Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте нові смаки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 57,108 відгуків та оцінок.
“У принципі гарне поромне сполучення між Україною та Грузією.”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
“Найсмачніша кава в Одесі ❤️ Хазяїн закладу просто душка ❤️❤️❤️”
“Дуже смачна кава, приємний барист і дуже мила атмосфера”
“Дуже хороша компанія. всім рекомендую. Я тут вже придбав 3 автомобіль і друзів пудтягував тоже трьох. мені всьо нравиться. обращайтесь в компанію Резар і підтягуйтечь в двіжение 5.10. Не платять налогі і бабкі мудакам в законі, які ставлять усіх на коліна.”
“Добре відстажовані нові співробітники. Приємні хлопці, які підкажуть та порадять спробувати щось нове. Відразу відчувається різниця в обслуговуванні. Кава відмінна, пончики однозначно теж! Дякую за те, що реагуєте на скарги клієнтів. Тепер знову із задоволенням ходитимемо до вас ❤️”
“Хороший стік по одязі, по взуттю вибір так собі, дуже пристойний вибір товарів, в цілому ціни досить прийнятні, особливо якщо потрапити на розпродаж”
“Дуже смачна патча, ходжу завжди”
Розташований у самому серці Одеси на Дерибасівській, «Перший Винний Бар Ресторан Одеса» створений для тих, хто хоче відкривати нові смаки без зайвого пафосу. Це атмосферний винний бар-ресторан у Приморському районі, де акцент зроблено на культурі дегустацій і гастрономічних поєднаннях.
“Завжди якісні продукти, великий асортимент та звичайно приємне обслуговування.”
“Нормальне недороге пиво. Не соромтеся запитати поради продавця і беріть тільки найсвіжіше.”
“Смачні суші, приємна ціна, замовляємо в офіс доставку, завжди вчасно привозять, особлива подяка Павлу, приємний та ввічливий курьєр.”
“Хороший супермаркет.Ціни як у звичайному українському містечку.Ми приїхали на відпочинок,закупились тут продуктами.Поруч є ринок,вечірній ринок.Тут можна купити дешеві фрукти.А ціни в цьому магазині приємно здивували.”
“Смачні булочки, профітролі, тістечка та торти. Можна купити із собою, можна посидіти за чашкою чаю чи кави у маленькому залі. Без особливих домагань на затишок, але завжди смачні та свіжі насолоди, які випікають прямо тут. Сподобався солодовий хліб, до речі, якщо залишається на слід день, його продають зі знижкою! Дуже зручно, що можна розрахуватися карткою! Рекомендую побалувати себе ласощами! ЕХ, шкода, що закрилися!”
“Скажіть будь ласка дуже потрібно.когда в ситиці на селищі був ваш магазин і там було толі пальто толі піджак з баскою, кольору хакі (у військовому стилі) мені потрібно сильно цей виріб. можливо у вас ще є.”
“Гарний магазин та привітний персонал”
“Непоганий табір. Донька відпочивала тут на початку літа. На море треба йти пішки через лиман, або катером, але для дітей це додаткова пригода.”
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Єдиний (окрім Metro) нормальний супермаркет у Луганській, чупринки маєте багато часу - вам сюди”
“Дуже смачна їжа, якісне обслуговування та приємна атмосфера”
“Дуже приємний заклад! Усі на тверду 5+ Офіціанти – тактовні, ввічливі, уважні. Піца – чудова! Можна спостерігати за приготуванням на відкритій кухні під час очікування за столиком. Атмосфера затишна: гарне освітлення, скрізь дотримується чистоти. Дуже відрізняється від звичних «генделів» Затоки, що не може не тішити. Алкогольних напоїв у меню НІ. Але персонал дозволяє приходити до закладу зі своїми алкогольними напоями.”
“Дуже смачний баблті, дитині сподобався. Привітні дівчата. Рекомендую.”
“Хороше місце для проведення свят. Вже разів чотири організовуємо там свої урочистості і не тільки. Можна замовити там закуски, чай, каву, ще є знижки на їжу з доставкою до цього місця.”
“Ввічливий персонал, смачна їжа, досить прийнятні ціни.”
“Перша вона не просто так! Всім раджу!”