Огляд каталогу
- 165 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 165 результатів
Перегляньте точка міста в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 165 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 79,118 відгуків та оцінок.
“Просто починаючи гарна зупинка.”
Frisor Barbershop Odesa IV — це барбершоп у Малиновському районі Одеси, де головний акцент роблять на якості чоловічого догляду. Це невелика філія мережі Frisor, тож ви отримуєте сервіс у форматі зручного міського барбершопу.
“Відвідуємо часто цей заклад. Подобається їхня власна атмосфера в барі. Дуже великий вибір українських пісень. Чули і російський текст але це наші виконавці нібито Барських Монатик Полякова і тд Досить розширене меню. Бар з невеликим вибором, але основне є все.”
“Одне з найдешевших таксі в Одесі. Іноді доводиться трохи почекати, але ціни дешевші ніж в інших службах таксі Одеси. Рекомендую!”
“Дуже гарне обслуговування в магазині Півасів, смачне пиво привітні продавці.”
“Мені дуже сподобалося співробітництво з цим Копіцентом!!! Дуже. Майстер був дуже уважний, враховував індивідуальні запити та все виконав на високому рівні))) Всім рекомендую.”
“Скористався послугами цієї компанії і не пошкодував, дзвонив Сергію на постійній основі, завжди чітко відповідав про стан вантажу. Вантаж прийшов без пошкоджень і недостачі, правда везли авіа не 13 днів як обіцяли, а 14.”
“Відмінний салон з приємними цінами та досить широким спектром послуг. Приємний персонал, комфортабельна обстановка.”
“Дякую за те, що годуєте нас! Хочеться відзначити, що готують дуже смачно, по-домашньому, великий асортимент кожен день.”
“Обслужили дуже швидко, співробітник дуже приємний і добродушний”
“Дуже смачна випічка, навіть на мій вибагливий смак, завжди швидке ввічливе обслуговування і що особливо приємно - продавці знають улюблений асортимент постійних покупців.”
“Користуюся давно вже. Швидко, надійно, хороша ціна, не знаю як буде в сезон, але зараз ціна абсолютно влаштовує !!”