Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте hospitality в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 29,576 відгуків та оцінок.
“Був вдруге, все сподобалось, діючим військовим та учасникам бойових дій роблять знижку ~20%, результати відправлять у телеграм всіма можливими файлами, щоб лікар міг подивитися у всіх площинах та ви мали можливість відкрити файл з телефону.”
“Хочу подякувати тренеру Юлі за тренування, які вона веде (завжди різноманітні). Є позитивний результат.”
“Дякую Надежді Юріївні за професіоналізм та реальну допомогу. Впавши на лижах, розірвалися передні поперечні зв'язки обох колінах. Я недбало поставилася до свого здоров'я і, думаючи, що все саме заросте не зверталася до фахівця. Через півроку, коли біль все ще не проходив, все-таки звернувся до лікаря-ортопеда. Він порадив мені звернутися до Надії Юріївни. І ось, пройшовши 10-ти денний курс акупунктури і електрофорезу, мої коліна знову набули гнучкості і біль практично пройшов. Тепер я сміливо знову можу займатися спортом. Дякую і дай Бог Вам, Надія Юріївна та вашій чудовій помічниці Ірочці здоров'я!!!!”
“Звернулася до центру з болями в плечах, і результат перевершив усі очікування! Вже під час масажу я відчула, як напруга поступово зникає, а рухливість повертається. Вероніка — справжній професіонал, який працює з великою увагою до деталей. Вона знайшла всі “забиті” зони, над якими потрібно було попрацювати, і зробила це дуже делікатно, але ефективно. Атмосфера під час процедури була спокійною й розслаблюючою, що допомогло ще більше зануритися в процес відновлення. Після сеансу я відчула легкість у плечах і спині, а біль зник. Щиро дякую Вероніці за допомогу! Рекомендую її всім, хто шукає кваліфікованого та уважного масажиста.”
“Дуже вдячний Вам за те що Ви вирішили мою проблему. Фахівці високого рівня. Тут працюють фахівці високого рівня.”
“Я надзвичайно вдячна клініці «Надія» за високий рівень професіоналізму та турботи! Особливо хочу відзначити лікаря Гафійчука Миколу Григоровича— уважного, доброзичливого й справжнього фахівця своєї справи. Він детально пояснює кожен етап обстеження, уважно вислуховує і створює атмосферу довіри та спокою. Завдяки його підходу лікування пройшло ефективно і без зайвого стресу. Рекомендую клініку «Надія» всім, хто цінує якісну медичну допомогу та людяність у ставленні до пацієнтів!”
“Безмежно вдячна невролога Фаюк за лікування моєї мами, Мільченко Анни Кузьмівни. Мама дуже хворіла і не могла пересуватися. А після проходження лікування протягом 5 тижнів почала ходити з допомогою ходунків і навіть палички! Лікування медикаментозне і з використанням різних тренажерів дало відмінний результат. Оксана Вікторівна виключно уважна і турботлива. Вам - моя велика подяка за вашу нелегку і благородну працю!”
“Все чудово. Гарні лікарі. Уважні. Лише складно знайти сам офіс. Для цього залишу фотографії, як це виглядає із двору.”
“Дякую , звернувся до клініки «Медікон» з проблемою алкоголізму ,на протязі 4 років не міг сам вирішити проблему. Пройшов курс лікування і на протязі 8 років не вживаю алкоголь.”
“Спеціаліст з великим досвідом та уважним ставленням до кожного пацієнта”
“Найкраща клініка в місті. Дякую все фахівцям”
“Хочу подякувати доктору Коваленко Олесю Дмитрівні за кваліфіковане лікування суглобів. Два роки тому, завдяки їй я позбулася болю в попереку і зараз - болю в суглобах. Миру вам, здоров'я та благополуччя!”
“Дуже вдячна всьому персоналу. Дівчата ввічливі, посміхаються. Кров з вени взяли без проблем та синців. Результати дослідження забрала вже наступного дня. Всім бажаю мира та здоров'я.”
“Користуюсь послугами косметолога Ксенії вже другий рік. Кожен раз моє обличчя сяє свіжістю та красою. Дуже вдячна та задоволена!”
“Лікувалася в цьому центрі від алкогольної залежності, 2 стадія, вже ставила на собі хрест, мені було 24! Знайшла центр, не роздумуючи вирушила лікується. Підхід до лікування був на професійному рівні, я не очікувала. Зараз мені 26 і я не п'ю вже 1 рік і 1 місяць! Моє життя настільки змінилося, що я навіть не могла про таке мріяти. Зростання кар'єрними сходами, виходжу заміж. Це не диво, це робота професіоналів своєї справи, досі відвідую переодично сеанси Алли Гарісівни щоб тримати себе в тонусі! Ще раз дякую за Вашу працю!”
““Щиро вдячний Тетяні Сергіівні за професіоналізм. Ваше ставлення та компетентність допомогли мені почуватися спокійніше та впевненіше, зрозуміти свою проблему і як її подолати. Дякую за вашу працю та людяність!””
“Хочу поділитися своїм враженням про медичний центр Kaf international, де мені зробили операцію заміну колінного суглоба. З самого початку я була вражена високим рівнем професіоналізму та турботи персоналу. Всі лікарі та медсестри були надзвичайно доброзичливими та уважними, що допомогло мені почуватися комфортно і спокійно. Операція пройшла успішно, і я не можу не відзначити, наскільки якісно все було організовано. Лікар Рамі Хуссейн пояснив мені всі етапи процедури, відповів на всі мої запитання та стурбованості. Я бачила, що вони використовують сучасне обладнання та дотримуються всіх стандартів безпеки. Після операції мене ретельно спостерігали, і я отримала всі необхідні рекомендації для швидкого відновлення. Завдяки їхній підтримці і професіоналізму, я дуже швидко повернулася до звичного життя. Я щиро рекомендую цей медичний центр всім, хто потребує кваліфікованої медичної допомоги. Ви можете бути впевнені, що в руках цих лікарів ваша здоров'я в надійних руках!”
“Дякую за чай та кексики. Звичайно вперше в такій системі, час покаже. 5 з 5 пишу з ака дружини”
“дякую майстру Сергію. прохрустів мій хребет і тепер і я, і мій хребет щасливі) ☺️ дякую.”
“Звернулася до клініки за порадою родичів. Сумнівалася - йти - не йти, але таблетки та уколи набридли. Пішла і жодної секунди не пошкодувала. Поставили на ноги у прямому розумінні. Дякую всім дівчаткам: на ресепшен Вікторії, масажистам Люді, Ларисі, медсестрам Ані, Валі. І мого лікаря - Карини Вазгенівні. Рекомендую!”
“Нещодавно відвідала клініку інто сана на Ойстраха 28 і залишилася дуже задоволена.Персонал на рецепції був привітним та професійним.Вони швидко і чітко відповіли на всі мої запитання,допомогли заповнити необхідні документи та проінформували про всі процедури. Сама клініка справляє дуже приємне враження:чистота та комфорт на високому рівні.Лікарі - справжні спеціалісти,які проявили турботу та увагу до моїх потреб.Дуже вдячна за вашу роботу!!!”
“Після пологів груди нажаль втратили свою форму, дуже мене це бентежило, тому я дуже рада, що потрапила у руки такого професійного хірурга. Вдячна Гванцеладзе Костянтину Романовичу за те що знову подарував мені впевненість у собі)”
“У 12 років я знепритомніла і зламала ніс, у результаті з'явилася горбинка на носі та викривлення перегородки. 22 роки я мучилася з диханням та нескінченними застудами. І ось наважилася позбавитися цієї проблеми)) За допомогою я звернулася в Клініку доктора Запорожченка )). Там Павло Олександрович зробив мені операцію риносептопластику!)) Я дуже вдячна йому та персоналу клініки! Прийняли мене там як рідну)) професіонали своєї справи!)) Із чистим серцем можу сміливо рекомендувати цю клініку! Дякую вам шановний Павло Олександрович та весь персонал клініки доктора Запорожченка)))”
“Дуже вдячні лікарю хірургу Фізор В.Д і черговій медсестричці за оперативність і професіоналізм ! Ми з Волині приїхали в Одесу, і сина вкусила невідома собака. Все швидко, професійно, залишилося дуже приємне враження про медичний персонал і лікарню! ))))”
“Добрий день. Хочу висловити Подяку працівникам центру "Щастя бачити" на вул. Ярослава Мудрого. Звернулися з питанням виготовлення лінз для проблем із зором та вибору окулярів для сина. Було дуже приємно, що персонал допоміг із вибором по наданому рецепту, надав дуже слушн, професійні поради та ще й вказали на деякі нюанси щодо вибору оправи!! Я дуже рада, що звернулися саме сюди! хоча до цього зверталась і в інші офтальмологічні центри. Також приємно, що тут є система накопичення бонусів чи знижок. Рекомендую. Побільше б таких спеціалістів в наш час!”
“Закінчила курс лікування, враження 10/10. Дуже професійний та привітливий персонал. Хочется повертатись знову и знову. Дякуюємо за ваш труд! Неодмінно рекомендую цей центр.”
“Дякую за допомогу неврологу Фроловій Оксані Анатоліївні. Я звернулася з сильним болем в попереку, який турбував кілька тижнів. На візитах лікар була дуже привітна, все розповіла про мої симптоми, пояснила який план обстеження та лікування, завжди була на звʼязку і уважно ставилася до кожного питання. Після обстеження і консультації уролога (для виключення захворювань) лікар призначила дієві ліки після яких біль минув, це було чудо, якого так швидко не очікувала. Дуже вдячна за професійну допомогу і підтримку, всім раджу)”
“Лежав тут. Багато добрих спогадів. Шкода, що більше її немає”