Espresso
“Смачна кава і завжди ввічливий персонал”
Знайдено 3 результатів
“Смачна кава і завжди ввічливий персонал”
“Дуже смачна кава, приємний барист і дуже мила атмосфера”
“Скажу так. Хотів зробити сюрприз своїй сестрі із смаколиками.... Єлизавета, мені в цьому питанні допомогла... Насправді я вельми вдячний Єлизаветі... Коллективу, в котрому вона працює, бо така гарна людина, як вона - не буде там працювати. Тому вважаю, що оплиски усьому колективу- будуть доречні. Дякую їй за її поміч в моєму нестандартному проханні й сподіваюсь на результат. Але, я в ньому - впевнений. P. S. Побільше таких позитивних "геморів" як я))) Кар'єрного росту. Міцних нервів. Мирного)”