Огляд каталогу
- 402 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 402 результатів
Перегляньте фітнес в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 402 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 59,088 відгуків та оцінок.
“Відмінне місце, сама ходжу і дитину воджу!”
“Займаюся в студії вже рік, здебільшого з тренерами: Артуром та Валерією. Піти на Pole Sport-було моїм найкращим рішенням минулого року. Тренера – справжні професіонали своєї справи, дуже добрі, ввічливі та талановиті. Тренування завжди пролітають непомітно, весело, почуваєшся дуже комфортно, через що в мене пішли багато комплексів, тіло стало підтягнутим і з'явилася велика впевненість у собі. А адміни – це взагалі сонечки даної студії, завжди доброзичливі, допоможуть, підкажуть, розсмішать та підуть Вам на зустріч. Загалом, JPDS - це моє кохання❤️.”
“Гарно зроблено, з пліточки, місцями є "огріхи", але краєвиди причудові. Є де розгулятися відстані покриті великі. Машин нема і шум від них не чути. Чудове місце для вело- і ного- прогулянки.”
“Чудовий зал. Чисто, атмосферно. Ходила до Індіри, крутий тренер! Жаль що довелося виїхати”
“Була сьогодні на фітнесі, лишилася дуже задоволена. Адміністратор дуже приємна дівчинка, розповіла докладно, що мене цікавило. У роздягальні чистенько, є душ, туалет. І окрема подяка тренеру Тоні – дуже позитивна, весела, професійно ставиться до своєї роботи. Так тримати!”
“Невеликий, без новомодного шику, але дуже затишний зал. є все необхідне для тренувань, хороші тренажери. хороший уважний персонал. мені дуже подобається.”
“Охайний, затишний, чистий, тихий - готель. Зручне місцеположення, дуже близько до моря. Прибирання та заміна рушників в номерах відбувається кожного дня. Додатково забезпечують рушниками для відвідування пляжу. Номери укомплектовані всім необхідним (кондиціонер, холодильник, телевізор, засоби особистої гігієни). Окрему увагу заслуговують господарі - ввічливі, чуйні, відповідальні, з почуттям гумору, завжди раді вирішити всі ваші питання. Смачні сніданки. Ви точно не пошкодуєте зупинившись в даному готелі.”
“Пішла після операції до Олесі Гріненко, дякую! Моя спина як нова! Зала хороша, працюють завжди! Всім раджу!”
“класний магазин з різноманіттям вибору)”
“Моя дитина займається у цій студії! Дуже класні тренери!”
“Ходжу до косметолога Вікторії, і я дуже задоволена роботою, що ми проробили. Завдяки їй та її рекомендаціям я вилікувала шкіру. Декілька років боротьби з акне. Повз все, вона прекрасна людина. Ще й місцезнаходження в Аркадії. Завжди привітності зустрічають дівчатка, якщо форс-мажор згодом без проблем переносять запис. Рекомендую ❤️”
Шайн — салон краси. Пропонує стрижки та фарбування та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Навіть не знаю чи варто писати відгук. Такі хороші місця треба тримати в секреті. Тут дійсно чудово. Наступного року я знову тут”
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Напевно краще місця в Курортному немає! Чистота краса персонал, ввічливий та й ціни нормуль. До Моря 2 хв. Раджу”
“Дуже "Відмінний тренажерний зал! Багато тренажерів. Чисто, затишно, персонал доброзичливий. Зручний графік та ціни. Підійде всім – і новачкам, і досвідченим!"”
“Відмінна зала. Приємна атмосфера. Рекомендую”
“Смачно, швидко, помірні ціни... Супи - це щось).. кожен день 1 з 2 супів на вибір. Ресторани поряд відпочивають в сторонці) Рекомендую всім хто відпочиває в Грибівці!”
Салон краси "Perfection" — салон краси, що поєднує сучасний підхід та комфорт. У закладі надають косметологічні процедури. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та затишну атмосферу.
“Непоганий заклад із затишною атмосферою і смачною кавою. Особливу увагу хочеться приділити бармену Михайлу: компетентний, уважний, ввічливий! Капучино з солоною карамеллю просто неперевершене! 11/10”
“Відмінне розташування. До моря пішки 10-15 хвилин, до зупинки транспорту 5 хвилин, до Аркадії 30 хвилин. Приємний власник. У нашому номері була облаштована кухня з усім необхідним приладдям, що приємно здивувало, адже на фото та в описі її заявлено не було. До того ж в номері зроблено косметичний ремонт, нова техніка, сучасний ремонт санвузла. Присутнє рідке мило та якісний шампунь. Ліжко надзвичайно зручне.”
“Добре місце для активного відпочинку. Декілька ігрових майданчиках, футбол, баскетбол, волейбол, тренажери більшість поламані.”
“Номер напівлюкс, все супер! Є свої мінуси: відсутність покажчиків, вхід з арки та проблемні кодові двері, відсутність розхідників для третього гостя АЛЕ атмосфера номера, спокійний сон, місце розташування та адміністратор Юлія варті багато чого!!! Окремо: квартал практично перетворився на дорогий будинок - спец. заклади один на одному, контингент відповідний, увечері ходити вулицями не так приємно, скрізь бруд і зустрічаються алко або наркокомпанії, навіть не в підворіттях, а прямо на вулиці! І без сором так що нам з дитиною було неприємно.”
“Улюблений зал з чудовою атмосферою, відмінним сервісом та професійними інструкторками. Займаюсь вже понад півроку з Вікторією - чудові результати і головне - зʼявилась мотивація, чого не було ніколи. Це вправи, що не набридають, програма, що враховує особливості здоровʼя та фізичні можливості. Щодо тренажерів - є все необхідне для підтримки та покращення форми, кардіо і т.п. Рекомендую однозначно.”
“Тут працюють люди, які знають свою справу на 200%”
“Брав разовий візит, дуже сподобалось. Комфортна температура, приємна адміністратор Ольга та тренер Вадим. Провели по залу, показали все та зарядили позитивним настроєм. Як буду в Одесі, завітаю ще!”
“Підтягніться до весни Прощавай зимовий жир”
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”