Bread & wine
“Приємне місце, гарна випічка. Рада що ви нарешті відкрились знов!”
Знайдено 5 результатів
“Приємне місце, гарна випічка. Рада що ви нарешті відкрились знов!”
“Чудовий заклад! Прийшла випити каву дуже приємно було чути тут обслуговування українською, ще й зробили неймовірну каву, однозначно реквмєндасьйон!”
“Дуже смачний " справжній" квас, великий вибір десертів”
“Дуже смачні, яскраві, з любов'ю приготовлені десерти! Усередині так спокійно, приємно. Незвичайні, зручні меблі. А пшеничне золото над головою-це неповторно , Це-Космос! Відчуваєш домашнє тепло і затишок!”
“Чудовий магазин. Можна купити майже все. Є каси самообслуговування.”