Огляд каталогу
- 198 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 198 результатів
Перегляньте парковка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 198 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 64,611 відгуків та оцінок.
“Все було неймовірно смачно, затишно! Раджу всім!”
“Затишно, спокійно, привітний персонал. Підчас повітряної тривоги можна піти в укриття при готелі (в мене був 4-й поверх)”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Куточок Закарпаття в Одесі. Дуже смачно, затишно, ситно. Ціни середні. Рекомендую!”
“Ми довго вибирали хороші апартаменти в Одесі, щоб море було близько і тихий район, Sealine одразу сподобався за фотками, і в житті залишив лише гарні враження! Дуже свіжий ремонт, гарні меблі та досить чисто, було додаткове ліжко, подушки та ковдри із запасом. До моря йти метрів 50-100, по суті, потрібно просто спуститися сходами. Машину теж було десь припаркувати. Досить близько були гарні ресторанчики, і до Аркадії йти хвилин 20 пішки. В цілому, апартаменти дуже хороші та офігенний персонал - хлопці були готові до будь-якого прохання і дуже швидко все виконували! Думаю, повернемося ще)”
“Дуже смачно, страви ситні, дуже атмосферно та мило !!! Крутий, привітний і милий персонал !!!”
“Дуже затишний готель, уважні в ставленні господаріі, задоволена на всі 100%”
“Сьогодні тільки приїхали, дуже втомилися в дорозі, але місце відразу сприяє відпочинку - чистота, комфорт, відмінне повітря, чудова господиня! Море теж супер - найчистіше! Рекомендую від щирого серця!”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Таких озер всього в свiтi три, так шо робiть висновки самi!”
“Великі порції, ціни середні Приготовлено все на рівні. єдине що мене збентежило - Дуже не зручна салатниця для відварного бурячка. Чисто, комфортно, затишно.”
“Чудовий заклад. Всім раджу. Привітне ставлення персоналу, приємна атмосфера, і найголовніше – нууу дуже смачно)”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“Хороший готель Знаходиться в зручному районі. Персонал працює якісно, відповідально ставиться до своєї роботи. Кімната тиха та простораз усіма зручностями – повністю відповідає опису в інтернеті. Ліжко зручне та з чистою постіллю, ванна кімната також доглянута, для кожного нового відвідувача виділяють комплект з шампуню, гелю для жушу та мила, усе в маленьких пакетиках, вони дешеві, але, якщо Ви забули вдома свої мило чи шампунь то можете скористатися. Сподобалась можливість замовити сніланок в номер, його нам пронесли вчасно він був гарячим та смачним. Відношення ціна/якість відповідають очікуванням.”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”
“Хороше місце якщо хочеться поїсти смачно і випити пива. Особливо смачні раки”
“Смачні страви, гарне обслуговування.”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Гуляли містом, зайшли перекусити. Дуже миле та затишне кафе. Взяли Наполеон та варенички – все дуже смачно.”
“Дуже приємно вражена якістю відпочинку на Батьківщині) Номер просторий, санвузол чистий (без жодного натяку на плісняву). Зручні матраци, місткий холодильник. Ретельно і швидко прибирали щодня з дезинфікуючими засобами, щочотири дні заміна білизни. Є столик та стільці на балконі - можна порелаксувати. І, звичайно ж, чудовий вид на море! Окремо хочу відзначити ресторан - смачно, якісно, красиво, справжня європейська кухня з відповідною подачею за адекватною ціною! Респект за смажену тюлечку та форшмак!Над чим попрацювати: не завадили б москітні сітки на балконні двері (комарі), налагодженої роботи wi-fi та трішечки оперативнішого обслуговування у ресторані). У будь-якому випадку, вдячні команді за відпочинок! Будемо радити вас друзям)”
“До цього 5 років поспіль їздили відпочивати до Крижанівки. Потім у 2023 році поїхали на Золотий берег. Там дуже хороша набережна та чистий пляж”
“Охайне,гарне місце.Охорона.Чистий пляж з душом.Послуги масажиста на пляжі.”
“Найкраща мийка в центрі! Дуже приємні хлопці, завжди йдуть назустріч, все швидко та якісно!”
“Нашій родині тут дуже подобається. Красивий ресторан з шикарною панарамою на все місто. Страви смачні, подача швидка, ціни на будь який бюджет. Стіл ні коли не замовляємо, в порядку живої черги дуже швидко вам знаходять місце. Ще дуже классно що є дитяча кімната.”
“Дуже смачна їжа, не дорого, все швидко готують Головне що це китайська кухня але страви не жирні, як зазвичай у схожих закладах”
“Після ремонту супермаркет піднявся до рівня європейських. Стало дуже затишно, з'явилось більше різноманітного товару. При вході кав'ярня з смачними тістечками за привабливими цінами.”
“Гарне місце для відпочинку. Пляж чистий, пісок просто чудовий. На пляжі є різні розваги, кафе, можна арендувати шезлонги (50 грн). Також є різні платні розваги, типу катання на банані, катамарані і тому подібне. Пляж людний, якщо прийти в гарний день то прийдеться пошукати собі місце. Вцілому, пляж рекомендую до відвідування.”
“Дякуємо за відпочинок в готелі Софія. Номер сподобався. Все необхідне в ньому є. Все чудово.”
“Відпочивали сім'єю цього року. Можу сказати, що тут я відчувала себе дуже комфотно як мама 4-рьох річної дитини, абсолютно сімейний готель, 90% відпочиваючих це сім'ї, це те місце, де зовсім ніхто не раагуватиме, якщо твоє чадо плаче, погано веде себе за столом і не може їсти без мулитьків, бо таких тут багато, все створено для того, щоб батьки відпочили. Аніматори займаються з дітками, щодня на альтанці аніматорів вішають розклад на день, для дорослих є аквааеробіка та водне поло в басейнах, які до речі, справді чистять, як і пляж; шезлонги платні, але недорогі (ми брали 2 лінія 60 грн). На території є магазин та бар, з хорошим алкоголем, достойним меню та кальяном, щовечора є дискотека для діток з аніматорами. На базі чисто, персонал чудовий, який прекрасно спілкується українською мовою. За рахунок того, що база віддалена від ценру, море чисте та людей небагато. Чужих на територію бази не пускають. Харчування: готують смачно, з того, що бракнуло саме нам, це більшого різномаїття салатів та фруктів, до решти запитань немає. До речі, враховуючи, що харчування оплачується разом з проживанням , то їжу з їдальні можна брати на винос, але в лотках (для сімей з дітками актуально, можете запасатися лоточками;), за весь відпочинок голодними не були зовсім. Прибирання в номерах - ми не зовсім відразу зрозуміли, що про це потрібно сигналізувати, тобто потрібно сказати покоївці, що потрібно поприбирати в номері, без запрошення вони не заходять в номер, навіть про заміну постільної білизни теж попередньо запитують. Номера хороші, в номері є холодильник, фен. Працівники бази чудово виконують свої обов'язки, на території є лікар та медпункт, два великих дорослих басейни та два дитячих, шезлонги біля бесейну безкоштовні. Насправді з чим є проблема , але вона абсолютно не залежить від самої бази - це доїзд, по самій Затоці величезні корки практично цілий день, по вулицях ходять відпочиваючі, які ніяк не реагують на те, що ззаду їде авто( Якщо не звертати увагу на відголоски радянщини та на те, що ми бачимо за межами бази, я зараз про генделики, ярмарки та по-нехлюйськи написані таблички "сдам" на кожному кроці, та погані тротуари, то якщо ви оберете саме це місце відпочинку, з великою долею ймовірності - він у вас точно буде приємним, бо Вероніка робить все, що від них залежить, аби там дійно було комфорно відпочивати, особливо з дітками. Сподіваюся, що мій відгук буде корисним, особливо для тих хто шукає, щось достойніше на морі, а не перероблені літні кухоньки:)”
“Хороший готель. Зручно розташований в 5 хв від жд вокзалу. Номер нормальний, чистий, прибирають часто. Персонал дуже привітний, завжди йдуть на зустріч клієнту. В моєму випадку залишали вечерю після 9 години, а бермен розігрівав. Дякую персоналу за гарний сервіс”