Чебуреки с мясом, сыром. Узбекский плов.
“Чебуреки смачні. Кілька занадто дорогими, швидше за все, через близькість до пляжної лінії.”
Знайдено 6 результатів
“Чебуреки смачні. Кілька занадто дорогими, швидше за все, через близькість до пляжної лінії.”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Гарне місце щоб поїсти. Смачна їжа, демократичні ціни, ввічливий персонал та багато комфортних місць.”
“Дуууже смачно. Раджу від душі. Чебуреки, манти і шашлик - просто неймовірно смачно. Порції і ціни приємно радують. Якщо ви не знаєте де поїсти в Затоці, не втрачайте нагоди, зайдіть до них. З виду заклад не виразний, але атмосфера і кухня компенсують все.”
“Чек трішки зависокий, але продукція дійсно якісна.”
“Дуже смачна патча, ходжу завжди”