Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте hospitality в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 29,576 відгуків та оцінок.
“Від усього серця дякую лікарів швидкої допомоги, які миттєво приїхали на виклик і надали первинну допомогу; невролога Міронову Олену Олександрівну та інтервенційного кардіолога Циганюк Мар'яну Василівну за врятування мого чоловіка 10 травня 2023 року! Ви зробили, практично, неможливе... Тепер ця дата стала його другим днем народження. Дякую!”
“Нажаль неможна викладати фото і відео хворих. Які знаходяться в $$ народних умовах України. Голодомор круглий рік. 5-ть зірок людям, які першими пройшли випробування вакцини covid-19. Ради Країни. А ми к ним попой. За гарними фотками карти скривається ЖАХ.”
“Лежала з дитиною в цій лікарні. Так, лікарня стара, багато з того, що писалося в попередніх відгуках справедливо. Але .... це була єдина лікарня такого профілю (!). Персонал професійний, просто молодці. Лікарня закрита в рамках медичної "реформи" (якщо це свавілля можна назвати словом реформа). Сумніваюся, що педіатри впораються з тими специфічними захворюваннями, які лікувалися тут в стаціонарі.”
“Швидко надали допомогу! Будівля потребує ремонту, але встановлене нове обладнання) лікарі привітні та терплячі. За гроші ніхто натяку не давав- що дуже приємно! У такі моменти зʼявляється надія на нашу медицину!) рентген, огляд, консультація- нам вийшли безкоштовно (ну як безкоштовно- за рахунок наших податків)”
“При цій лікарні існує ковидне відділення, з боку церкви, хочу зазначити, щоб усі люди знали про лікаря Красовського Сергія Олеговича. Поклав до нього своїх батьків за численними рекомендаціями своїх знайомих і лікарів, тож завдяки його професіоналізму, увазі, порядності він витяг з того світу моїх рідних, а вони були в дуже тяжкому стані! Хоча з першого погляду він здався мені надто молодим, але я переконався, що за такими перспективними лікарями майбутнє! дякую йому величезне!! Навіть не сумнівайтеся при виборі його як фахівця!”
“Робила операцію з видалення халязіума, лікар просто чудовий Все пояснив детально, зробив все швидко, якісно та безболісно. Однак коли 07.12.2023 прийшла до невідкладної допомоги, сказали звичайний ячмінь і насварили що прийшла з такою «проблемою», типу око на місці чого приперлась, сюди люди йдуть з проблемами серйозними Якби не лікар з 6 поліклініки і його рекомендація , щодо видалення і правильного лікування, все могла закінчитись гірше”
“Дуже приємні та добре відносяться”
“Дуже дякую Вам за все. Чисто затишно, світло, багато інформаційних бюлітень про щеплення та інші хвороби. Люди йдуть потоком на вакцинацію швидко без затримок.”
“Найкращі спеціалісти працюють тут!”
“Безмежно вдячна професору Каштальяну Михайлу Арсенійовичу (Завідувачу кафедри загальної та військової хірургії) та всій команді лікарів (Квасневському Олександру Анатолійовичу, Квасневському Євгену Анатолійовичу, анстезіологу) за вдало проведену надскладну операцію. Я, немов, вдруге на світ народилася. Найщиріша вдяка та низький уклін за Ваші золоті руки, Михайло Арсейньйович, многії Вам літа!”
“Дуже уважний, ввічливий та приємний персонал, гарні умови, рекомендую Іванова Дмитра Степановича як чудового спеціаліста”
“Лікував свого дядька від алкоголю! Все пройшло успішно персонал дуже трепетно ставиться до людей дякую вам за все!”
“Якісне обслуговування! Задовільний результат після двох! курсів лікування!”
“Я була з сином сьогодні 22.01.25. Потрібен сертифікат. У кабінеті 2 чудова лікар - на всі питання відповіла, все швидко оформила, порадила навіть куди звертатись по нашим іншим питанням. Ми пожартували і отримали направлення на аналізи. Через 5 хвилин син здав аналізи теж у привітноі гарної пані. Завтра можна забирати сертифікат. Загалом я приємно вражена. Дякую.”
“Магазин хороший, уважний продавець, білизна на любителя.”
“Супер.Швидко.Без нервування і т.д.5+”
“Дуже вдячні за людяність, допомогу і професіоналізм! Син з бабусею поїхав на море в Затоку (ми з Вінниці). Швидка привезла в дитяче відділення вночі. Оглянули, призначили лікування, прокапали, нагодували що сина що маму (вони були там майже добу). Поки ми(батьки) приїхали з Вінниці в Овідіополь, то моя мама і мій син були огорнуті увагою і турботою в чужому місті, в чужій області. Коли ми (батьки) приїхали з Вінниці і збирались у зворотному напрямку, то "на дорогу" сина знову оглянув найпозитивніший лікар-хірург (на жаль, не знаю ПІБ), зробили знеболююче, щоб ми могли нормально доїхати додому. Я безмежно вдячна кожному і кожній причетним медичним працівникам цієї лікарні за допомогу! При всьому тому, у Вас сьогодні професійне свято, а Ви працюєте і допомагаєте людям! Дай Бог Вам адекватних і вдячних пацієнтів, які мають розуміти, що лікарі теж люди і не рахуватимуть хвилини до обіду чи зайві хвилини прийому пацієнтів (прочитала тут попередні відгуки)... сумно... Бажаю Вам міцного здоров'я, натхнення легко виконувати свою непросту роботу, довгих і щасливих років життя❤️”
“Дуже гарна дитяча кліника! Одразу видно,що все зроблено для діток,яскраве, продумане,всюди чисто,я була під враженням! Є як педіатри,так і лікарі більш вузького профілю, УЗД,можуть взяти кров тут же Окрема подяка за лікарів,наша Тетяна Василівна найкраща! А ще графік роботи-кожен день! Навіть у вихідні,що ну дуже рятує,а то як завжди,болячки починаються у пʼятницю ввечері Дуже рекомендую !”
“Давно знайомі з клінікою — усі фахівці високого рівня та справді kid-friendly :) Сьогодні дитину вакцинувала від грипу доктор Марія Ліпінська — син вийшов задоволений, хоча перед прийомом хвилювався. Вакцинація пройшла позитивно й безболісно. Рекомендую papasim всім батькам!”
“Грамотні лікарі. Завідувач кафедри, Малиновський Андрій Володимирович-хірург та лікар від Бога. Будівля клініки стара, ще царських часів, з просторими широкими і високими коридорами, зберігся старовинний мармуровий портал каміна. Все дуже скромно, але чисто. За порядком стежать. У лікувальних заходах намагаються використовувати інноваційні технології та сучасне обладнання.”
“Привіт Пройшла лікування у клініці "Голубка" та результатом залишилася дуже задоволена. Лікування безболісне, безпечне та без побічних ефектів. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти. Хочу висловити величезну подяку Миколі Володимировичу та Юрію В'ячеславовичу. Дякую Вам за те, що допомагаєте відновити здоров'я. Рекомендую всім. Бажаю процвітання.”
“Чудовий медичний центр! Затишно, чисто, персонал ввічливий!”
“Демократичні ціни, комфортний інтер'єр, уважні та доброзичливі співробітники, кваліфіковані спеціалісти. Приємна бонусна система. Буду звертатись далі.”
“Була у лікаря Рижак Олени Василівни . Запізнилась на консультацію , але лікар дочекалася мене, прийняла, оглянула та дала рекомендації. Консультацією задоволена в повній мірі! Лікарю щиро вдячна за професіоналізм та людські якості)”
“Здавала аналізи в місті Одеса, Філатова 26. Декілька аналізів були по електронному направлені за програмою НСЗУ безкоштовні, інші я оплачувала по тарифу. Все було швидко та комфортно. Медсестра, яка брала в мене кров на аналізи фантастично виконала свою роботу, було наскільки це можливо безболісно.”
“Робили УЗД дитині на Добровольського. Залишилися приємні враження. Перш за все дуже сподобалася дівчина на рецепції. Дуже привітна, уважна, компетентна. Лікар УЗД також справив приємне враження. Дуже уважний. Відповів на всі питання, все пояснив. Одразу знайшов підхід до дитини, тож процедура пройшла швидко і без нервів. В приміщеннях чисто, зона очікування комфортна. Сподобалося, що на тебе ніде не дме кондиціонер, бо я цього не люблю.”
“Місце де зібрані професійні фахівці. Мої рекомендації - відновлення стану організму з фахівцем по остеопатіі - Олексієм та апаратний масаж R-sleek, який чудово виконує фахівець Інесса. Взагалі в центрі дуже комфортна та приємна атмосфера.”
“Не перший раз приходжу зі своїми проблемами в Лазерсвіт - як завжди прийом пройшов вчасно, співробітники уважні, лікар Джуган Ельвіна Анатоліївна виконала все швидко і безболісно. Приємно приходити в такі медзаклади. Бажаю Лазерсвіту і персоналу успіхів”