Огляд каталогу
- 497 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 497 результатів
Перегляньте піца в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 497 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 268,697 відгуків та оцінок.
“З дітьми майже кожні вихідні тут буваєм. Перепробували вже майже всі бургери і хот-доги. Все смачно і по доступним цінам.”
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”
“Дуже охайно і достатньо смачно. Прохолодно в спеку. Є wi-fi.”
“Смачно, швидко та якісно. Ціни прийнятні. Рекомендую)))”
“Хороша мережа кав'ярень. Якісна кава. Капучіно зроблено ідеально.”
“Був всього один раз а наївся від пуза. І що саме головне - не дорого у порівнянні з іншими кафешками. Дуже смачно готують. Якщо ще раз приїду в Южне, то обов'язково туди завітаю)”
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Якщо хочете бюджетно поїсти йдіть одразу в бістро. Заклад в цьому ж приміщенні. Бюджетно, як на море то ще й смачно. Здивувала наявність крісла для дітей. Рекомендую!”
“Брали піцу з мідіями великого розміру. Дуже смачна. Не пересушена, у міру волога. В зимовий період діє знижка 50% на піцу. Обслуговування хороше. Тільки атмосфера мені не сподобалась. Було аж занадто тихо, здавалось, що розмову за нашим столиком чути на ввесь зал. І меблі, декор в цілому нагадують 2000-ні. Але піца справді смачна, тому обов'язково повернемось ще)”
“Чудове кафе! Гарний і великий зал, приємна музика, а головне дуже смачно приготовлене, чудова кухня, великі порції та прийнятні ціни! Рекомендую кафе "Казка" для банкетів та урочистостей! Вам сподобається!!”
“Гарна піцца, гарні промоакції. Іноді забувають давати серветки.”
“Гарний, світлий, затишний заклад. Смачна їжа і чудова атмосфера. Обслуговування також на високому рівні. Ставю заслужені 5 зірок.”
“Смачна кава та шоколадний рулет”
“Зручно, поряд з домом, хороший персонал, приємно що люди у вас працюють довго та не міняються щомісяця. Приємні ціни та доволі чисто. Смачна кава та піца, рекомендую!”
“Смачна їжа зі швидкою доставкою, по суті те що і потрібно людям від подібних фірм. Роли тут часто замовляємо, інші фірми зараз навіть не розглядаю, все дуже смачно.”
“Дуже смачно та швидко готують роли, приємний чуйний персонал. Робив сьогодні замовлення – якісно та швидко приготували сет. Був і буду постійним клієнтом цієї точки.”
“Все дуже смачно , замовляю і буду замовляти!”
“Любимо заходити сюди. Все дуже смачно”
“Доброго дня. Відпочиваємо в Затоці вперше і мабудь в останє , дуже розчарувалися в готелі Факел, приіхали по рекламі з інтернету, неправдива інформація. Але знайшли віддушину у іжі, у вашій піцеріі ,дуже все смачно, і кава, молочні коктейлі,дуже сподобалися, а торти загалі смакота, піца, офіціант Наташа і директор закладу привітні і приємні люди. Дякуємо за страви. Бажаємо процвітання і натхнення в роботі.”
“Гарне місце, з верхнього поверху відкривається вид на море. Приготувала швидко і смачно . Рекомендуємо цей заклад !”
“Якісне тісто. Смачніше, ніж в дорожчих ресторанах в центрі.”
“Чудовий заклад, рекомендую борщ ”
“Смачна кухня з морепродуктами, пиво і краєвид на море. Дякую. Дуже смачно. Хочеться вернутися до вас ще раз”
“Доставка быстрая и все очень вкусно!! Уже долгое время пользуемся услугами буду суши и часто заказываем роллы именно с Семёна Палия. Приветливый и супер быстрый персонал) спасибо за качественную и вкусную еду))”
“Чудовий ресторан, смачно і швидко готують. Приємний персонал, постійно контролюють чистоту на столі, а також запитують чи все сподобалося. Чек на сім'ю вийшов близько 600грн, в т.ч. найбільша в них піцца, 2 бульйони, салат Цезарь, та напої. Загальне враження чудово,а з мінусів тільки те, що забули принести для дітей олівці та розмальовку, хоча і обіцяли))”
“Найсмачніші вареники та пельмені! Вже три роки з вами і ви якась знахідка просто ... завжди заморозка в холодильнику виручає, дуже зручно, а головне смачно і по-домашньому! Не знаю у кого сирники не такі чи вареники з капустою не вміють варити, таких проблем ніколи не виникало, на відміну від інших виробників, навіть порівняти нема з чим. Рекомендую”
“Смачну каву, приємні люди і смачний цибульний пиріг!”
“замовили близько години тому піцу. кур'єр безкоштовно привіз за півгодини. піца дуже смачна, наїлася вся родина (замовили "гавайську" 60см). відмінний заклад. рекомендую”