Огляд каталогу
- 251 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 251 результатів
Перегляньте японська в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 251 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 67,094 відгуків та оцінок.
“Мабуть, найсмачніші суші, які ми куштували!) Хлопці не економлять на начинці, все свіже, ціна осудна. Робили 25 хв.(самовивіз). Єдине, коли зайшли до закладу, спочатку довго не наважувалися замовляти "тут" (не вразила обстановка), але "одяг" виявився оманливим. ))”
“Приїжджаючи до Одеси, іноді зупиняюсь в апартаментах тут. Комфортно мені подобається. Ліфт на підземний паркінг - дуже зручна штука для таких лінивців, як я :)”
“Вітаю. Частенько замовляю в Смайлі. РолДоги новинка смакували дуже сподобалось з куркою теріякі. Піци це бомба”
“Двоє моїх знайомих мені радять у вас замовити. Сподіваюся буде смачно.”
“Все смачно і за доступною ціною”
“Приемна атмосфера. Спробували зі сімʼєю салат с печеню і грушею - смачний дуже , обслуговування нам сподобалось.”
“Відмінна кухня, класна обстановка, все здорово!”
“Смачно готують каву. Дуже сподобалось.”
“Дуже дякую, дуже смачна пицца !”
“Приємно смачний заклад) Все дуже сподобалось, затишна атмосфера, кухня, обслуговування. А у сушиста справжній талант) Дякуємо)”
“Дуже смачні роли! Завжди свіжі, розмір хороший, в порівняні з іншими суші-барами. Швидко роблять. Іноді проблеми з доставкою (доставляли пошкодженими), тому краще забирати самим. А головне ціна — топ!”
“Дякую величезне! Все дуже смачно, гарно, креативно. Доставка виявилася швидше, ніж очікували. Рекомендуємо!”
“Приємно смачний заклад) Все дуже сподобалось, затишна атмосфера, кухня, обслуговування. А у сушиста справжній талант) Дякуємо)”
“Все дуже смачно. Обслуговування супер. Рекомендую.”
“Місце класне. Мені сподобалася атмосфера. Хочу ще сюди прийти. Меню різноманітне та смачне. Всім рекомендую)”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”
“Дуже смачна кухня і крута атмосфера!”
“Вчора замовляли суші. Обслуговування на найвищому рівні. А на смак роли ну просто бомбезні. Ваша "Королева" - це щось просто неймовірне. Навіть дитина була в захваті. Дякую вам)”
“Суші були свіжі та смачні! Рис правильно зварений, не розсипається, риба ніжна й якісна. Порції акуратні та апетитні. Соєвий соус, васабі й імбир подані у достатній кількості. Дуже задоволена замовленням, обов’язково спробую ще!”
“Місце для тих, хто шукає різноманітний товар за вигідними цінами”
“Вже на протязі двох років ми з чоловіком замовляємо виключно в Осама суші роли, на свята сети великі, для себе можемо рол замовити звичайні роли без сетів, завжди якісно, і смачно, кожного дня бачу як приїздить поставка свіжих продуктів, тому не боюся замовляти саме тут, рекомендую на всі 100% (P.S. єдиний недолік це пакування звичайний ролів без сету, замовляємо дуже часто класичну філадельфію 2 роли і їх складають разом і у 2 поверхи, коли приходиш додому вони трохи помʼяті, сподіваюсь що пакування звичайний ролів в кількості більше ніж 1 штука зроблять зручно, щоб верхні не давилися)”
“Вже не перший рік замовляю. Завжди дуже смачно, теплі роли просто шік, а головне що все свіже. Доставка швидка, всі привітливі. Дякую! ☺”
“Дуже сподобався заклад. Крутий інтерьер, смачні коктейлі та вишукані страви. Особлива подяка офіціанту Данилу, який завдяки професіоналізму та своїй харизмі підкреслив атмосферність цього ресторану. Прийдемо в гості знову і якнайскоріше!”
“Неожиданно вкусно! Заказали сет Черноморка, привезли точно в срок. Сами суши большие, аккуратно нарезаны и очень вкусные. Спасибо повару на Крымской!”
“Смачні роли, дівчина, яка і є касиром, зробила дуже смачні роли. Молодець! Рекомендую цей заклад!”
“Вже кілька років користуюся цією доставкою їжі. Піца та суші - просто смакота. З нетерпінням чекаю вихідних, щоб замовити чергову порцію) Іноді буває запізнюються доставники на 10-15 хвилин, але не критично. До якості продуктів нарікань немає. Рол камікадзе з перцем Халапеньє можна на змагання возити :))”
“Сподобалась класична арабська шаурма.”
“Я навіть не знаю, як писати відгук про місце, яке стало тобі рідним. Ми з родиною, друзями і взагалі всім нашим "колективом" ходимо в "Papa Cotta" в Чорноморську вже років п'ять. Це дуже великий термін, і він говорить красномовніше за будь-які зірочки!”
“Смачна морська піца і приємне обслуговування вдячний офіціантам”