Огляд каталогу
- 205 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 205 результатів
Перегляньте сертифікат в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 205 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 42,752 відгуків та оцінок.
“Дуже хороші співробітники. Фахівці. Обслудилі швидко і професійно. Рекомендую.”
Family Beauty Club Galaktida — салон краси із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут доступні масаж та догляд і вирівнювання волосся. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та якість виконання.
Розташована в Білгороді-Дністровському на вул. Молодіжна, 70, «Элла Аккерман Tattoo» — це студія, куди приходять за акуратним татуюванням і продуманим результатом, що тішить роками. Тут роблять ставку на індивідуальний підхід і уважне опрацювання ідеї ще до початку сеансу.
“Купили піцу від шефа, все просто чудово, хлопці працюють на зношування, до останнього клієнта.”
“Чудова кава, класна атмосфера, милі дівчата. Щоденна обов’язкова умова.”
“Дуже приємне обслуговування та персонал в цілому”
“Очень довольны сотрудничеством. Рекомендуем.”
“Я дуже задоволений сервісом цього сервісу. Рекомендую.”
“Зверталися до Проф-Бті для оформлення техраспорту на квартиру. Залишилися дуже задоволені. Професійно, якісно та недорого. Всім раджу!”
“Це мій салон, де я завжди роблю манікюр та педикюр у Катерини. Рекомендую!”
“Досить непогано швидко і якісно стрижуть”
“Хороше обслуговування, прийнятні ціни”
“Дякуємо за професійне обслуговування, уважність, доброзичливість при придбанні автомобіля Chery tiggo 4.”
“Гарний магазин, без запитань! Для невеликого магазину асортимент не маленький.”
“Мені подобається. Атмосфера приємна, персонал привітний, доброзичливий, дуже має в своєму розпорядженні це. Їли тільки роли - смачні, але страви у них гарні і порції великі з того, що я бачила. Обліпиховий чай приносять з медом, я давно цього в закладах не бачила, навіть у тих, де така подача була, дрібниця, але приємно)) кальян нам подобається тут, і хлопець-кальянщик - дуже приємний, уважний, максимально доброзичливий, враховує прохання, переваги і робить хороший кальянчик (Богдан, Хлопець з тату))) сподіваюся, не помилилася))). У певні дні жива музика. У вихідні дні – багато людей, рекомендую бронювати столик, у будній день – тихо, спокійно. Взагалі комплекс великий. Внизу, на першому поверсі, - типу ринку їжі, на 5 поверсі ресторан, на даху теж, але в сезон. Є паркування. Втім, дякую, класне місце на селищі, успіхів і процвітання! ( Прохання ресторану - додайте, будь ласка, різноманітності в пивну карту, хочеться темного пива, типу leffe, щось подібне, дивно, що у закладі такому тільки світле пиво.)”
“"Просто обожнюю цей магазин! Завжди знаходжу тут щось особливе. Якість речей на висоті, а ціни приємно дивують. Окреме спасибі консультантам – завжди допоможуть з вибором та піднімуть настрій. Однозначно рекомендую!"”
“Затишно, душевно ... я тут працюю.❤❤❤майстер масажу Анна”
“Найсмачніший шашлик із усіх, що я коли-небудь пробувала. Тут дуже смачно!”
“Одне з моїх улюблених місць. Сподіваюся, воно існуватиме завжди. З побажань - хотілося б більше української від персоналу.”
Тала працює як салон краси у Київ. Доступні стрижки та фарбування; працюють уважно й без зайвого пафосу.
“Приємно здивувалися, що нас погодилися взяти за пів години до закриття. Машина була дуже брудна після дороги, за пів години зробили комплекс. Все блищало всередині і зовні, дякую велике)”
“Роблять машини так, що б їздили) а не аби поїхала)) я дуже задоволений сервісом”
“Дякую! Замовлення виконано швидко та якісно!!!”
“Найкраща мережа в Україні. Якість на вищому рівні і ціна відповідна. Смачні роли (особливо лосось). Дуже швидко доставили, навіть не шкода залишати кур'єру на чай. Також іноді замовляю на виніс, приємно вражена, що персонал обслуговує українською!”
“Хороший двір,найкращий на районі”
“Під час відпочинку в Одесі молодик подарував романтичну фотосесію у студії. Я не дуже люблю фотографуватись, але тут на поділення все пройшло добре)) Порадили фотографа, підказали де і в кого зробити макіяж, адміністратор допоміг з освітленням фотографу та організацією фотосесії в цілому. Дуже приємно, отримувати більше, ніж очікуєш. Так що місце добре, рекомендую всім :)”