Огляд каталогу
- 62 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 62 результатів
Перегляньте цікава точка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 62 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 38,389 відгуків та оцінок.
“Здрастуйте, у мене немає прописки зовсім, скажіть, будь ласка, чи можу я отримати її у вас?”
“Зручне розташування, великий асортимент товарів, гарне обслуговування, знижки на продукти, рекомендую”
Преображенский Цирюльня — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на привітний сервіс та якість виконання.
“Велика подяка за уважність і турботу! Мої нові окуляри — просто ідеальні ❤️”
“Дівчатка консультанти просто супер!)) Допомогли та підказали!!)) Буду постійним покупцем)))”
“Кльовий заклад . Якісна крафтова кава ! Приємний , уважний , ввічливий персонал . Раджу до відвідування . Куштував фільтр фермент диня , дуже сподобався . Матча лате також дуже достойно .”
“Хочу щиро подякувати компанії Factum Avto за допомогу в підборі, доставці та ремонті мого BMW X5 e40 із США. Особлива подяка менеджеру Владиславу — це саме та людина, з якою не страшно мати справу у такій складній справі, як авто з Америки. Влад був поруч на кожному етапі — від пошуку на аукціоні, участі в торгах, логістики, ремонту, до моменту, коли я отримав повністю готову машину з ключами в руках. Постійний зв’язок, чесність, спокій, увага до деталей і щире бажання допомогти — все це викликає повагу і вдячність. Отримав авто саме таким, яким мріяв: технічно справним, охайно відновленим і без прихованих “сюрпризів”. Видно, що в Factum Avto працюють люди, які знають свою справу й роблять її якісно. Щиро рекомендую цю команду всім, хто хоче ввезти авто з США без нервів і зайвого головного болю. Владиславу — окрема дяка, справжній молодець!”
“Магазин натуральної косметики з невисокими цінами, унікальний товар та приємні кваліфіковані продавці. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок, ви точно залишитеся задоволеним їх асортиментом.”
“Єдиний заклад в Одесі, в якому обслуговували українською. Чудовий інтер‘єр, музика, смачні страви. Заклад дуже сподобався. Барна стійка додає атмосферності.”
“Відмінно, все дуже супер, я не очікував, що так можуть працювати”
“Придбали білети в дельфінарій на програму, вартість квитка 1000 грн. Невеличка черга на вході, хвилин 15 до початку фото з дельфінами. Програма чудова, дуже гуманний відеосупровід, велике різноманіття тренованих доглянутих тварин та акробатичних трюків, знайомство з колективом. Ніколи не пошкодую що придбав квиток. Всім рекомендую до відвідування”
“Дуже дякуємо за чудову подачу та професійне приготування морепродуктів. Ви молодці, так тримати”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Це мабуть найкращий магазин гурт/роздріб. Асортимент, зручність, простір! Рекомендую! Ціни, наразі, всюди драконівські, проте тут завжди можна знайти щось на свій бюджет”
“Швидкість обслуговування та широкий асортимент продукції для споживача, ціни цілком доступні”
“Супер сервіс! .. Стас Лінговскій - класний чувак!”
“Цікаве місце, і дуже незвичне для цієї частини України. Ніколи нічого схожого не бачив. Особливо гармонійно вписується у місцевий ландшафт восени :)”
“Хороша заправка, поки заправляють, є можливість перекусити, попити кави. Великий асортимент товарів.”
“Дуже смачно. Ціни приємно здивували – як мінімум вдвічі нижчі ніж у центрі міста, і при цьому порції абсолютно нормальні. І знову ж таки – смачно. Були у середині січня. Крім люляки баб із баранини замовляли овочеві салати. Як не дивно, але ціни на салати (у січні!) були дуже помірні і порції абсолютно нормальні. Люляки баб дуже смачні. Також сподобалися гриби на мангалі. Загалом у меню багато страв на мангалі. Це місце не для посиденьок з танцями і не ресторан, але якщо просто смачно поїсти, то вам саме сюди. Дуже привітний та привітний господар. Так як це бар (а не ресторан), то офіціантів немає, але дівчина барменша старається, все приносила вчасно і була досить привітна. Парковки поряд немає, але під'їхати на машині не проблема. Влітку відкриється тераса. Обов'язково зайду.”
“Постійно купую у цьому супермаркеті. Асортимент хороший. Ціни підходять. Є акції. Продавці ввічливі. Дякую.”
“Відмінна точка.продавцом дуже задоволений.”
“Відмінне місце для ремонту автомобілів якісно рекомендую”
“Відмінний сервіс. Майстри з рівними руками.”