Огляд каталогу
- 256 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 256 результатів
Перегляньте співпраця в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 256 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 15,701 відгуків та оцінок.
“Чудове затишне, комфортне, атмосферне, романтичне місце. Гарне та привітне обслуговування, смачна кухня, прекрасна тераса і територія. Рекомендую, класно”
“Завжди оригінальна продукція та швидко.”
“Гарне СТО. Майстри своєї справи. Ціни помірні. Роботу роблять швидко та акуратно. Рекомендую”
“Немає слів, здатних передати те, наскільки ми із сім'єю закохалися у Глобус. Живемо поряд і місяць тому вирішив свого повісті в Глобус - малюк не хоче йти з садка) Дякую вам за все!”
“Замовляла дистанційно із іншого міста квіти, сюрприз доставкою! Букет розкішний, врахували всі мої побажання, сервіс на висоті! Також замовляли коробку із сухоцвітами, доставили до київ, тішить око вже рік.”
“Класна організація навчального процесу. Дитина залучена на всі 100% і з великим задоволенням відвідує школу. Дякую за такий підхід.”
“Тепла, гостинна, затишна атмосфера в салоні. Великий вибір шпалер, декоративної штукатурки, фарб.”
“Хочу виразити вдячність співробітникам відділення! Дівчата привітні і завжди ідуть на зустріч!”
“Якісна добірка автозапчастин, і швидка доставка, хлопці спеціалізуються на комерційній тематиці автомобілів, але особисто мені на легковик привозили!”
“У дружини зломалася сумочка, натрапили на майстерню випадково, але були приємно здивовані результатами відвідування. Відремонтували дуже швидко та якісно, одним словом -- професіонали! Рекомендую звернутися і на собі відчути якісну роботу майстрів.”
“Дитячий садочок крутий! Індивідуальний підхід до кожної дитини. Дуже цікаві заняття. Такі класні та різноманітні свята. Мій синочок туди біжить з радістю. Групи великі, яскраві, багато іграшок. Доречі, дуже смачна їжа. Дякую усім хто працює в Щастя!”
“Доставили швидко, я даже не очікувала.Пакування якісне, нічого не пошкодилось. Все на вищому рівні.”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Цікавий магазин. Є чоловічий, жіночий, дитячий відділи. Взуття дитяче. Білизна, піжами”
“Безумовно найкращі люди тут працюють, дякую їм. Займалася з тренером Денисом Швацьким, скинула 20 кг за 2 місяці, і продовжую скидати. З групових занять сподобалася "зумба" та її класний викладач Вікторія. Вогкістю взагалі не пахне. Прекрасні дами сидять за столом адміністрації, жодного разу не нахамили) Раджу!”
“де тільки не був..зміг тільки на цьому сто вирішити проблему....до того ж тут відбувається виготовлення глушників....просто супер якість ну і ціна”
Frisor Barbershop Odesa III — це барбершоп в Одесі, куди приходять за акуратною стрижкою та приємним сервісом у зручній локації Приморського району. Тут створюють атмосферу, в якій легко розслабитися й довірити свій образ майстрам. Команда працює у форматі класичного барбершопу, з фокусом на чоловічий догляд і стиль.
“Дуже вдячна за обслуговування,ввічливе відношення до пенсіонерки.За консультацію в виборі карти пам'яті.Успіхів вам.”
“Часто відправляю і отримую посилки в відділені 48. Сьогодні була дуже приємно вражена сервісом і відношенням оператора. Уважний, ввічливий, спокійний. Двічі допоміг мені з пакуванням на відправку і перепакуванням отриманої об'ємної посилки, яку дуже незручно було б нести без його допомоги. З квітанції дізналася що співробітник - Пархоменко Максим Сергійович.”
“Замовляємо екскурсію в Анатомічний музей. Шалено подобається як розповідає Наталія Анатоліївна. Я дуже часто приходжу туди її послухати. Можна подивитися не тільки на тварин, людей скилет. Там ще є реальний в колбі людина. Ще лежить труп якого не можна фотографувати і чіпати. До речі є легені курця. Так ШЕ ми потрапляємо в 2 зали в яких теж є безліч органів, і іноді нам трапляються студенти і ми у них питаємо цікаві питання без яких життя наше не життя.”
“Дуже задоволені садочком! Дитина із радістю туди йде, завжди повертається з хорошим настроєм і новими враженнями. Атмосфера тепла, вихователі уважні й доброзичливі. Видно, що тут дітей справді люблять і підтримують. Дякуємо за турботу і щоденну працю! ❤️”
“Професійний і привітний персонал, багато місця, чисто, на парковку через шлагбаум або паркуйтесь на дорозі. Рекомендую.”
Lady & Boss — салон краси із спокійною атмосферою та зручним сервісом. У закладі надають масаж. Заклад орієнтований на комфорт відвідувачів і стабільну якість.
“Святкували свадьба доньки,були в захваті від обслуговування, ставлення персоналу до гостей ,всі залишились задоволенні,дякуємо всім.РЕКОМЕНДУЄМ!!!”
“Був здивований що до безкоштовного туалету!!! Подяка керівництву "7-го километру" за дотримування санітарно-гігієнічних норм. В середині самого базару, знаходяться "умільці" які намагаються "збити" ще додаткові кошти за парковку, не зважаючи на те, що в'їзд не без коштовний. Як би ще керівництво слідкувало за дотримуванняи закону "про паління в громадських місцях" то було б взагалі СУПЕР. ( авансом ставлю 5-ть зірок )”
Привітний персонал, зразкова чистота і зворотний зв’язок після візиту; уважні фахівці забезпечують швидке та якісне лікування.
“Чудове тихе місце, прибрана територія. Номера зі зручностями і без, на будь який смак і кишеню. До моря 3-4 хв, по сосновій доріжці. Є кухня на території і їдальня. Персонал привітний і все що необхідно з радістю дає. Дуже подобається!!! В номерах чисто, хоча меблі і техніка не з нових, але це не псує відпочинку. Рекомендую.”
“А ви знаєте, що на базі ОМІ МГУ відкрита соціальна клініка і можна абсолютно безкоштовно здати аналіз на COVID-19? Тепер знаєте ”
“Відпишуся і я минуло два роки як робив 4hp20, а точніше відновлювали з мертвих, і ось через стільки часу автомат поводиться добре. Коли привіз одразу запитали тобі як робити дешевше або як собі, відповідно цінник різний. Подальше обслуговування робитиму тут же.”