Огляд каталогу
- 251 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 251 результатів
Перегляньте японська в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 251 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 67,094 відгуків та оцінок.
“Шикарний вибір) та приємні дівчинки”
“Дуже смачно. Сподобались і роли і локшина. Дуже швидка доставка”
“Сьогодні замовляла невеликий сет, все прийшло, запізнення на хв 10, я навіть не помітила, подарунок дали за запізнення лимонад, дуже приємний бонус, доставка швидка скажу так, роли смачні, претензій не маю! Молодці! Намагайтеся, і не звертайте увагу на відгуки інших, все навколо твердили чт овсп погано, проте, я ніколи не повірю людям поки сама не спробую Раджу”
“Чудово місце. Маючи пристойний досвід використання доставок в різних містах країни, був вперше вже за довгий час приємно здивований. В даному закладі вкрай різноманітне меню в якому свою позицію знайде людина з будь-якими смаками. Залишився не менше задоволений і вельми привабливою ціновою політикою і безумовно не можна не згадати про чудову манері спілкування персоналу і швидкості доставки. Дуже рекомендую!”
“Дуже круті бублики !! Замовив два бутерброда (з тюлькою, з бужениною) і два звичайних бублика. Ну дуже смачно. Плюс поклали два бублика в подарунок. Також зручно їх брати в дорогу, так як упаковка зручна і гріти їх не потрібно. Молодці! P. S. Хотів зробити фото, але поки писав відгук, мої домашні вже все з'їли.”
“Нарешті знайшов хорошу доставку, а то Осава "скурвилися" вкрай. Мої любименькие роли, з повітряним рисом і які тануть у роті - я вас знайшов. Спасибі шеф кухарю за такі приємні моменти.”
“Замовляла вперше тому хвилювалася, але даремно) роли досить великі, не розсипаються, цікаво що у них свій власний соус, який я ніде не зустрічала, так що якщо ви любитель гострого і часникового вам дуже сподобається. мій вафорит запечений з вуграм це просто щось)!”
“Відмінна якість, оригінальні запчастини, низька ціна”
“Мені дуже смачні суші всім рекомендую”
“Мені своє сподобалося))) Всі смачно. Але їжа на мангалі просто божественна. Хлопці молодці, Ібрагім в кращу сторони.”
“Кілька років беремо суші, піцу, вок. Завжди все свіже, смачне та чуйний персонал. Ми задоволені ❤️”
“Піца відвал бошки, дуже смачно топова начинка, офіціанти ввічливі.”
“Я в шоці три години чекали замовлення. Свято було зіпсовано, у відповідь на дзвінки до оператора чули у відповідь тільки грубість. Більше ніколи не замовимо нічого тут.”
“супер супер смачно і дуже низькі ціни, дякую))”