Огляд каталогу
- 154 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 154 результатів
Перегляньте просторі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 154 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 26,086 відгуків та оцінок.
“Доброго всім дня. Вперше відпочивали в Курортному і випадково натрапила на готель Парус. По перше хочу висловити велику подяку адміністратору Інні. Дуже уважна, ввічлива. Персонал готелю підтримує порядок. А ще дуже сподобались умови, місце розташування готелю. Бажаючим провести тихий відпочинок, це місце саме для Вас!!! Є велике бажання повернутися сюди знову!!”
“Місце позитивно вибивається з враження про місто. Якби були номери, зупинявся би тут завжди. Дуже смачна кухня, затишно і приємно.”
“Відмінне обслуговування. Тихе та спокійне місце. Все сподобалося. Їздимо 4 рік поспіль.”
“Я приїхала відпочивати спочатку до іншого готелю АКВІТАНІЯ, бо їхала до подруги, яка як виявилося перед моїм приїздом нажаль потрапила до лікарні.. По приїзду в готель Аквітанія виявилося, що вільних місць немає, хоча мене запевняли, що номер для мене заброньовано. Я просто була в шоці від того де мене поселили - в прохідній кімнаті, де не було ні нормального ліжка, ні шафи для одягу, ні холодильника обіцяного, до того ж кімната не зачинялася на ключ. Кухня була окремою і це був жах, там була повна антисанітарія... До того ж як виявилося, що в номерах де відпочивали люди не було ванної кімнати і душ і туалет був надворі і це ще був той жах... Відпочиваючі, а їх було досить багато, не могли його нормально прийняти, там постійно були черги і люди скаржилися.. Я приїхала всього на 3 доби, одна, і для мене то було розчарування і я не знала, що мені робити. Але коли я заспокоїлася, то почала шукати в інтернеті інші готелі і натрапила якраз на готель Лев. Я дуже вдячна пані Марині, в якої залишився якраз один номер і вона не просто мене заселила, вона приїхала і забрала мене з того кошмару! Вона мене врятувала! Коли ми опинилися в готелі Лев, для мене то було полегшенням! Чудова прибрана територія, шикарний номер з великим двоспальним ліжком, холодильник в номері, кондиціонер, ванна кімната теж в номері, шафа для одягу та 2 тумбочки, ще й спільний балкон з сушилкою для речей ( але біля кожного номеру своя ). До того ж на території готелю привітний персонал, та ще й смачно годують ( є столова ). До пляжу всього 5 хвилин ходьби, пляж теж чистий і навіть є кафе, де смачно готують. Мій відпочинок був врятований і я чудово і щасливо відпочила! Дякую Вам пані Марино!! Я обов'язково буду рекомендувати саме Вас та постараюся сюди ще повернутися!”
“У цьому салоні вже 64 роки працює Штирьов Іван Миколайович, чоловічий майстер, людина-легенда. Майстер з великої літери! Рекомендую!”
“Щиро дякую за гарний відпочинок в готелі «Морський» у місті Одеса. Це чарівне місце, яке затягує та не відпускає. Нас відпочивало троє з дитиною на початку липня. Хочу підкреслити дуже гарне розташування готелю - поруч з морем і всіма розважальними закладами, що дуже зручно для дітей і дорослих. Номери світлі, дуже чисті і свіжі, обладнані всім необхідним, а саме важливе у жарку погоду - це наявність у кімнатах системи кондиціювання, яка створює неперевершений комфорт у номері. На кожному поверсі є кулер з холодною і гарячою водою. У готелі є видова тераса з видом на море. Приємне враження справляє інтер'єр центрального холу. Що стосується з приводу шуму від розважальних закладів - то шум зовсім не відчувається завдяки хорошій шумоізоляції. В готелі нам було затишно і спокійно завдяки наявності бомбосховища, що дуже важливо в наш час. Особливо хочу віддячити всім працівникам цього готелю за привітність, оперативність і за теплу дружню атмосферу. На ресепшені при заїзді нас зустріла адміністратор Анастасія - її привітна чарівна посмішка і доброзичливість дала нам зрозуміти, що відпочинок наш буде просто чудовим. І, дійсно, наш відпочинок був наповнений позитивними емоціями. Коли я обирала готель, я ознайомилася з відгуками людей, але інтуїція мені підказала, що саме тут нам буде комфортно відпочивати. І моя інтуїція мене не підвела. Ще раз щиро дякую за теплий прийом і гарний відпочинок! Ми обов’язково оберемо відпочинок у вашому готелі наступного разу! З повагою, Юлія К.”
“Відпочивала з 31.08 по 06.09 2025 р. Номер із фламінго. Гарний номер, є холодильник, чайник, НВЧ та плита 1 комфорка, посуд. Магазинів кілька поряд, ТЦ, і вхід до Аркадія-Сіті 3 хвилини. Локація – вогонь! З вікна море трохи видно (забудували іншими будинками). Ще приємно було, що доглядова косметика набір теж був. Взагалі класне місто та люди. Хочеться знову приїхати”
“Найкращі штори в Одесі! Дуже хороші та відповідальні хлопці! Якість чудова, ціна прийнятна! Штори дійсно виготовлені з високоякісного матеріалу. Після установки не було навіть натяку на запах. Величезна колірна палітра. Окрема подяка Ніні за швидкий вибір та рекомендації. Дуже рекомендую їх!!!”
“Затишні, світлі та чисті зали. Найпривітніший персонал. Кухарі дуже смачно готують найвишуканіші страви. Також оригінально та неповторно прикрашають зали декораціями та світломузикою. Завдяки всьому цьому, ваш банкет буде найкращим. Найкращий банкетний зал-Еліта. Для найкращих.”
“Найкращі штори в Одесі! Дуже хороші та відповідальні хлопці! Якість чудова, ціна прийнятна! Штори дійсно виготовлені з високоякісного матеріалу. Після установки не було навіть натяку на запах. Величезна колірна палітра. Окрема подяка Ніні за швидкий вибір та рекомендації. Дуже рекомендую їх!!!”
“Найсмачніша піца,що ми куштували. Смачна кава. Привітні дівчатка-офіціанти.”
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“Надзвичайне місце, доступні ціни, величезний пляж, близькість до моря!”
“Зараз знаходимося тут Кімнати просторі, стелі 3м. Гаряча вода цілодобово Кухня домашня, смачно, порції великі, ціна невелика, Анатолію респект. Номер з видом на море на трьох 2000гр.серпень 2025р.”
“В 70 гривень можна вкластись і файно помити авто”
“Дуже смачна кухня. Рекомендую їх уху особливу. Бімба! Також непогані деруни. Ще дуже класний персонал. Ненав'язуються, але завжди напоготові. Так от. Якщо в в Одесі, і вам треба десь перекусити і перетусити до поїзда дуже рекомендую. 10 хвилин неспішно пішки від вокзалу. ПС. Мені ніхто за цей текст ні копійки не заплатив. Що побачив, про те й співаю. Перед цим разом був тут рік назад Якість не змінилася”
“Дякую закладу за мега круте обслуговування !”
“Чудовий затишний готель для тихого відпочинку. Внутрішній дворик , басейн для діток неглибокий, різноманіття зелені. Охайно, чисто, наче вдома. Власники привітні люди. Відчувається, що все зроблено з душею , для комфорту людей. До моря недалеко пішки, назад вертатись трошки жарко, на підйом. Можна машиною спускатись. Наша родина дуже задоволена. Повернемось обов'язково. Щиро вдячні за вашу гостинність. Персоналу , власникам.”
“Оформили замовлення на сайті , протягом 2 хвилин зателефонував оператор та уточнив всі деталі замовлення. Оператор був ввічливий, ненавʼязливий, розмовляв грамотною українською мовою. На всі запитання стосовно меню, відповідали швидко та чітко. Оформили замовлення о 17:30 , отримали о 18:26 , це була приємна несподіванка, тому що за телефоном час доставки вказали 1:20 Піца була гарячою , сир тягнувся , що не часто зустрінеш у інших доставках. Роли були неначе з картинки, було дуже приємно побачити перед собою те ж саме , що і на сайті. Рибка дуже свіжа, відчувається дійсно смак риби, а не тільки рису. Сир Філадельфія настільки ніжний , що просто танув у роті, у поєднанні з рибкою , це було просто незабутньо!! Летюча Риба, ви мене приємно здивували!!! Тепер буду замовляти у вас завжди!”
“Гарне розміщення, смачна банкетна кухня”
“Були сьогодні з дитиною, святкували дорослу ДР. Враження найприємніші. Дуже смачна їжа, піца взагалі вище за всякі похвали. Дуже затишна чиста дитяча кімната, лабіринт, іграшки, зручні меблі. Загалом дуже чисто та акуратно, приємна атмосфера. Ціни як скрізь. Недоліків не виявили. Дізналися про кафе абсолютно випадково в інтернеті і думаю сюди приїжджатимемо. Дитині радість, а батькам можна розслабитися та добре відпочити”
“*Чудове місце, знаходиться в центрі. Смачна та сочна піца, невисокі ціни, ввічливий версонал та особливо, що ціную найбільше в кафе та ресторанах це швидкість обслуговування. Я і не помітила, як нам принесли замовлення. У моєму списку найулюбленіших піцерій Одеси він буде на почесному другому місці. *Great place, near the centre. Delicious and juicy pizza, low prices, polite staff and what I value in restaurants the most- service speed. I didn't even notice when we got our order. Also the tea "Citrus happiness" was very tasty. In my list of the most beloved Odessa pizzerias, it will be in the honorable second place.”
“Подаруємо мені чоловік сертифікат на масаж всього тіла із шоколадом. Сказати, що задоволена, нічого не сказати. Майстер знає свою справу, дуже акуратно та приємно зробила масаж. Отримала море насолоди! Дякую”
Кафе «Торнадо» розташоване у курортній Затоці на вулиці Лазурній — зручна зупинка для тих, хто хоче смачно поїсти неподалік моря. Це місце з невимушеною атмосферою, де можна швидко перекусити або спокійно пообідати всією родиною.
“Один із найкращих навчальних закладів України. Тут працюють професіонали своєї справи.”
“Двоє моїх знайомих мені радять у вас замовити. Сподіваюся буде смачно.”
“Я вже третій раз бронюю цей хостел. Дуже гарне розташування, особливо для тих хто зупиняється перепочити і далі в дорогу. Жд поруч, АС поруч. Номера чисті, бронювала різні окремі номери з одним загальним і двома окремими ліжками Номера схожі , все необхідне є, ліжка зручні. Єдине, фена у кожному номері немає, але адмін принесе на прохання . Кухня все є, адміністратори приємні, завжди раді допомогти. За такі кошти, гарний сервіс.”
“Харчувались весь тиждень поки були на морі, і можу сказати що цей заклад це знахідка. Салат Цезар найсмачніший у місті, а салат з морепродуктами це взагалі щось неймовірне. Оргазм у роті. Також смачні та свіжі роли та бургери. Дякую вам, за ваш сервіс!”
“Дуже класна база відпочинку. Ціни на проживання дешеві. ( За сімейний стандарт на 4 осіб, на початку серпня 2019р. - 2000 грн з трьох разовим харчуванням за одну добу) Дуже привітна адміністратор. В номерах все працювало. Хоча база і в самому центрі з закритими вікнами шуму практично не чути. В душі є полички для шампуню та гелю, але хотілося щоб ще були гачки тля полотенця та одежі. Каналізація була забита і вода з піддона стікала дещо повільно, але це не критично. Сам душ дещо незручний проте можно пристосуватися. Харчування в кафе яке знаходиться на території бази. Страви вибираєш з списку наперед ( є дикілька позицій на сніданок, обід та вечерю). Правда в харчування не входять напитки, але їх можна замовити за окрему платню. Офіціанти дуже привітні і ввічливі. Страви смачні. На території є платна парковка для автомобілів. (ціна для жильців бази 20 грн/доба/автомобіль.) В загальному дуже задловоленні відпочинком на базі "Пікнік". Рекомендуємо всім!”