Coffee Love.ka
“Дуууже смачна кава та приємний бариста, рекомендую! :)”
Знайдено 7 результатів
“Дуууже смачна кава та приємний бариста, рекомендую! :)”
“Нічого чекала від місця, т.к. у місті мало де є рослинне молоко, але зайшла навмання. Є і кокосове, і мигдальне, що справжній подарунок для людей з лактозо- та казеїно-непереносимістю. Ще більше здивувало, що кава дійсно смачна.) І відмінний інтер'єр зі зручними м'якими кріслами. І чудова дівчина-бариста. Також, є працюючий кондиціонер та чиста простора вбиральня. Єдиний мінус - досить гучна музика, але, думаю, за потреби можна легко попросити зробити тихіше, тож це і мінусом вважати не можна. Відмінне місце, особливо якщо ви не виходите в місто, а проїздом і не хочеться чекати на автостанції. Обов'язково повернуся ще!”
“Смачна кава. Гарний заклад. Всім раджу”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня. Мій ранок починається з смачної кавусі . Всім рекомендую”
“Дуже смачна, ароматна, свіжообсмажена кава. Швидке реагування.”
“Відмінна кава. Скуштувавши тут Раф кави - не захочете пити його ніде більше”