Огляд каталогу
- 104 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 104 результатів
Перегляньте їжа світу в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 104 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 38,594 відгуків та оцінок.
“Суші від смайлфуд- це справжнє задоволення! Смачно, якісно та швидко доставлено. Особливо сподобався сет катана , 5 зірок!”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Неймовірно атмосферний заклад зі смачною кавою і найкращими сирниками які я куштувала.”
“Вітаю, кому смачно поїсти - вам сюди. Якщо загубитеся в різноманітті страв, вам допоможуть і порадять офіціанти(сервіс на високому рівні). Страви подали ну дуже швидко. Ми вийшли щасливі і ситі рибою "коти". За 4 дні подорожі вперше захотілось відгук написати. "Риба", якщо Ви це читаєте, Ви круті! Не змінюйтесь!)”
“І середині друже тепло та затишно. Піца достатньо непогана.”
“Дуже сподобалось. Смачно, порції великі, ціни доступні. Персонал ввічливий. Рекомендую.”
“Мені здається, що це місце недооцінено по належності. Були декілька разів, замовляли різну кухню, але всі страви були на висоті і обслуговування супер. А сьогодні смакую домашніми пельменями, вони неймовірні, тісто дуже ніжне☺️”
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Дуже сподобалось! Шаурма свіжа, соковита та з ідеально підібраними соусами. Порції великі, все готують при мені, швидко й акуратно. Атмосфера приємна, персонал ввічливий та усміхнений. Обов’язково прийду ще раз і можу сміливо радити друзям!”
“Чудовий ресторан з вишуканими стравами в затишному місці. Якщо вам до смаку морепродукти, завітайте - не пошкодуєте. Обслуговування на найвищому рівні”
“Сама максимальна оцінка. Вид з ресторану просто заворожує, зможете зробити круті фотографії. Бонусом для вас буде, привітливий персонал, смачна кухня і доступні ціни.”
“Приемна атмосфера. Спробували зі сімʼєю салат с печеню і грушею - смачний дуже , обслуговування нам сподобалось.”
“Дуже подобається тут відпочивати. Кухня чудова.”
“Відмінна кухня, класна обстановка, все здорово!”
“файне місто) дуже смачно) персонал дуже файний! рекомендую!! Слава Україні!”
“Смачно, скажу навіть дуже смачно :) Приємна негучна музика. Для діток є закуток з іграшками горками. Аніматор зайняв дитини через те ми мали змогу відпочити від батьківства.”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже приємний заклад. Їжа якісна, смачна. Страви куштували в закладі, а також з доставкою. Усе супер! До речі, доставка швидка )”
“Смачні роли, дівчина, яка і є касиром, зробила дуже смачні роли. Молодець! Рекомендую цей заклад!”
“Сподобалась класична арабська шаурма.”
“Сковородка + салат афродіта, наїлись від пупа )) Персонал привітний Рекомендую, найкраще в грибовкі”
“За сумою можливостей, стилю, атмосфери не можна поставити менш, ніж 5. Особливо чудові десерти.”
“Дякую величезне! все зробили чудово!”
“Дуже класний ресторан, готують смачно, персонал хороший, добрий.”
“Олд Скул забезпечувала проведення нашого заходу. Усі гості були дуже приємно вражені якістю обслуговування та якістю їжі, яку нам пропонували. Компанія дотримувалася всіх домовленостей, чітко розрахували їжу на кожного гостя, та привезла все вчасно, що дуже важливо для успішного проведення будь-якого заходу. Їжа була просто чудовою, якість та смак були на високому рівні. Кожна страва була дбайливо підібрана та приготована зі свіжих продуктів, що додало більше смаку та аромату. Гарячі страви були дійсно гарячими, шашлик був дуже ніжний та смачний. Я засмутилася лише тим, що не замовили більше шашлику та креветок. Я радо рекомендую цю кейтерінгову компанію всім, хто шукає якісне обслуговування та смачну їжу для свого заходу. Їхні послуги точно зроблять ваш захід незабутнім та успішним. Звичайно, не можу не згадати про неймовірні десерти, які приготувала ця кейтерінгова компанія. Панакота та тірамісу були просто божественні - легкі, повітряні та насичені смаком. Це насолода для смакових рецепторів. Загалом, як замовник ми залишились дуже задоволеними якістю та різноманітністю страв, які були запропоновані на заході. Кейтерінг Олд Скул компанія дійсно заслуговує на найвищу оцінку та рекомендації. Я впевнена, що ми ще повернемось за їхніми послугами у майбутньому.”