Огляд каталогу
- 249 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 249 результатів
Перегляньте якість їжі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 249 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 99,921 відгуків та оцінок.
“Найсмачніші суші в місті, шкода що немає соусу теріякі. Піцца і коктейлі також смачні ! Цінова політика закладу досить лояльна. Рекомендую !!!”
“Хороший магазин , чисто та ціни хороші”
“Гарна атмосфера, швидке обслуговування, приємний персонал”
“Суші від смайлфуд- це справжнє задоволення! Смачно, якісно та швидко доставлено. Особливо сподобався сет катана , 5 зірок!”
“Гарний персонал, смачні роли, наступного разу спробую інші страви”
“Вечеряли у закладі. Замовлення винесли швидко. Дуже смачно було.”
“Фото не робила,на жаль.Мій улюблений ресторанчик.Подобається все,починаючи з їжі і напоїв та закінчуючи атмосферою)Затишно,приємно,смачно)Особливе дякую за вечори з у вас в блектаути)Так,я ваш відвідувач не один рік,як то кажуть,в радості і горі)Процвітання вам)”
“Чудова атмосфера та приємний персонал, також присутня українська мова, що є великою перевагою”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Чудовий кінотеатр, зручне розташування, смачний чай і ідеальна картопля , дуже приємний персонал, є бажання повертатися ще, і ще!”
“Смачно, швидко та якісно, брали креветки та раки на компанію, залишились дуже задоволеними”
“Цей МакДональдс для мене як спогади про дитинство. Ходила сюди з батьком кожну пʼятницю після школи. Памʼятаю його ще з дитячим майданчиком і кімнатою для днів народжень. Як і раніше дуже приємна атмосфера, їжа смачна і дуже швидко видають. Дякую!”
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“11.10. 19 відзначали ювілей. Свято було розкішним! Стіл ломився від великої кількості смачних страв! Гості у захваті! Дякую величезному Наталі Степанівні за підказки, за допомогу у виборі меню! Окреме спасибі Яночку! Все було на найвищому рівні! Бажаємо Вам подальшого процвітання!”
“Дуже комфортне місце зі своєю атмосферою. Є барна стійка. Великий вибір страв. Пиво подають в банках 0.5 л.( це їхня фішка). Роблять фірмений чай. А найбільше мені сподобалось те, що тут є покривала, якими вам пропонують вкритися. Можна сісти в самому кафе на 1-у або 2-у поверсі. Якщо захочите можна сісти в дерев'яних біседках у яких є м'які місця для сидіння. Мені дуже сподобалося.”
“Замовляємо вже третій раз і кожного разу ви нас дивуєте! Дуже смачно! Ви отримали постійних клієнтів, так тримати! Дякуємо і бажаємо успіхів!”
“Дуже хороший міні ринок, чистий, хороший вибір овочів, фруктів, зелені, горіхів, сухофруктів, круп і є сан вузол для людей, які там працюють і для тих хто ринок цей відвідує. Свіже м'ясо та рибу не раджу купувати, брала кілька разів і була несвіжа. Ціни і справді завищені небагато, але приємно усвідомлювати що все цивільно. Ви коли-небудь задавалися питанням куди люди (ті хто торгує трохи дешевше, на доріжці) ходять по нужді і де миють руки після? У двори за будинки. Біля хлібного на філатовому кут якира неможливо підійти, влітку там клоака із середньовіччя. Краще трохи більше заплатити та не боятися за чистоту.”
“Дуже сподобалось! Шаурма свіжа, соковита та з ідеально підібраними соусами. Порції великі, все готують при мені, швидко й акуратно. Атмосфера приємна, персонал ввічливий та усміхнений. Обов’язково прийду ще раз і можу сміливо радити друзям!”
“Хочу висловити велику подяку операторам АЗС "ОККО" Анні Кірбут та Лілії Назаровій за їхню чудову роботу та привітність. Завжди приємно до вас заїжджати!”
“Найкраща шаурма в місті!!! Перевірено смаковими рецепторами та шлунками дуже багатьох людей! А також часом!!”
“Затишне місце зі смачною кухнею. Вид на море! Приємні кольори в інтер'єрі, чисто. Увечері жива музика - неповторний скрипаль! Рекомендую)”
“Замовляємо тут вже не перший рік. Все завжди неймовірно смачно. 10/10”
“Оформили замовлення на сайті , протягом 2 хвилин зателефонував оператор та уточнив всі деталі замовлення. Оператор був ввічливий, ненавʼязливий, розмовляв грамотною українською мовою. На всі запитання стосовно меню, відповідали швидко та чітко. Оформили замовлення о 17:30 , отримали о 18:26 , це була приємна несподіванка, тому що за телефоном час доставки вказали 1:20 Піца була гарячою , сир тягнувся , що не часто зустрінеш у інших доставках. Роли були неначе з картинки, було дуже приємно побачити перед собою те ж саме , що і на сайті. Рибка дуже свіжа, відчувається дійсно смак риби, а не тільки рису. Сир Філадельфія настільки ніжний , що просто танув у роті, у поєднанні з рибкою , це було просто незабутньо!! Летюча Риба, ви мене приємно здивували!!! Тепер буду замовляти у вас завжди!”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Не знаю чому пишуть погані відгуки, мені все сподобалося.”
“Дуже смачна піца, стабільно замовляємо! Завжди гаряча, смачна і свіжа! Одна з найкращих піцерій в Одесі! Раджу”
“Святкували весілля у ресторані «Пафос» - усе пройшло на найвищому рівні! Меню велике, різноманітне, абсолютно всі страви були смачні з гарною подачею . Окреме велике дякую адміністратору Олі - завжди була на зв’язку, допомогла скласти меню, організувати фуршет і врахувала всі побажання. В закладі дуже гарний декор та затишний інтер’єр, приємна атмосфера, уважні та професійні офіціанти. Офіціанти завжди були на крок попереду! Ціни приємні, сервіс відмінний! Щиро рекомендуємо ресторан «Пафос» для святкування важливих подій!”