Огляд каталогу
- 349 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 349 результатів
Перегляньте подорож з в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 349 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 116,490 відгуків та оцінок.
“Чудове місце, залишилися дуже задоволені. Номера чисті, територія гарна та прибрана, є кухня з безліччю різного посуду що дуже зручно. До моря 5хв повільним темпом”
“Охайний та чистий номер.Дуже привітний персонал,все було чудово.Дякую,що дозволили залишити речі ,до часу заїзду,та після.До Аркадії 15 хвилин пішки.”
“Сьогодні тільки приїхали, дуже втомилися в дорозі, але місце відразу сприяє відпочинку - чистота, комфорт, відмінне повітря, чудова господиня! Море теж супер - найчистіше! Рекомендую від щирого серця!”
“Саме на цій заправці, персонал працює на відмінно! Тільки через це, ми постійні клієнти.”
“Смачна кухня та дуже приємна господарка)”
“Неймовірне місце. Хлопці дуже ввічливість та професійні. Це must-have літнього відпочинку.”
“На разі тут реконструкція, але мурал кльовий”
“Комфортні номери на будь-який смак. Доступна вартість. Є усі блага цивілізації. І поряд із самим лиманом. Комунікабельний та ввічливий персонал, із власником завжди можна домовитись, якщо виникають якісь питання.”
“Чудовий міні готель. Привітниі люди, спокійне та тихе місце. В готелі чисто та комфортно. Звісно це не люкс номери, але за свою ціну більше ніж задоволені перебуванням там.”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Мені дуже сподобалося. Чисті сучасні номери, тепленько, прекрасна, комфортна постіль, ввічливий персонал. Смачний, різноманітний фуршетний сніданок, який входить у вартість. Один мінус!!! Забронювала двохмісний номер, спеціально з окремими ліжками, щоб заселитись з подругою, то в нас взяли додатково 400грн бо ми не вказували, що нас буде двоє. Може так є і в інших готелях, але ми щось не зрозуміли))) а так, рекомендую)))”
“Чиста та охайна територія готелю. Привітний персонал. Просторі, гарні номери з балконами з щоденним прибиранням. Смачні та різноманітні сніданки. Тихо, спокійно та комфортно для відпочинку. Море поруч. Рекомендую як затишний та комфортний готель для вашого відпочинку”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Дуже затишна тераса, найкраще в спеку. Прекрасне обслуговування. Смачна кухня. Мабуть, один з небагатьох закладів, де мені майже все сподобалося. Непогані сирники та сніданки вцілому (причому, не за всі гроші світу)”
“Великий вибір риби та інших смаколиків)”
“Затишне місце, чудове розташування, гарний краєвид поєднаний з розташуванням в тихому місці Привітні офіціанти, смачні сніданки з широким асортиментом”
“Дуже,ну дуууже смачно і комфортно,гарна атмосфера,привітний персонал, розташовання і вид на фонтан Аркадії. Приємно,що є різноманітні сніданки у весь час. Тому їла там двічі за день. Замовляла яйце Бенедикт на круасані з фрешом, а ввечері панкейк з лососем. Розрахунок по qr-коді.”
“Дуже гарний магазин, великий асортимент для творчості і не тільки. Приємний персонал, завжди допоможуть і підкажуть”
“Лише позитивні емоції від екскурсії. Завітали за вихідні три екскурсії. Першою була оглядова екскурсія з гідом Тетяною, чудовий гід все сподобалося. Другою була екскурсія Одеським двориком, гід Олена молодець, нам усе сподобалося. Третій був екскурсія центр культури вина Шабо та Білгород-Дністровську фортецю, гід Олександр красень, екскурсоводи на місцях так само супер. Дякую організаторам.”
“Швидко поміняли батарейки за дві години, переставили час і дату. Сервісом задоволений!”
“Дуже яскраве містечко, компактне розташування є безліч атракціонів і для маленьких дітей і дорослих!!”
“Хочу висловити подяку працівникам вашої заправки за теплоту і турботу про бездомних тварин. Дуже приємно, що ви пускаєте собаку погрітися, показуючи приклад людяності та небайдужості. Це великий вчинок, який додає надії на краще ставлення до тварин і людей. Ваша доброта не залишає байдужими! Дякуємо за те, що ви робите! Сподіваюсь з песиком будет все добре і я буду бачити його частіше! Згідно з статтею 23 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, кожен має право на виявлення турботи і гуманного ставлення до тварин, що, безумовно, відображається в ваших діях. Ваше ставлення є прикладом того, як ми повинні піклуватися про наших менших братів.”
“Це один із багатьох героїв Другої світової війни, без яких неможлива була б перемога.”
“Самий вищий і довший міст в Одесі”
“Мені все сподобалося. Був номер класик без вікна, так вікна не вистачало, але про це було попереджено. На букінге був останній номер на ці дати. Вікно є але виходе на будинок сусідній, тому замало світла в номері, але якщо ви їдете не для того, щоб знаходитися в номері то все добре. Чисто, затишно. Прибиральниця просто чудо, робить чудеса. Наче все як і залишила, але чистенько. Трохи шкода, що немає сніданків, але порекомендували домашню кухню недалеко, в готелі можна розігріти. І далеченько від моря, десь півгодини по парку. Зато ближче, чим я думала до центра, хвилин 15”
“Дуже смачна піца 4 сири і смачні роли. Також замовляла там бульйон, мені дуже сподобався. Швидко приймають замовлення і доставка прям до дверей.”