Огляд каталогу
- 2,507 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2507 результатів
Перегляньте смачне в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,507 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 937,123 відгуків та оцінок.
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Шикарно! Смачні страви! Величний зал!”
“Соте по югославськи смачно . Камбала 200 грн за 100 грам теж”
“Дуже тішить, що на Райдужному є така філія, де можна поїсти дуже смачні роли та піцу. Це дуже смачно, спробуйте, не пошкодуєте. А якщо захочете доставку, довго чекати не доведеться. Завжди все вчасно і навіть швидше, ніж очікуєш. До того ж персонал дуже радує, завжди привітні, завжди порадять вибрати щось смачне і це реально так)) Дякуємо вам та кухарям за ваше старання))) Ми ваші клієнти)”
“Екскурсія починається у воріт, де вас в зазначений час чекатиме екскурсовод. Ви одразу потрапляєте в атмосферу сучасного виноробства, де, також, зберегли та вдосконалили давні традиції попередніх поколінь виноробів. Вся екскурсія наповнена цікавими фактами та історіями. Дуже приємно, що такі локації є в нашій країні. Крута атмосфера, цікава інформація.”
“Приємне місце для відпочинку, асортимент розбирають швидко,у вечері може не бути ваших улюблених десертів) Персонал швидкий та привітній, є зона на вулиці й у приміщенні, працюють коли немає світла) Рекомендую”
“Смачно, швидко, завжди))) навіть в блекаут”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Хочу поділитися враженнями від відпочинку в "Сонячній Дачі". Хазяїни привітні та уважні. На території та в номерах чистота. В готелі є номери з кухнею, є звичайні. Також є загальна простора кухня з усім необхідним, мангал, все для шашлику, пральна машинка, відпарювач. На подвір'ї скульптура-фонтан та багато квітів. Вай-фай. В номері - телевізор, кондиціонер, холодильник, фен. Фішкою готелях я вважаю прекрасний басейн. Водичка була завжди тепла. Ввечері вмикали різнокольорову підсвітку. Стоянка на огороженій території перед двором. Всюди камери. Для діток - батут. Поруч є магазин. З однієї сторони море, з іншої лиман. Враження від відпочинку тільки позитивні. Наступного року я не буду шукати нове місце, а повернуся з родиною на "Сонячну Дачу". Дякую хазяїнам готелю та Олі, яка тут підтримує чистоту, за комфортний відпочинок та гостинність.”
Суши FalenchiK — це місце в Курортному на вулиці Чорноморська, де можна швидко й без зайвих очікувань замовити улюблені японські страви для відпочинку біля моря. Заклад працює у форматі замовлення на виніс/доставки та робить акцент на свіжості й смаку.
“Кавʼярня просто чудова, неймовірний колектив, індивідуальний підхід до кожного, смачна, ароматна кава, приємне розташування ❤️”
“Чорноморка – чудове місце для шанувальників риби та морепродуктів, із приємною атмосферою, скандинавським дизайном та доволі високими рейтингами серед гостей. Персонал, а особливо офіціантка Марія, робить обслуговування приємним і комфортним завдяки уважності, професіоналізму і доброзичливості.”
“Дуже сподобався заклад. Була весною,повернулась ще раз! У вас дуже смачна кухня та кава,дякую!”
“Мені все сподобалось.все на пристойному рівні.дуже класні кроваті.мені не вистачало чайника в номері.”
“Щиро дякуємо готелю Siena за гостинність ! Ви найкращі! Все на найвищому рівні ! Обовʼязково будемо рекомендувати вас нашим друзям та знайомим !”
“Якщо ви вже давно хочете кудись сходити то я раджу завітати саме сюди! Затишна тераса, смачні коктейлі і неймовірне проведення часу вам забезпечено.”
“Дуже приємне місце. Симпатично, світло, прохолодно, є контакт з персоналом, можна точно обговорити-зрозуміти що саме можливо, а можливо тут багато! Є невеликий вибір гранульованого чаю. І цукерки) Успіхів цьому місцю, і дякую за якість.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Дуже приємне і атмосферне місце з задовільними цінами. Окремо дякую офіціанту Юлії, сервіс на висоті❤️. Чебуреки дуже смачні, рекомендую прийти сюди, якщо знаходитесь в Одесі.”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Неймовірно затишна і атмосферна кав’ярня. Стильний, легкий і «свіжий» інтер’єр, привітний персонал, дуже вдале розташування. В самому центрі міста - на жвавому перехресті двох потужних транспортних артерій - Green Cup дає змогу сховатись від галасу вулиці, поринувши в теплу, невимушену атмосферу за горнятком смачної ароматної кави. Заклад ще зовсім «молодий», втім вже сьогодні він впевнено може скласти конкуренцію іменитим одеським кав’ярням, не кажучи вже про «шаблонні» мережеві кафе. Якісна кава, натуральні чаї та лимонади, оригінальні смузі з неочікуваним (та неймовірно вдалим!) поєднаннями інгредієнтів - все це, разом з професійним і привітним обслуговуванням та прийнятними цінами, змушує повертатися в Green Cup знову і знову ☺️”
“Шалено подобається атмосфера бару. Високо кваліфіковані працівники та надзвичайно смачна кухня. Обов'язково до посивіння.Спасибі вам, хлопці))”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Великий лайк! Я не сильно розбираюсь в шаурмі, але тут мені зайшло! Прям топ, раджу брати одну на двох, бо вона велика)”
“Шаучак із нагетсами - просто бомба! Ніколи нічого подібного не пробувала! Я тепер ваш постійний гість”
“Одеський пасаж - візитна картка Одеси, одна з найкрасивіших будівель міста. Варто сказати, що це не зовсім пасаж у класичному вигляді, це готель "Пассаж", а при ньому є криті торгові ряди. Спершу тут стояв житловий будинок офіцерів, але у 1890-х роках ділянку купив Мойсей Менделевич. Дружина Менделевича надихнулась романом "Дамське щастя" Еміля Золя і примусила Мойсея втілити мрію, так у 1898-1900-х рр. на Дерибасівській був зведений пасаж. У 1900 році пасаж був освячений і містив унікальні скульптурні композиції, але їх знищила пожежа, що сталася через рік. Екстер'єр та інтер'єр пасажу виконаний у стилі історизму. Найбільше уваги привертає саме інтер'єр, торгові ряди буквально вкриті різною ліпниною, серед скульптур можна впізнати героїв античної міфології: Гермес - покровитель торгівлі, Деметра, Кронос, Сатурн, Фортуна, Нереїди, а також морські чудовиська, леви, ніс судна зі зміями і вінком, масонські символи. Усі скульптури виконані на жовтій стіні, оточують дерев'яні вікна. Жах пасажу - скляний, з переплетіннями. Сьогодні пасаж не тільки продовжує виконувати своє первісне призначення, але й став місцем для фотосесії. Хто не пройде мимо і не зафіксує цей шедевр на пам'ять про Одесу? Сюди можна прийти, щоб купити щось, поїсти чи просто насолоджуватися естетикою і красою, що прикрашає місто вже понад 120 років. Якщо ви шукаєте чогось незвичного, чогось прекрасного в Одесі - пасаж вас зможе вразити.”
“Самий чарівний сулугуні в місті готують тут. Все інше теж дуже смачно. Персонал просто ідеальний:) 5/5”
“Смачні десерти, дуже затишна атмосфера. Можна годинами роздивлятись інтерʼєр цього закладу. Всередині зберігається ціла історія”