Огляд каталогу
- 170 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 170 результатів
Перегляньте традиції в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 170 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 46,706 відгуків та оцінок.
“Приємні ціни, відмінний персонал та дуже смачне пиво! Розташування в самому центрі Одеси”
“Дуже гарне, затишне кафе! Неймовірна атмосфера, все продумано до дрібничок! Ілюмінація ввечері просто шикарна! І смачно було дуже! Дякуємо!!!”
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Відвідувала цей заклад ще у 2021 році, все дуже сподобалось, тому повернулась в нього зараз. Взяла пасту з морепродуктами та салат з лососем, неймовірно смачно. Красива подача страв. Заклад в приємному парку з чудовою літньою терасою та атмосферною музикою. Персонал супер-приємний!”
Шенонсо — салон краси, що поєднує сучасний підхід та комфорт. Тут доступні стрижки та фарбування волосся. Окрема увага — на якість виконання.
Vinobroteria — затишний гастрономічний заклад у Приморському районі Одеси, на провулку Чайковського, де поєднуються атмосферний інтер’єр і акцент на якість продукту. Це місце часто обирають для неквапливих сніданків, зустрічей із близькими та вечорів із вином у центрі міста.
“Рекомендую! Замовляв троянди в нічний час, без предоплат і авансів, доставили швидко,квіти свіжі , букет оформили стильно. День народження в дружини почався з гарних квітів. Магазину велике Дякую!”
“Гарно та затишно. Щодня чути дзвін. Дуже доглянуто багато кольорів. Сама до церкви не ходжу, але в дитинстві мені подобалося туди ходити і сидіти на камінчиках.”
“Вдруге на морі в Одесі,завжди купуємо тут хачапурі і іншу випічку.Дуже смачно і ситно .Ціни хороші.Обслуговування теж сподобалося.Кава не погана і не дорого.”
“Чудовий, дуже камерний. Можна подумати, помолитися, побути наодинці з Богом і з собою”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Відмінне мотузкове містечко. Є кілька рівнів складності, скеледром та мегастрибок. Також зробили зручне кафе де можна випити прохолодні напої та перекусити сендвічем на бездрожжовому хлібі та вегетаріанські також є.і ще є найсмачніший домашній пиріг курка+індичка.”
“Улюблений заклад в Одесі. Дуже приємно приїжаючи щороку з Києва бачити як це місце росте та змінюється. Сервіс завжди на висоті, та справді неймовірно смачно. Дуже якісні та завжди свіжі продукти. І справді великі не Київські порції. Чудова атмосфера зарахунок великої кількості визбераних елементів декору. Дякую офіціантці Анастасії за допомогу з вибором ролів та чудовий сервіс.”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Приємний персонал, все смачно, єдине що роли не сподобались, а так все добре”
“Швидко поміняли батарейки за дві години, переставили час і дату. Сервісом задоволений!”
“Завжди тут зупиняємось. Швидко, смачно і недорого.”
“Дуже гарне, затишне місце в самому серці Одеси! Привітний чемний персонал! Все дуже сподобалося! Смачна кухня з великим вибором страв, особливо сподобався салат з язика та фаршировані помідори посипані пармезаном, дуже смачно!”
“Відмінне місце для відпочинку сім'єю, особливо дітям постріляти лазерними пістолетами, граючи в ковбоїв та індіанців. Їжа, особливо м'ясо, дуже смачна. Ціни - трохи вищі від середнього. Є дві великі сауни, які реально рекомендую. Є безліч окремих приміщень для святкування різних подій. Паркування немає, на узбіччі ((.”
“Кращий «красный бархат», що я куштував коли-небудь, непогана кава і найкращі, найкремовіші профітролі. ОБОВ’ЯЗКОВО спробуйте хоча б одну профітролю, мастхев!”
“Святкували День народження всім все сподобалось величезне дякую персоналу. Щодо меню теж все добре, окрема подяка кондитеру дуже гарний і смачний торт. Рекомендую проводити свята саме в Каліпсо”
“Проводимо в цьому ресторані 3й рік поспіль свої вечори. Їжа, кальян і алкоголь - дуже смачні. Кальянщику який тут працює 4й рік поспіль окреме дякую) знайшли цей ресторан і глянули на погані відгуки і спробували. Однозначно рекомендую всім побувати вживу в цьому закладі, особливо ввечері літом)”
“11.10. 19 відзначали ювілей. Свято було розкішним! Стіл ломився від великої кількості смачних страв! Гості у захваті! Дякую величезному Наталі Степанівні за підказки, за допомогу у виборі меню! Окреме спасибі Яночку! Все було на найвищому рівні! Бажаємо Вам подальшого процвітання!”
“Мені сподобалося, приємне місце + смачно”
“Мені здається, що це місце недооцінено по належності. Були декілька разів, замовляли різну кухню, але всі страви були на висоті і обслуговування супер. А сьогодні смакую домашніми пельменями, вони неймовірні, тісто дуже ніжне☺️”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Це одне з турецьких місць, яке я відкрив випадково. І я радий, що відкрив це. Їхні десерти, мабуть, найкращі турецькі десерти, які я їв за українськими мірками. Фісташкова пахлава смачна свіжа, але іноді десерти можуть бути не дуже свіжими. Є багато видів десертів, що належать до турецької культури. Турецькі цукерки, м'якоть фруктів і різноманітні турецькі солодощі доступні. Працівник ввічливо ставиться до клієнта. Загалом десерти та обслуговування хороші. Якщо ви думаєте поласувати пахлавою, це місце, яке ви обов'язково повинні відвідати.”
“Оригінальний музей. Квиток коштує 100 грн.з екскурсією та дегустацією шоколоду. Екскурсія цікава,видно що екскурсоводи стараються. Абсолютно не пошкодували що відвідали.”
“Кафе сімейного типу Кухня смачна, шашлик відмінний! персонал хороший ціни середні Інтер'єр гарний, багато зелені, і саме дерево клен.”