Огляд каталогу
- 155 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 155 результатів
Перегляньте пляжі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 155 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 89,023 відгуків та оцінок.
“Вся ПРАВДА про відпочинок в ВІП готелі Ми приїхали 16.06.2024, через кілька днів потому як відкрився готель. Шукали готель на Букінгу по відгукам, побачили відгуки 2021 року, наче непогані і було вирішено їхати. Брали 2 номери, нас було 2 мами і 2 дитини по 7 років. На тиждень. Тож готова поділитись своїми враженнями для тих, хто сумнівається 0 їхати в Затоку в Віп готель, чи не їхати. Приїхали ми о 7 ранку і господиня готелю Наталя люб’язно заселила нас відразу, тож ми помились з дороги і полягали спати. Номер відповідав всему тому, що ми бачили на Букінгу. Все нове, і видно, що люди коли будували готель не економили. Звукоізоляція суперова тож можна не боятись їхати тим людям хто любить тишу – ви не будете чути сусідів за стінкою. Всі номера з виглядом на море, тож ми постійно оздоровлювались дихаючи солоним повітрям. В кожному номері є Раптор, фен, холодильник, і якщо щось треба то все дають і все приносять, головне сказати Адміністратору, а не сидіти і чекати, що вгадають ваші думки. Пляж шикарний, пісочок, перша лінія, море ідеально чисте і я б ніколи б не подумала що воно таке тепле може бути в середині червня. Ми прекрасно загоріли, лежаки є, зонтики є, шатра є – все як на фото у букінгу. Море підходить для дітей, пологий заход і не зразу глибоко а через пару метрів починається глибший заход, тож наші діти, які погано плавають хлюпались постійно в морі і ми за них не переживали. Басейн. Він хоч і вважається дорослий, але не супер глибокий і заход сходинками, тож моя дитина плавала на тих сходинках, вода 24 градуси, коли на вулиці тепліше то і вода прогрівається краще. Кафе. Сходили 3 рази, кафе йде як пристройка до готелю на 1му поверсі. Все було смачно, але ми хотіли готувати самі, тож кухню використовували на повну. Кухня велика, 2 плити на 8 конфорок, 2 мийки, мікрохвильовка, мультиварки, 2 чайника. Черг не бачила, всі розминались і ніхто голодний не ходив. Тож це була моя перша така екстремальна відпустка з готовкою їжі (раніше завжди брала готелі на ВСЕ включено) і я оцінила що плюсів багато. Як мінімум дешевше і якісніше, бо ти знаєш що ти дитині приготувала. Господиня Наталя особисто контролює всі процеси в готелі, тож можете бути спокійні за порядки на території. Висновок. Однозначно їдьте, перша лінія, чудове море і пляж, новий готель, звукоізоляція. Зручно добиратись з Києва – нічний поїзд до Одеси, і через 1.5 години після прибуття поїзда йде електричка в Кароліна Бугаз, або таксі берете з Одеси до готелю. Ми брали таксі в готель, їхали годину. А назад з готелю вже їхати електричкою, дуже зручно. Ну і витратили грошей втричі менше чим їхали кудись би за кордон.”
“Дуже вдячні нашому Вʼячеславу,який врахував всі наші побажання і організував для всієї родини неймовірний та незабутній відпочинок.”
“Коли два місяці тому загорілися бажанням відвідати Стамбул, то стикнулися з необхідністю пошуку квитків, бронюванням готелю, вивченням тонн інформації про це місто. Але в якийсь момент вирішили облегшити життя та знайти туроператора. І досі нереально раді, що в якийсь момент наткнулися на Luft & Flug. Вони дійсно знають, як треба гарно і, головне, бюджетно організовувати відпочинок. Ні на мить не пошкодували про співпрацю з ними. Менеджери Luft & Flug постійно підтримували з нами зв'язок (навіть коли ми писали їм у дійсно пізній час), надавали всю необхідну інформацію та допомагли зорієнтуватися в окремих аспектах проживання в Стамбулі. До всього, нам надали настільки недорогий тур, що у нас залишилося ще купа грошей, аби відвідати всі місця, які ми тільки бажали, і скуштувати у Стамбулі все, що тільки нам хотілося. Абсолютно рекомендую Luft & Flug кожному, хто бажає гарно провести свою відпустку, та сподіваюся й надалі з ними їздити та вивчати нашу планету!”
“Доброго дня , дуже класний отель рекомендують.”
“Неймовірне місце для сімейного відпочинку! Тихо , спокійно… Гарний просторий номер на третьому поверсі з видом на море! Краєвид захоплює! Теплий басейн з підігрівом. Кухня для самостійного приготування їжі. Чистий величезний пляж. Радіємо що зупинилися в готелі « Перша лінія» Класний відпочинок 2025! Дякуємо !”
“Все дуже добре, відпочивали із собакою і нам є з чим порівняти. Господарі милі люди, гаряча вода цілодобово, напір потужний, нормальних розмірів холодильник, чисті матраци, величезна загальна кухня з нержавіючими меблями, на стелажах розташована безліч різних посудів. До моря йти хвилин 5 у розвалку. Велике спасибі за приємне проведення часу!)”
“Чудове місце. Чудовий фемелі бізнес. Всім рекомендую. Обід 120 грн, дуже смачний. Локація супер, на пляжі немає багато людей (по бокам друга ситуація).”
“Зараз якраз у них відпочиваємо,дуже задоволені,власник будинку дуже привітний,приємний,переживає за комфорт своїх гостей. Двір великий і гарний,басейн є Номери чисті і комфортні. Раджу завітати сюди❤️❤️❤️”
“Дуже гарне місце для відпочинку та перезавантаження. Є можливість познайомитись з новими людьми, побачити захід та схід сонця в морі, незабутні краєвиди, яскраві емоції від та спогади із компанією. Зручності для проживання та відпочинку в нормальному стані.”
“Дякуємо Човнику за гостинність! Дуже сподобалося, все в номерах і на території продумано, є куточок для дітей, басейн на криші взагалі топ! До моря 5 хв, по дорозі їдальня.”
“Я замовляла тут королівські креветки. На мангалі просто супер! Швидка доставка, якісна упаковка, наложений платіж, привітні менеджери.”
“Є платне паркування (15 грн/год.), туалет і будка з харчуванням (обидва працюють тільки в сезон. Територія обгороджена 2.5 метровим парканом, можна не турбуватися, що діти вибігнуть на дорогу. Багато парко місць для авто, можна скористатися своїм мангалом Є сміттєві баки”
“Чудове затишне місце, гарні господарі, смачна домашня кухня.”
“Чудове місце, якщо вам подобається пляжний волейбол. Ви знайдете 5 полів для пляжного волейболу в дуже хорошому стані. Влітку люди приходять грати вранці з 7-10 і ввечері з 17 години. Просто з’являйтеся, люди там неймовірно доброзичливі та круті, ви можете приєднатися до ігор різного рівня, і все це безкоштовно.”
“найкращий пляж Одеси в культурному плані але обов'язково треба бути в тапках, він майже весь в камінні”
“Один з улюблених пляжів і набережних,пісок чистий,велика кількість магазинчиків”
“!Атмосфера надзвичайно затишна, консультант уважний до кожної дрібниці й щиро допомагає підібрати саме ту сукню. Рекомендую всім нареченим, які хочуть відчувати себе особливими!”
“Неймовірний схід сонця на пляжі в Санжейці!”
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“Вже неодноразово являємось відвідувачами цього готелю. Сервіс та обслуговування на найвищому рівні, для дітей все продумано від А до Я. Кожен може знайти собі розваги на весь день. Зазвичай приїздимо на 5-6 днів, та навіть з готелю не виходимо, бо розваг настільки багато, що не набридає знаходитись в одному місці. Також ввечері є суперово програми для дорослих та дітей. Ще хочеться згадати про ресторан на 6 поверсі, страви там просто заслуговують окремої уваги, смакують всі. Щиро вдячні готелю та персоналу за Ваш неймовірний труд! До нових зустрічей.”
“Візит залишив найприємніші враження! Ухожена територія, лікувальна база і процедури на вищому рівні, а персонал завжди готовий надати зручності та підтримку. Страви смачні та різноманітні, обслуговування приязне. Атмосвера в санаторії тепла та дружня, це місце, де не лише відновлюю своє здоров'я, а й відпочиваю.”
“Відпочивали в цьому готелі й залишились у захваті! Дуже затишні, чисті номери з усім необхідним. Сніданки — окрема подяка повару! Дуже смачно. З номера відкривається вид на море — просто неймовірний! Кожен світанок і захід сонця — краса захоплює подих. Персонал привітний та завжди готовий допомогти — окреме дякую за теплий прийом!. Щиро рекомендую цей готель для сімейного відпочинку, романтичної подорожі чи просто для гарного релаксу! Обов’язково повернемося ще.”
“Обожнюю Sea Sky! Відпочивала в 407 та 69х апартаментах. Оба простори наповнені турботою в кожній дрібниці. Не кажучі вже про те, що це дуже комфортні апарти для життя. Настільки близько до моря, що навіть вдома чутно солоний запах води. 10 з 10! В 69х море бачиш як тільки відкриваєш очі після пробудження. Але 407 навіки мій фав! Ідеальні для творчості, проведення вечерь з друзями та натхнення.”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Користуюсь послугами агенції з 2014 року. Це чудові хлопці, які обожнюють свою роботу та поважають своїх клієнтів. Можу з упевненістю рекомендувати, якщо потрібно підібрати якісно тур та отримати максимум потрібної інформації. Окреме дякую Олександру, директору агентства та Інзі, нашому менеджеру, з яким співпрацюємо кілька років. Якщо вам потрібен надійний турагент – вам до Хорошого відпочинку!”
“Круте місце для кемпінгу та відпочинку дикарями. Немає душу та туалету, вода далеченько, підвозили машиною у бутлях. Високий обрив - схід до моря. Але море чисте, пляж гарний. Дуже сподобалося. Вмтигли до приїзду туристів "дня незалежолсті" та ажіотажу.”
“Відпочивали в липні,з 4 дітками,все супер,в кімнатах чисто,умови класні,дуже задоволені!Дякуємо Лєні!”