Огляд каталогу
- 417 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 417 результатів
Перегляньте переваги в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 417 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 57,329 відгуків та оцінок.
“Хороший вибір, потрібних мені товарів! Доступні ціни!”
“Відмінне відділення , дуже якісне обслуговування та компітентний персонал . Співпрацюю з відделянням як ФОП , дуже задоволенний усіма аспектами професіоналізму. Відділення завжди чисте та охайне , свіжий ремонт . Черги невеликі , можливо працювати через запис та онлайн . Окрема подяка Керуючий відділення ! Рекомендую усім знайомим звертатись саме сюди ! ))))”
“Гарне обслуговування, ввічливі і компетентні співробітники.”
“Хороший персонал.відмінна випічка.Відмінна продукція.Все смачне і свіже.Ось наприклад піца салямі 275гр ціна 25грн.не суха соковита з грибами з сиром.”
“Чудове відділення, завжди швидко, професійно і привітливо. Весь персонал - прекрасний”
“Дуже крута майстерня!!! Всі речі на ремонт віддаю тільки сюди ! Швидко, гарно!! Всім раджу ☺️”
“Святкували весілля подруги, якісне обслуговування та смачна кухня)”
“Дуже приємне обслуговування. Дівчата дуже привітні”
Бамбук працює як салон краси у Одеса. Доступні перукарські та нігтьові послуги; працюють уважно й без зайвого пафосу.
«Укр-Прокат» — сервіс оренди авто в Одесі, який допомагає швидко отримати машину для міста, роботи чи подорожей. Компанія знаходиться у Приморському районі на вулиці Мала Арнаутська, 84, тож звернутися зручно як місцевим, так і гостям міста. Основний напрям — прокат автомобілів із можливістю попереднього бронювання.
“Магазин стильний затишний. правда ціни дуже високі!! Консультанти дуже стараються тобі допомогти. Мені дуже сподобався Швидкість установки Защитної пленки на телефон установили так що вона досі на моєму телефоні вже 3-й рік. рекомендую.”
“Все подобається, окрім ситуації з паркінгом біля супермаркетів. Там постійно зайняті місця автомобілями мешканців прилеглих будинків. Іноді це змушує їхати без покупок, через відсутність вільного місця на парковці”
“Завжди добре миють. Приємні робітники.”
“Big smartphones&gadget shop. You can find an interesting present here. A lot of good quality Chinese stuff. Великий магазин смартфонів і різноманітних гаджетів. Завжди можна знайти цікавий подарунок. Ціни трохи дорожчі але і якість на рівні.”
“Непогане місце! Досить бюджетні ціни, а головне - можна дивитись футбол зі звуком!”
“Щиро дякую Марині і Тетяні, які працюють на 114 відділенні нової пошти в Одесі за щирість і гарне ставлення до людей. Цінуйте таких співпрацівників.”
“Дуже просторий та зручний магазин з великим вибором товару”
“Місяць тому обслуговувався на цьому СТО все сподобалося, якість, ціна!”
“Добрий день. Техногаз Одеса встановлювали на мою машину газобалонне обладнання. Співробітники приємні і товариські. Зробили все швидко і якісно. Газ виявився набагато краще бензину. Сервіс на вищому рівні. Всім раджу.”
“дуже класне відділення! завжди чисто, персонал привітний та працюють прям професіонали) Дуже рекомендую!”
“Хороший готель. Людяний сервіс, адекватна ціна. Зупинялися тут проїздом на 2 ночі, без бронювання - пощастило знайти. Номер охайний, хоч ремонт і старенький, але все в пристойному стані і максимально доглянуто. Вінка номеру виходили на пляж - вид шикарний. Всі потрібні зручності в наявності і душ, і сейф, і холодильних і все справне. Розмір номеру - дуже маленький, але спокійно спати та випити ранкової кави - цілком достатньо. Не можу нічого сказати про сімейний відпочинок чи про гучну компанію, але для невибагливої пари, яка більшість часу проводить на пляжі чи деінде - 5 з 5.”
“Відпочиваю тут зараз. Наш сімейний відпочинок 07.07.21---21.07.21 Все гарно,прекрасно затишно.можна відпочити І дітям І дорослим І сім'ям І пенсіонерам Можна і з тваринками. Є все необхідне. Думаю на 99% ми ще тут повернемся. Єдиний мінус КОМАРІ”
“Колишній бордель. Пізніше в цій будівлі зупинявся опальний маршал Жуков”
“Чудовий маркет! Рибка тут дуууже смачна. Моїй родині все подобається, від стоянки до обслуговування! Недавно мала певну неприємність по чеку, звернулась в клієнтську підтримку так, як побачила тільки на слідуючий день помилку в чеці. Вирішили питання дуже швидко, від адміністратора до клієнтської підтримки переконались, що питання вирішено! Високий рівень!!! Дякую!!”
“Звернувшись до хлопців уперше, у мене відразу склалося приємне враження. За порівняно середню ціну послуг зробили все на найвищому рівні! Роблять як собі. Враховуючи, що було поставлене завдання в найкоротші терміни зробити з авто - цукерку, то я вважаю, що впоралися на 5 з величезним плюсом! Вислухали та відповіли на всі запитання, проконсультував з усіх дрібниць, і робили свою роботу до пізньої ночі, щоб віддати авто вчасно до ранку! Співпраця з "Автомийкою Блиск" залишила приємне враження, і бажання звернутися знову)”
“Чудовий магазин, персонал завжди ввічливий, допомагає зорієнтуватися та підібрати потрібні речі. Одяг дуже якісний, приємний на дотик, та ще й ціни приємні. Майже щодня якісь акції та розпродажі. Та найцінніше - все, що я придбала (дві рубашки, джинси) сидить так, ніби зроблено спеціально для мене. Якщо знаєш свої параметри, підібрати гарну річ по фігурі дуже легко!”
“З плюсів: Чисто; гостинний, помічний персонал; смачні сніданки; м'які приємні ліжка; гарний лоббі-хол; велика зручна парковка. З мінусів: відсутність балконів в номерах (хоча б французьких) та дуже високий підвіконник вікон. Якщо ви невисокі - то з вікна будете дивитись лише в небо. Це не зауваження готелю і його сервісу- це мінус проектантам, котрі реконструювали адміністративно-промисл. будівлю під готель.”
“Дуже великий вибір акумуляторів від 60 до 190 порівняно низькі ціни, хороший сервіс.”
“Сподобався магазин. Дуже якісний одяг. Відразу видно, що Туреччина, а не Катай. Дуже задоволені. Адекватні ціни”
“Класссний ринок з величезним асортиментом на любий смак і цінову політику. Критий овочево-фруктовий і в приміщенні молочно-ковбасна продукція. Смачнющі морепродукти, сухофрукти і т.і. Однозначно чудовий базар!!!”