала впасти духом! Підсумок: дві сукні, фата та всякі штучки! Дякую Вам ВЕЛИКЕ за ваш професіоналізм, любов до краси, щирість! Навіть не можу передати який шикарний у мене був ранок нареченої! Ольга зробила його незабутнім, допомогла одягнути сукню і почувати себе просто королевою.”
“Дуже гарний ресторан, смачно та затишно! Приємні ціни та дуже вдалий інтерʼєр! Обожнюю креветки, раджу всім”
“Кожна страва тут має свою родзинку”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Заклад для «своїх», затишний, смачний, атмосферний. Окремий респект кухареві, кухня шикарна. Піца, креветки, стейк (на літньому мангалі), закуски - низький уклін, знову ж таки, кухарі. Пиво свіже, обслуговування як вдома до мами.”
“Довгий час хотів відвідати цей апостол насолоди та блаженства, але прибувши на локацію виявив закрите приміщення. Пані та панове, півдрайв закрився. Не знаю, як давно це злодіяння трапилося, але я так і не встиг здобути честь відвідати цей неймовірний бар. Ставлю п'ять зірок на згадку про час, який я не застав.”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Цікавий інтер'єр, відмінний персонал, оригінальний "бутери"”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Магазин гарний. Здається маленьким, але я завжди знаходжу там все, що мені потрібно. Помітила, що в інших магазинах ціни вищі, ніж у Глобусі.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже атмосферно, красиво, затишно. Негучна приємна музика. Ввічливі, уважні офіціанти. Красива подача страв. І дуууже смачнюча кава!”
“Смачні страви, гарне обслуговування.”
“Хороше місце, хороша атмосфера, смачна кава та вічливий персонал.”
“Зайшли за 3 хвилини до закриття і нас обслужили) дякуємо, ми так поспішали до вас))))”
Глянец — перукарня із спокійною атмосферою та зручним сервісом. У закладі надають стрижки. Окрема увага — на затишну атмосферу та якість виконання.
“Затишне місце, чудове розташування, гарний краєвид поєднаний з розташуванням в тихому місці Привітні офіціанти, смачні сніданки з широким асортиментом”
“Нам приготували неймовірно смачний оригінальний фуршет .Чудове атмосферне місце,де затишно ,персонал просто казковий , відношення до гостей 5+ .Дякую вам!”
“Вдень відпочивали на їхньому пляжі , бронювали ліжко, сподобалось те наскільки близько біля води вони розташовані, адже сидячи на ньому, спустивши ніжки, хвилі дотягуються до вас. Також можна туди замовити кухню, коктейлі та кальян - ну кайф! Поруч зроблений душ , щоб змити себе солону воду та комфортні переодягальні. Вечером забронювали столик в ресторані - все було дуже смачно. Офіціантка підійшла одразу та була привітною. Особливо приємно вразила швидкість обслуговування та подача страв, адже тереторія закладу та кількість столиків/гостей дуже велика. Обслуговування, естетика закладу та кухня - на рівні, дякую! Єдине , що варто знати, це мала кількість місць для паркування автомобіля, проте заклад максимально намагається допомогти вам знайти місце для вашого автомобіля та організувати проїзд/виїзд.”