Огляд каталогу
- 780 Всього бізнесів
- 1.8 Середній рейтинг
- 44% З відгуками
- 31% З фото
Знайдено 780 результатів
Перегляньте пошта в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 780 результатів в Одесі. Середній рейтинг 1.8/5 на основі 49,890 відгуків та оцінок.
“Дуже задоволений работою керівника, та чорним хлопчиною, все виконають швидко та ввічливо”
“Дуже добре, відсутні черги, швидке обслуговування”
“Найкраще відділення, обслуговуюсь тільки тут. Дуже приємні люди працюють тут, привітні та щирі. Завжди увійдуть в положення та допоможуть. Окрема подяка Галині та Карині ❤️ Хлопці також дуже ввічливі та доброзичливі.”
“Відмінне відділення, персонал швидко і з розумінням реагує на претензії або питання.”
“Приміщення категорично вимагає ремонту, хотілося б що керівництво зайнялося цим питанням якнайшвидше Дуже холодно, видно, що співробітники мерзнуть З приводу співробітників - тут на кого потрапиш - дівчина на першій касі ближче до виходу чудова, приємна, завжди чемно спілкується і завжди рада допомогти, якщо є питання. Є так само темноволоса дівчина на середній касі – неприємна особистість, якщо у неї поганий настрій – вам його теж зіпсують З хлопцями на відправленні габаритного вантажу так само Дуже приємний хлопець Іван, знає свою роботу та виконує її якісно, молодець Підсумок такий: якщо потрапите на Івана чи дівчину на першій касі як писала раніше - вас обслуговуєте якісно і підете з гарним настроєм Потрапите на інших - тут як пощастить, не можу сказати що погана команда, але особисто моя думка там не багато співробітників які дійсно люблять свою роботу”
“Чудове відділення, дуже близько знаходиться”
“Швидка та уважна робота персоналу!”
“Доброго вечора! Хочу поскаржитися на обслуговування саме на працівника Ярослав який працює 57 відділення жахливий хам я не раз на нього потрапляла і постійно поводиться як я прийшла до нього додому, і за цього неприємного персоналу мені доводиться ходити в інше відділення. Може мене почує керівництво і проведуть бесіду з Ярославом як треба обслуговувати клієнтів.Спасибі!!!”
“вхід з рішєльєвськой, а не з арнаутськой”
“Не дивлячись на те, що відділення катрастрофічно маленьке, але на відділенні працює дуже приємна дівчина! Завжди приділить увагу та допоможе у будь-якій ситуації. Дуже оперативно та якісно обслуговує. Доброзичлива. Черги не буває. Все робиться зі швидкістю вітру. Рекомендую. Дуже задоволений”
“Люблю це відділення. Завжди є вільні менеджери, вічливі, без черг”
“Завжди люблю отримувати свої посилки саме на цьому відділенні. Тут і посмішку подарують і гарного дня побажають, веселий персонал і швидке обслуговування. Рекомендую!”
“Спасибі Наталі, обслуговування на вищому рівні!”
“Окей, підвищую оцінку. Вмовити. Можете вважати що ваш метод працює)”
“Завжди потрапляю без черги, і працівники дуже привітні.”
“Чудові працівники, оперативність і ввічливість. Дякую”
“Почала не давно ходити на цю пошту,дуже подобається персонал,особливо оператор Аліна вічлива,швидко видає посылки і оформляє,вирішує любу проблему,дякую їй.Не подобається керівник який кричить на всю пошту,а так все добре”
“Отримувала посилку тут коли дуже поспішала, дякую працівникам за швидке обслуговування”
“Хороший позитивний привітний колектив швидке і якісне обслуговування хороший керівник якій завжди готовий помогти”
“Завжди чудове і коректне обслуговування”
“Вчора я помилково сплатила посилку 1055 грн замість 555 грн і швидко покинула 75 відділення пошти, бо дуже поспішала. Через 2 хв мені зателефонував співробітник відділення та попросив повернутися за рештою. На жаль, імʼя хлопця не знаю, але я дуже вдячна за порядність!”
“Найкраще відділення в цьому районі”
“Все як завжди, зручно що працюють 7 днів на тиждень.”
“Супер, спілкуються з легкістю рідною мовою!”
“Класне відділення. Ввічливий і швидкий персонал.”
“Гарне відділення, було..., Наразі виключно для негабаритних посилок, але все одно все швидко та якісно. Доводиться користуватися 18 відділенням, а там просто "треш" - машину поставити ніде, завжди черги.”
“Хороше відділення, привітні працівники які легко допомагають з питаннями відправлення, порадили де відправляти велику посилку, дуже приємно мати справу з такими людьми.”
“Ребята работают, быстро. Очередей нет. Культурные))”
“Скажіть будь ласка о котрій годині відправка посилок”