Огляд каталогу
- 417 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 417 результатів
Перегляньте переваги в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 417 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 57,329 відгуків та оцінок.
У Білгороді-Дністровському, Одеська область, «Заправка Автокондиционеров СТО клімат Автосервіс» — це місце, куди звертаються, коли потрібен надійний сервіс для автомобіля та особливо кліматичної системи. Тут поєднують професійний підхід, людяне ставлення до клієнта та чітку орієнтацію на результат.
“Доброго вечора, ми з чоловіком завжди обираємо цей магазин, хлопці швидко та ефективно працюють, у найкоротші терміни знаходять потрібний товар, і можуть дати слушну пораду. Дуже задоволені якістю товарів та обслуговуванням, окреме Дякую Борису)). Будемо ще не раз до Вас звертатися”
“Дуже гарне місце, все сподобалось. Асортимент продукції дуже широкий: від стильних оправ і сонцезахисних окулярів до якісних лінз та аксесуарів. Співробітники завжди привітні, готові допомогти з вибором і надати консультацію. Особливо радує сучасне обладнання для перевірки зору, що гарантує точність результатів. Дуже рекомендую”
“Вчилася на медсестру . Дуже сподобалось! Рекомендую.”
“Потрібно було обладнати невеликий маркет. Хлопці з MAGREST допомогли із проєктом, підібрали оптимальні рішення під площу, все привезли й зібрали вчасно.”
“Замовляв тут аккумулятор для ноутбука Redmibook 14 II , тому що рідний вздувся так, що я помітив деформацію клавіатури. Після замовлення менеджер зв'язалася дуже швидко, відправили товар в той же день, а наступного я вже його встановив. Підійшов як рідний, зауважень немає. Однозначно рекомендую цей магазин. На другому фото видно стан старого для порівняння. Не нехтуйте безпекою та вчасно перевіряйте стан ваших пристроїв.”
“Хороше місце.близько до моря.тихе спокійне місце.є все необхідне (посуда і.т.д.)адекватна ціна При можливості ще сюди приїду!рекомендую.”
“Моя дитина займається у цій студії! Дуже класні тренери!”
“Замовляємо на цьому сайті вже багато років. Завжди задоволені покупками, взуття ортопедичне, якісне, шкіряне, дитині комфортно. Консультанти приємні, допомагають підібрати оптимальну модель та розмір. Подобаються акції, скидки бувають значні.”
“Вибір тут величезний. Мені допомогли підібрати авто з оптимальним технічним станом і підтримкою 92 бензину. Задоволений, що звернувся саме сюди.”
Мережа стоматологій «Усмішка» — це сучасна стоматологічна клініка в Одесі, розташована в Київському районі на вулиці Георгія Липського. Клініка орієнтована на комплексне лікування та естетику усмішки в комфортній, доброзичливій атмосфері.
«Arabic» Barbershop — це барбершоп в Одесі, де чоловічий стиль роблять впевнено, акуратно й без зайвої метушні. Заклад розташований у Приморському районі на Торговій вулиці, тож сюди зручно заїхати, коли потрібен швидкий і якісний результат.
Barbershop Lions Legacies — це місце в Одесі, куди приходять не просто підстригтися, а відчути впевненість у своєму образі. Розташований у Приморському районі на вулиці Троїцькій, 54, барбершоп поєднує уважний сервіс і відчуття, що ви в надійних руках.
“Відмінна зала. Приємна атмосфера. Рекомендую”
Суши FalenchiK — це місце в Курортному на вулиці Чорноморська, де можна швидко й без зайвих очікувань замовити улюблені японські страви для відпочинку біля моря. Заклад працює у форматі замовлення на виніс/доставки та робить акцент на свіжості й смаку.
“Гарний персонал і доволі високий рівень обслуговування. Рекомендую.”
“Хороший парк після реконструкції!”
“Добре місце для активного відпочинку. Декілька ігрових майданчиках, футбол, баскетбол, волейбол, тренажери більшість поламані.”
“Номер напівлюкс, все супер! Є свої мінуси: відсутність покажчиків, вхід з арки та проблемні кодові двері, відсутність розхідників для третього гостя АЛЕ атмосфера номера, спокійний сон, місце розташування та адміністратор Юлія варті багато чого!!! Окремо: квартал практично перетворився на дорогий будинок - спец. заклади один на одному, контингент відповідний, увечері ходити вулицями не так приємно, скрізь бруд і зустрічаються алко або наркокомпанії, навіть не в підворіттях, а прямо на вулиці! І без сором так що нам з дитиною було неприємно.”
“Дуже чудовий готель! Супер комфортні умови проживання! Номер дуже великий і в ньому є все! Прекрасний балкон тераса, зручне велике ліжко, зручний санвузол, є пральна машина. І є повноцінна кухня! Необхідний мінімум посуду для приготування їжі є. Втім дуже раджу. Розташування досить вдале. Море - 25 хвилин пішки, Дерибасівська 25 хвилин, ринок Привіз - 25 хвилин, центр 25 хвилин, Автостанція Старосінна - теж 20 хвилин пішки. Для керівників готелю – додайте на кухні графин для води. І дуже потрібно почистити килим у кімнаті - він уже бачив види. За все інше – величезне спасибі! Хазяї врахували навіть такі дрібниці, як кухонні губки нові для миття посуду кладуть.”
“Дуже приємна атмосфера та ввічливий персонал, отримала масу задоволення та позитиву. Записалася на фарбування волосся та сина на стрижку.”
“Місце супер. Номери невеличкі, але продумані, з шикарним видом на море. Кухня обладнана усим необхідним для приготування їжі. Привітні, доброзичливі господарі. У дворі є зона барбекю, батут та гойдалка для дітей. Стоянка авто на закритій території. Дякуємо господарям за гостинність! Обов'язково приїдемо знову.”
“Швидке та якісне обслуговування, гарне приміщення, є де присісти та почекати, а не пектися на сонці. Залишилася дуже задоволеною, дякую!”
“Вхід у квест-кімнату праворуч від кафе 'Профітролі' вниз на цокольний поверх. Час 70 хвилин, ціна 1000 гривень. Квест не надто складний, але є над чим подумати.”
“Чудове відділення та обслуговування у ньому. Дякую, хай Боженка береже”
“дуже сподобався заклад. потрапили випадково, персонал дуже ввічливий, була вечірка лангустинів та ігристого. приємна атмосфера, дуже смачна їжа, директор закладу дуже уважний до гостей, тепер повертатися до Одеси є ще одна причина. бажаємо удачі та процвітання ресторану”
“Дуже дякую менеджерам салону за уважне ставлення до клієнтів. Все пройшло на найвищому рівні. Море задоволення від покупки улюбленого автомобіля! Окреме дякую за подарунки! Бажаю вам процвітання та удачі!”
“Дівчата неймовірні, дуже обережно все роблять, та пояснюють все приємно та корисно, дуже дякую”
“Адміністратори, завжди допоможуть і дохідливо все пояснять, а дівчатка мед сестри набирають аналізи взагалі безболісно. Буду і далі звертатися до Вас в лабораторію і рекомендувати знайомим і близьким”