Огляд каталогу
- 784 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 784 результатів
Перегляньте отель в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 784 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 185,552 відгуків та оцінок.
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Зупинялися наприкінці листопада. Номери чисті, затишні. В номері було досить тепло, а у ванній кімнаті прохолодно, не зовсім комфортно. Персонал досить привітний, за виключенням адміністратора, яка була на зміні під час поселення і зіпсувала перше враження. Але все інше - без дорікань. Сніданки смачні, атмосфера затишна. Рекомендую”
“Дуже зручна локація в самому центрі, номер був чистий і світлий, персонал дуже привітний, залишилися задоволені відпочинком)”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”
“Зручне місцерозташування-в центрі. Прибирали в номері кожен день. В номері дуже тепло(в січні). Рушники (підгулявші вже), капці, гель для душу /шампунь, фен в номері були. Вікна виходили на вулицю і чутно було як їздять машини, хто чутко спить майте на увазі. Фото зроблені вже перед виїздом з готелю.”
“Чисто від слова ЧИСТО, 'є все необхідне від шампуню до каструлі і солі. Тихо, не далеко пляж,ТЦ,ресторани”
“Чудове місце. Дуже гарний вид з вікна, гарний номер з міні кухнею, все чистенько, великий телевізор, напевне 55 дюймів в виходом в інтернет. 15 хвилин пішки до початку Аркадії. В будинку є магазин з продуктами. Адміністрація на телефоні, фактично, провела від в'їзду в місто до дверей номеру. Плануємо і надалі тут зупинятися.”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“Маю надзвичайно приємні враження від перебування в цьому готелі! Це дуже комфортне, гарне й зручне місце з чудовою атмосферою, де з перших хвилин відчуваєш себе бажаним гостем. Особлива гордість готелю — його працівники. Тут завжди готові допомогти, відповісти на будь-яке запитання та надати найкращі послуги. Хочу окремо відзначити професійних і уважних покоївок, ввічливих та привітних адміністраторів. Але особливе «дякую» — офіціантам Роману та Артему за бездоганний сервіс і щиру посмішку, а також неймовірному охоронцю Нікіті, який завжди створював відчуття турботи. Дякую всій команді готелю за чудовий відпочинок! Обов’язково повернуся ще!”
“П'ять років, вісім відвідувань. Здогадайтесь з першого разу, чи приїздили б ми сюди стільки разів, якщо нам не подобається? Що мені подобається. Дикий берег, бо я люблю ловити бичків. Пару раз за літо припливають дельфіни. Ніхто не ходить по пляжу, пропонуючи їжу. На Фонтанці розташований величезний торговий центр Рів'єра з величезним Ашаном. Поряд Одеса. Якщо треба розвіятись ввечері або погана погода, то в Одесі це просто зробити. На території садиби знаходиться балка, яка сприяє особливому мікроклімату на подвір'ї. За парканом може бути спека, а на території віє вітерець. Привітні і старанні господарі. Любителям випити зайвого і голосно пореготати серед ночі тут вхід заборонено.”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Дякую , все дуже сподобалось. Облуговування, кухня, затишок, персонал - все на вишому уровні.”
“Готель розташований їв центрі Одеси. Номер гарний, просторий, затишний. В номері є все необхідне. Сніданки дуже смачні, багаті на вибір. Перснолал підібраний ідеально. Якщо ви приїхали в Одесу, і треба зупинитись в гарному готелі, рекомендую саме цей готель!!!”
“Дуже гарні враження. Приємний та якісний сервіс. Самі апартаменти просторі та світлі. Адміністрація готелю піклується про чистоту, питну воду та каву чай для гостів. йде на зустріч з раннім поселенням. Тому якщо хочете мати затишний номер поряд з центром міста та з уважним і якісним сервісом рекомендую))”
“Просторий світлий номер, дуже чисто і затишно. Не сподобалось що не було генератору. Дуже вдячні за те що дозволили залишити речі до поїзда Рекомендуємо до заселення і з дітьми”
“Завжди дуже ретельно підходжу до вибору готелю. Найголовнішим для мене є особистий простір та тиша. Не люблю скупчення людей, волію перебуває віч-на-віч зі своїми думками. Не маю жодних понад очікувань від готелів. Білий ліжко. Вчасно поданий сніданок. Чистота номерів. Смачна кава. Мінімум людей. І звичайно ж – тиша – це все, що мені потрібно. Потрапивши до готелю Містер Грей, я помітив, що консьєрж, як і весь персонал готелю, ніби вже чув про мою персону і всі поводилися стримано. Мінімум слів та мінімум взаємодій. Ідеально для мене. Смачний та естетично гарний сніданок подали у номер чітко за часом. Чистота кімнат, відмінний сервіс і найголовніше для мене – тиша. Із вибором я не помилився. Через кілька днів я спіймав себе на думці, що почуваюся як удома і в тапочках блукаю коридором готелю. Атмосфера має в своєму розпорядженні. Однозначно приїду знову. Прекрасна молода команда з відкритою душею та неймовірною гостинністю.”
“Гарні доглянуті апартаменти в пішій доступності до центру міста та набережної. Приємно здивувало безконтактне заселення.”
“The best hotel! Прекрасний персонал, зручне місце. Завжди раді відвідувачам!”
“Дуже смачна їжа , атмосфера супер , офіціанти дуже приємні”
“Відмінне місце, дуже затишне, ліжка чисті, привітний персонал, все що потрібно дадуть, чим можуть, допоможуть, взагалі як до себе додому приїхали))) А ще є дуже добра, доглянута кішечка Лія) Для любителів тварин саме те)”
“Від відпочинку тільки приємні спогади! Спонтанно приїхали і були приємно вражені готелем, персоналом і затишним відпочинком! Вид з номеру не дає спокою вже кілька років :)) Дякуємо!”
“Відмінний готель! Чисто в номерах, рушники є, кондиціонерє , новий ремонт, нова ванна, все нове :) Навіть розетки в номерах вдало розміщені!”
“Знайшли житло за відгуками, все сподобалося, господиня хороша, номери чисті, потрапили в період тривалої тривоги, не було світла та води, господарі надали і ліхтарі, і підзарядку, і воду. Близько та зручно до пляжу. Нам сподобалося, приїдемо ще”
“Прекрасний готель, гарні та дбайливі господарі, до моря 10хв пішки. Мені все сподобалось, дякую!”
“Однозначно рекомендую всім хто їде відпочивати в Чорноморськ, як на мене, кращого варіанту не знайти!) Бездоганна чистота, в будинку продумано все до найдрібніших деталей, зроблено все зі смаком і любов'ю, відразу відчувається турбота і затишок))) Все відповідає фотографіям, прекрасний вид на море, до пляжу не поспішаючи мін 7- магазини, аптека, ринок, кафе, зупинка маршрутів на Одесу) Велике дякую за гостинність господині будинку Діні та її помічниці Вале, Ви великі молодці!! Дякую за чудовий відпочинок)”
“Приїхали сюди на кілька днів змінити картинку перед очима, трішки відпочити та насолодитися морем. І цей готель повністю виправдав наші очікування! Неймовірно приємні власники та персонал. А яка смачна кухня! Вечеря на балкончику з неймовірним видом на море - це те, що ще довго залишатиметься у пам'яті. Номер великий, є усе необхідне. Щиро раджу :)”
“Гарне місце. Готель сподобався, в номері є все для комфортного проживання. Приємний персонал. Пляж не далеко, в двух хвилинах. На пляжі пісок з галькою, заходить в море трошки незручно і за камінців. Їсти можна замовити в їдальні поруч, готовлять в принципі все смачно. Поруч є декілька малих магазинів з усім необхідним но з трохи завищеними цінами. До великих супермаркетах (АТБ і Таврія В) треба йти хвилин 30, ціни там як в Києві. Це дуже гарне місце для відпочинку сім'єю.”
“Чудове місце для відпочинку з дітьми, батьками чи друзями. Ми проживали у двокімнатному номері з балконом. У номері було чисто й затишно, є все необхідне: кондиціонери, рушники, фен, холодильник, чашки, телевізори. На подвір’ї — кухня, зона відпочинку, дитячий майданчик, дзеркала та смітники. Все організовано так, щоб не заважати іншим відпочивальникам. Персонал дуже ввічливий і привітний. До центрального пляжу — 15–20 хвилин пішки, до пляжу «Сокіл» — 8–10 хвилин. Все дуже сподобалося!Дякуємо”
“Дуже приємне місце! Охайна та зелена територія, чисті номери. Все сподобалося, ідеальний відпочинок за помірні гроші, відчувається що господарі полюблають це місце ділятся ним для людей.”
“Дякую за вiдпочинок! Затишно, чисто, смачна кухня, ввiчливий персонал. Невеликий але чистий басейн, новi шезлонги”