Огляд каталогу
- 1,342 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 1342 результатів
Перегляньте обіди в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,342 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 592,007 відгуків та оцінок.
“Дуже затишна кав'ярня та дуже гарна бариста мене обслуговувала. Замовляли Лате на кокосовому молоці та капучіно з карамелю, і на десерт наполеон. Все дуже смачно і якісно. Дякую за чудове обслуговування”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”
“Атмосферний заклад, на вході зустріла офіціантка і провела до столика, відразу запропонувала меню та новинки. Замовили ньокі і вони були дуже смачними та ніжними, окремо хочу добавити плюсик за цитрусовий чай.”
“Дуже смачно, як і в 2017 році, подача гарна, їжа апетитна, ввічливе обслуговування. Дякуємо, що Ви зберегли ідеальну технологію приготування шашлику”
“Атмосферне місце Привітно зустріли Пригостили лімончелою Їжа дуже смачна Жива музика Рекомендасйон!!!!”
“Дуже смачна шаурма, мабуть найсмачніша в Одесі.”
“Їжа смачна та свіжа, великий вибір в меню, є один мінус, бракує огородженого місця, тому що в сіті центрі на Таїрова, заклад знаходиться посередині, а так все відмінно, одне з моїх улюблених місць ;)”
Kosmo Pizza – це сервіс безкоштовної доставки піци та суші в Одесі. Компанія пропонує широкий асортимент страв, які вирізняються насиченим смаком та якісними інгредієнтами. Піца від Kosmo Pizza отримує високі оцінки, зокрема такі позиції, як "4 сири" та м'ясна піца. Характерною рисою піци є велика кількість начинки та смачний соус.
Розташований у Приморському районі Одеси, Wild Sandwich — це місце для тих, хто шукає швидку, але продуману їжу з акцентом на смак і якісні інгредієнти. Заклад спеціалізується на сендвічах і ролах, які зручно брати із собою або замовляти доставкою.
♨️Grill-Сafe♨️ Арена_Аккермана — це гриль-кафе у Білгороді-Дністровському, розташоване за адресою вул. Первомайська, 104, де акцент зроблено на м’ясі з вогню та невимушеній атмосфері. Заклад працює у форматі кафе/гриль-майданчика та має активну присутність у Facebook-спільноті, де гості діляться враженнями й фото.
“Чітко, другий раз тут, все шикарно. Красиве місце, поряд Одеса. Точніше дуже поруч)”
“Хочу висловити щиру подяку банкет-менеджеру та всій команді готелю «Бристоль» в Одесі. Професійна організація, бездоганний сервіс і уважне ставлення до деталей зробили наш захід по-справжньому особливим. Дякуємо за високий рівень турботи, атмосферу комфорту та гостинності. Будемо раді повернутися знову.”
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Мені дуже подобається, затишно, чисто, великий вибір страв та все дуже смачно. Ціни приємно тішать.”
“Дуже тішить, що на Райдужному є така філія, де можна поїсти дуже смачні роли та піцу. Це дуже смачно, спробуйте, не пошкодуєте. А якщо захочете доставку, довго чекати не доведеться. Завжди все вчасно і навіть швидше, ніж очікуєш. До того ж персонал дуже радує, завжди привітні, завжди порадять вибрати щось смачне і це реально так)) Дякуємо вам та кухарям за ваше старання))) Ми ваші клієнти)”
“Дуже класне місце, мені прям зайшло. Атмосфера затишна, хочеться просто сісти й нікуди не поспішати. Все, що пробувала, було дуже смачне. Персонал приємний, все підказали й допомогли вибрати . Точно ще зайду!”
“Приємне місце для відпочинку, асортимент розбирають швидко,у вечері може не бути ваших улюблених десертів) Персонал швидкий та привітній, є зона на вулиці й у приміщенні, працюють коли немає світла) Рекомендую”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Неймовірна шаурма і дуже приємні працівники , рекомендую!”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Затишний невеликий готель у центрі міста. Поруч розташовані архітектурні пам'ятки та ресторани на різний смак та гаманець. Спочатку нас заселили у номер на першому поверсі прямо біля рецепції - не дуже вдала ідея розташування номеру, як на мене. Ми попросили інший номер і нам його замінили. Але ми були не в сезон і влітку мабуть із цим можуть виникнути проблеми. Кімната охайна, вікна виходять у тихий двір. Свіжий ремонт без закосів під старину. Розрахуватися можна карткою і готівкою. Адекватна ціна, як для такого розташування.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Дуже приємне і атмосферне місце з задовільними цінами. Окремо дякую офіціанту Юлії, сервіс на висоті❤️. Чебуреки дуже смачні, рекомендую прийти сюди, якщо знаходитесь в Одесі.”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дуже сподобався готель, привітний персонал, затишна атмосфера. Новий рік 2025 пройшов на одному подиху: конкурси, диско, ведучий. Кухня. Все на 100% Дуже рекомендую !!!”
“Дівчатка консультанти просто супер!)) Допомогли та підказали!!)) Буду постійним покупцем)))”
“Смачні вафлі, чудове обслуговування”
“Дуже приємне, миле, затишне кафе ❤️”