Огляд каталогу
- 780 Всього бізнесів
- 1.8 Середній рейтинг
- 44% З відгуками
- 31% З фото
Знайдено 780 результатів
Перегляньте пошта в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 780 результатів в Одесі. Середній рейтинг 1.8/5 на основі 49,890 відгуків та оцінок.
“Гарне відділення і хороший персонал!”
“Такий ввічливий персонал що приємно приїзжати, дякуємо за вашу працю! З Новим Роком!”
“Відмінне розташування пошти НП у тебе під вікнами. Супер, те, що потрібно”
“Дуже зручно, що маємо в парадній)”
“Дуже довго їде посилка, але нічого) Дякую за кращий сервіс в Україні!!)”
“Зручний цілодобовий поштомат. Не треба перейматися чергами у відділенні. Користуватися просто через програму нової пошти.”
“Маленьке відділення в магазині кишеня ! Все швидко та якісно .”
“Чемні, привітливи, швидко працюють. +українська мова.”
“Найкраще відділення і найкращі працівники! Відправляю та отримую посилки тут майже кожного дня. Працівники ввічливі, якщо якась проблема — завжди допоможуть, підкажуть. Ніколи не було проблем.”
“Отличная работа сотрудников. Очень благодарна за работу. Молодцы ребята. Пять балов.”
“Це мабуть якесь зразкове відділення або я дуже вдалий чоловік ...”
“Загалом приємне відділення. Велика парковка. Чітко налагоджений алгоритм обслуговування, а отже швидкість. Недолік один - ями при з'їзді з Київської траси.”
“Добре що ви є і до вас можна легко під'їхати у будь-який час! Останній час майже без черг можна отримати чи відправити посилку. А якщо і є черга, то близько 3-5 людей та всіх швидко обслуговують! Дівчата гарнюні, дякую за ваші посмішки навіть через маски! І хлопці молодці, без їх допомоги дівчата наврядчи би так посміхалися!”
“Чудове відділення! Завжди все чітко, швидко та якісно. Приємні працівники, які завжди допоможуть вирішити питання.”
“Рекомендую. Дуже хороші хлопці зробили все швидко та якісно. Дякую!”
“Дуже дякую оператору цього відділення, пані Набільській, за її допомогу в пошуку і поверненні моєї посилки)”
“Добре працють,зручний графік, а головне що поруч с хатой”
“Привітний персонал. Обслужили швидко і якісно.”
“Найкраще відділення нової пошти в Україні! Хлопчики – такі приємні булочки, завжди посміхаються, кажуть приємні слова, ходжу тільки сюди:) Дуже швидко обслуговують, ніколи немає черг, допоможуть, проконсультують, найкраще обслуговування у місті! Ніколи нічого зайвого не пропонують. Дуже чисто, завжди порядок, хоч відділення та маленьке, але хлопці все швидко вирішують. Найкращі!!”
“Всё по обычному нормально, хороший коллектив. Быстрое обслуживание. Были прицинденты но всё решалось быстро и без лишних слов.”