Огляд каталогу
- 323 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 323 результатів
Перегляньте тераса в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 323 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 119,617 відгуків та оцінок.
“Зупиняємося вже вдруге, дуже привітний персонал. Адмін Діана -просто супер!!! Краєвиди з номеру просто заворожують!!! До моря 3-5 хвилин пішки. Рекомендую!!!)))”
“Замовляємо вже третій раз і кожного разу ви нас дивуєте! Дуже смачно! Ви отримали постійних клієнтів, так тримати! Дякуємо і бажаємо успіхів!”
“Хороший заклад, але ціни, на мій погляд завищені”
“Бармен Євген і офіціантка Маргарита просто супер. Бармен узагалі щось неймовірне, запамʼятовує, швидкий, комунікабельний, професійний і по цьому дуже дуже любʼязний. Дорогого вартує❤️ Дітрих теж супер, я попросила перейти на українську і він любʼязно це зробив) Ви супер, більше української, благаю, я живу тут і мені важливо якою мовою говорять адміни і офіціанти. //на фото тюльпани, мої улюблені квіти, хотіла понюхати, але трошки втомлена і попросила Євгена їх принести понюхати, лишив щоб стояли біля мене”
“Цей готель-найкраще співвідношення ціни та якості! Чистий номер з усім необхідним, душ, кондиціонер, телевізор, фен. Старовинні будівлі в центрі міста, в пішій доступності всі визначні пам'ятки Одеси. Обов'язково приїдемо ще й порекомендуємо своїм знайомим! Окремо приємно, коли адміністратор привітала з днем народження фірмовою одеською шампанською!”
“Велика подяка всьому персоналу, особливо Лінії, Юлі за людяність і доброту. Дуже смачні сніданки, обіди. Дві Наташі та Світлана додають до обіду позитивних емоцій.Відпочили з онучком і тілом і душею. До таких людей хочеться повертатися знову і знову. Дякую”
“Чудовий затишний готель для тихого відпочинку. Внутрішній дворик , басейн для діток неглибокий, різноманіття зелені. Охайно, чисто, наче вдома. Власники привітні люди. Відчувається, що все зроблено з душею , для комфорту людей. До моря недалеко пішки, назад вертатись трошки жарко, на підйом. Можна машиною спускатись. Наша родина дуже задоволена. Повернемось обов'язково. Щиро вдячні за вашу гостинність. Персоналу , власникам.”
“Чудовий заклад в затишному парку з гарним інтерʼєром, смачними стравами з вишуканою подачею та багатим меню на різні смаки.”
“Відвідали сьогодні вперше пляж надихнувшись прочитаними відгуками, якраз шукали місце, де можна прийти зі своєю їжею і орендувати шезлонг, щоб по-класиці відпочити як в старі добрі) тут це і вдалося здійснити, ціни комфортні, персонал привітний, пляж затишний, людей було небагато, з легкістю знайшли підходящі шезлонги в першій лінії від моря (відвідували в понеділок)”
“Чудовий ресторан з вишуканими стравами в затишному місці. Якщо вам до смаку морепродукти, завітайте - не пошкодуєте. Обслуговування на найвищому рівні”
“Прекрасне місце, щоб поїсти дуже смачного шашлику із телятини або свинини на нічній алеї пляжу "Аркадія" Офіціант Вікторія дуже привітлива та хороша дівчина, яка може порадити кращі страви закладу) Всім раджу відвідати)”
“Найкращий та найулюбленіший наш заклад в Одесі. Завжди відвідуємо. Надзвичайна атмосфера, привітний персонал. Дуже смачні страви, одеська тюлечка взагалі відпад”
“Дякуємо великому персоналу СТО. Приїхали у справах, трасою обірвало нижню опору КПП, подзвонили, нас прийняли. Усі зробили досить швидко. Дякую, спасли. А то їхати з 2-ма передачами (3 та 4) 250 км не посміхається)”
Піца на дровах Zhar Pizza — це затишна піцерія в Чорноморську на Олександрійській вулиці, куди заходять не лише за їжею, а й за атмосферою відпочинку біля моря. Заклад вирізняється форматом «піца на дровах» і терасою/верандою, з якої, за відгуками, відкривається особливо гарний краєвид.
“Цікаве місце, і дуже незвичне для цієї частини України. Ніколи нічого схожого не бачив. Особливо гармонійно вписується у місцевий ландшафт восени :)”
“Заселили по приїзду незважаючи на раніше час доби. Вирішили відразу ж питання із заселенням, пішли на зустріч, змінивши для нас час заселення. Є оплата на картку. Господар дуже приємна людина, допомагає у всіх питаннях. Вночі провів нас до магазину та показав де та що тут є ближче ніж показують карти. Номери чисті, обладнані з комплектами рушників та особистого мила. Ліжка чисті . Все на вищому рівні незважаючи на те, що не центр можу сміливо сказати, що умовами краще ніж всі "кращі" готелі і т.д.”
“Моя черга написати відгук Почнемо з мінусів : Головне , що мені не сподобалось це відсутність прибирання . Адміністрація спочатку каже прибирання на третій день за умови бронювання від тижня , потім треба дзвонити покоївкам , вони у відповідь , у нас багато заселень і ми не встигаємо , потім самостійно йду виносити сміття, прошу пакети та туалетний папір , замінювати рушники також прийшлось самостійно І в номері 1 розетка , цього дуже мало , коли приїздить родина не встигали мобільні телефони заряджати На цьому мінуси закінчились Все інше плюси: Гарне харчування , ввічливий персонал , чудове місцерозташування, парковка , охорона , вихід на пляж , місце для відпочинку , гарний басейн , спеціальне облаштоване місце для зберігання пляжних іграшок . Окрема вдячність шефу і персоналу в столовій , Різноманітність страв , чистота , і дуже смачна їжа .”
Кафе «Торнадо» розташоване у курортній Затоці на вулиці Лазурній — зручна зупинка для тих, хто хоче смачно поїсти неподалік моря. Це місце з невимушеною атмосферою, де можна швидко перекусити або спокійно пообідати всією родиною.
“Дуже сподобалось. Хочу окремо відзначити за ввічливість та розуміння., Професійний підхід на рецепшені Ільгара та Костянтина в рестораном комплексі при отелі”
“Хороша заправка, поки заправляють, є можливість перекусити, попити кави. Великий асортимент товарів.”
“Приємне місце. Затишна, невимушена атмосфера. Великий вибір страв. Все дуже смачно. Приємні у спілкуванні , ввічливі офіціанти. Доволі помірні ціни. При нагоді, завжди заходимо сюди пообідати та перепочити після прогулянки. Свого роду піт-стоп між привозом і прогулянкою.”
“Дуже подобається тут відпочивати. Кухня чудова.”
“Ціна = якість . Затишно! місця хоч не багато , але зручно !”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”
“Дуже дякую, дуже смачна пицца !”
“Дуже смачні роли! Завжди свіжі, розмір хороший, в порівняні з іншими суші-барами. Швидко роблять. Іноді проблеми з доставкою (доставляли пошкодженими), тому краще забирати самим. А головне ціна — топ!”
“файне місто) дуже смачно) персонал дуже файний! рекомендую!! Слава Україні!”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”