Огляд каталогу
- 292 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 292 результатів
Перегляньте піцерія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 292 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 138,884 відгуків та оцінок.
“Швидко; не можна сказати, що дорого; смачно.”
“Дуже смачно та швидко в умовах відключення світла, привітний , ввічливий персонал. Рекомендую відвідати.”
“Супер, дуже багато мʼяса, смачно) І пепсі в подарунок)”
“Класна кафешка. Уважні і товариські співробітники. Смачна шаурма по "Гавайська" рекомендую, тепер вона наша любімая”
“Піци смачні, готують швидко (в залежності від кількості замовлень) - від 10 до 25 хвилин. Вибір піц чималий і явно вище середнього, є прям цікаві і незвичайні варіанти. Є й інші страви, але не куштував їх. При цьому візміть до уваги, що це заклад, розрахований насамперед на доставку та самовивіз. Посидіти тут як в сімейному кафе вийде не дуже атмосферно. Хоча в піцерії і є кілька столиків всередині та на літньому майданчику, але фактично немає офіціянтів та звичного обслуговування. Тобто в самій піцерії ви будете їсти піцу з картонної коробки, пластиковими віделками та ножами, а пиво пити з пластикового стакану. Відслідковувати своє замовлення потрібно самому на електронному табло та забирати його самостійно.”
“Піца дуже смачна та багато начинки”
“Найкраща піца що я куштував у житті, доступні ціни, гарний персонал, дуже смакує!”
“Місце, де готують смачну Шаурму, та смачні Піцци! Приємний інтер'єр, та дизайн приміщення,, де можна спокійно посидіти, та по-поїсти. Також є безкоштовний Wi-Fi, . Також тут працює сервіс доставки на замовлення..”
“Ми нещодавно найшли для себе заклад Італійський квартал на вулиці Корольова. Були приємно вражені обслуговуванням і смачними стравами які ми обрали. Піца з грушею була неймовірно смачна,а салат з печінкою був найсмачнішим салатом .З десертів обрали Наполеон і лямігду. Вони були дуууже смачні. Все було приготовленого з душею . Дякуємо . Наразі в нас є традиція завдяки вашому закладу!!!”
“Сподобалась класична арабська шаурма.”
“Я навіть не знаю, як писати відгук про місце, яке стало тобі рідним. Ми з родиною, друзями і взагалі всім нашим "колективом" ходимо в "Papa Cotta" в Чорноморську вже років п'ять. Це дуже великий термін, і він говорить красномовніше за будь-які зірочки!”
“Смачна і не дорога піца на дровах. Тонке тісто і велика кількість начинки.”
“У Грибівка відвідав вже порядком 5 закладів, щоб скласти враження, тут оцінка, скоріше не в абсолюті, а в порівнянні. Зовні непримітний зовнішній вигляд, всередині теж не особливо. Але. Персонал дуже привітний і реально терплячий і клієнт орієнтований, важлива цінність на сьогодні, особливо в Грибівка. Наповнення, фон - проектор транслює укр. телеканал, ніяких тобі, від яких нудить, "а я сяду в кабріолет ... і шалена імператриця" Піца, піца дуже непогана, хороша. Готується в печі, величезний плюс, що не пересолене, не буяє мівіноспеціямі, дуже сподобалася. Пиво, шашлик, є ребра в Вишневому соусі. Асортимент не дуже багатий, але все смачне і без питань.”
“Їжа дуже смачна, але там є телевізор”
“Постійно беру тут вареники з вишнею, дуже смачно і хороша порція!)”
“Піца смачна, зробив замовлення швидко привезли!”
“Відмінна піцерія, особливо сподобалася піца "4 сиру". Ціни морські, але не сказати, що особливо високі, просто вище середнього”
“Знаходяться в зеленому театрі, працює з весни до осені, поки тепло. Смачна піца у хлопців, беру вже не перший раз. Хороші продукти і роблять в реальному печі на дровах, а не якась там електропечкі, як зараз у багатьох. Мені подобається, в загальному. І якщо ти не в Італії, а в Одесі, то тут піци придатні, можна брати. Рекомендую.”
“Кава смачна, сендвіч асорті теж сподобався.”
“Дуже смачна піца та привітний персонал!”
“Дуже крута атмосфера в цьому закладі!Ціни доступні!Бургери просто найсмачніші на пляжі!Всім рекомендую відвідати та спробувати!❤️”
“Хороший шоурум, відмінні ціни та асортимент, уважні консультанти! Вперше купувала на сайті з доставкою нп. Теж все чітко та швидко. Але дуже рада, що є філія в одесі. Так мені зручніше.”
“Приємний обслуговуючий персонал Затишна атмосфера”
“По-перше, хай там як, але готують на місці - не підігрів. По-друге, мені подобається сервіс, упаковка подача - все дуже класно - на рівні Макдональдсу. Піцу куштував, непогано. Все на любителя. Чистота, WiFi, підзарядка.. я поблизу ОДАБА часто тут доробляв роботу, готувався до заліків/іспитів. Все мені тут сподобалось. Можливо задорого, але дешевше - гірша якість, сервіс і т.д.”
“Domino's Pizza вже протягом багатьох років показує той рівень сервісу до якого повинні прагнути всі заклади, особливо, у плані здійснення доставок в обіцяний термін та свіжості приготовленої страви. Звичайно, як і скрізь, бувають казуси, треба розуміти людський фактор і години з піковим навантаженням. Дякую, Domino's Ukraine!”