Огляд каталогу
- 3,887 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 3887 результатів
Перегляньте restaurant в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,887 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 1,995,877 відгуків та оцінок.
“Вражаючі емоції! Година польоту на авіасимуляторі за маршрутом Одеса - Бориспіль пролетіла непомітно. Інструктор Сергій — справжній професіонал, з яким було дуже цікаво спілкуватися. Однозначно рекомендую!”
“За кавою та гарним настроєм тільки сюди)”
“Відпочивали в "Happy life" минулого року. Сподобалося так, що приїхали знову. Все на досить високому рівні. Місце для спокійного відпочинку, де серед ночі не чути музику. Радує те, що до моря декілька кроків. Господарі частували смачнющим вином власного виробництва. Раджу спробувати!”
“Якщо і хотів би до чогось придертись, то не знайшов би. Все продумано до дрібниць, для людей і їхнього комфортного відпочинку. Задоволені !”
“Відпочивали в цьому місті ,дуже сподобалося, великий зелений маєток, чудовий басейн, справжній оазис в такому жаркому місці, дуже приємно. Дякуюємо господарю”
“Гарна база, дуже чисто, в номері все необхідне є, привітний персонал, тихо спокійно, поруч є ринок та магазини, в цілому задоволений, всім рекомендую, будем приїжджати ще!”
“Враження супер! Кімнати в чудовому стані, чистота та затишок. Крута тераса з барбек'ю. Хазяйка ввічлива та відзивчива. Всім рекомендую!”
“Тут дуже великий "Істамбульський" парк у стилі Роксоланівського "маєтку". Грає жива гарна музика. Фонтани та красиві краєвид. Але на карті вказано лише Грот Діани.”
“Затишний куточок старої Одеси. Гарний оглядовий майданчик, місток, фонтан, альтанка. Рекомендую відвідати якщо будете на Тещиному мості, з цього місця можна піти по бульвару Жванецького.”
“Дякую велике. Катерині. Чудово відпочили компанією. Вигляд вікон 3 поверхи дуже красивий. Рекомендую.”
“Вперше бронювали цей готель і були приємно вражені. Дуже затишний, комфортний, продуманий до маленьких дрібничок готель. Приємний персонал. Гарна локація, якщо важливо море, то вона неподалік, всього лиш 15 хвилин приємної прогулянки.”
“Навіть не знаю, як передати емоції та враження дітей, що були отримані на цьому крутому заході. Команда організаторів крута, фотограф надзвичайно вправний та креативний, відчував емоції та фіксував рух у кадрі.Це просто неймовірно.День народження пройшов на відмінно.Бажаю успіху! Так тримати! Рекомендую та дуже дякую всім причетним за те, що даруєте суперові емоції дітям та дорослим у цей дуже не легкий в країні час.”
“Морозиво "полуниця - дор блю" варто скуштувати!”
“Дуже гарні враження лишилося після відвідування пляжу. Продумано все до дрібниць, і машинки, які заберуть з парковки, і ліфт, і крісло для спуску в воду, і лежаки, навіть рушничок і водичку запропонували, не кажучи вже турботу та допомогу на кожному кроці. І це все абсолютно безкоштовно. Велике вам дякую за цей пляж. Єдина проблема, це паркінг, у вихідні місць бракувало”
“Маша і Катя кращі промоутери. Місце затишне і гарна атмосфера, ціни для такого закладу доступні”
“Зараз знаходимося в цьому чудовому отелі!Шановна пані Ларисо,Сергій та вся ваша команда!Дякуємо вам за такий чудовий прийом!Починаючи з розташування отелю,чистоти номерів,смачної кухні,закінчуючи вартості номеру прекрасно все! Таке відчуття,що ми приїхали просто до знайомих,а не в отель. Зручні меблі в номерах,білосніжна білизна,рушники,в номері є кондиціонер,плазмовий телевізор,холодильник,балкон і все необхідне.Любе побажання,потреба в чомусь вирішуються миттєво. У вартість номера входять сніданки,меню різноманітне і дуже смачне.Також можна замовити обіди і вечері за дуже доступними цінами.Все свіже і дуже-дуже смачне,по-домашньому! Радимо цей отель усім,хто хоче відпочити у двох кроках від моря,в привітній атмосфері,з смачною кухнею і в затишку. Дорогі пані Лариса,Сергій,Олічка! Я,мій чоловік та сестра Дякуємо вам за все,за прийом,смачну кухню,комфорт. Зичимо вам міцного здоров'я, сімейного затишку, вдячних мешканців і процвітання.Перемоги нам усім і до нових зустрічей! Низький уклін за все!!!”
“Дуже смачна турецька кухня, не дорого поїсти, але інтер'єр на любителя.”
“Шикарний готель! Я його знайшла і більше не зміню свій вибір. Це любов зі входу, ввічливий персонал, який робить все, щоб ви комфортно себе почували, це готель -рівень люксу. Раніше на годину заселили і коли я запитала, чи можна пізніше виїхати на 2-3 години при потребі, відповіли, якщо не зайнято -то без проблем. Це велика рідкість і дуже цінно для гостей. Дуже смачні сніданки, але обідала -просто смачно, нічого вишуканого для гурманів). Номер з сучасним ремонтом і сучасними меблями, їх достатньо), душе зручне ліжко, ніби царське, сантехніка та ванна кімната супер просто, все дуже чисто - а для мене це найважливіше. В ванній кімнаті є зубна щітка одноразова з пастою, гель для душу і мило з приємними ароматами, купа біленьких рушників з вишивкою, все сяє від чистоти, це просто кайф. До Дерибасівської 10 хв спокійним кроком, приблизно 700 м. Я в захваті! Буде рада, що знайшла для себе це місце відпочинку в м.Одеса.”
“Приємний готель в гарній локації в історичній будівлі. Комфортний великий номер, дуже зручний матрос і вся постіль - для мене це головне у готелі. Все чисто і охайно. Смачні сніданки в ресторані поруч. Дівчатка на ресепшені привітні. З радістю зупинюсь наступного разу. Із того, що модна покращити - довжелезну анкету під час заселення. З дороги, втомленою мені здалося забагато інформації, яку треба вписувати. І додайте, будь ласочка, водичку на сніданок.”
“Чудові власники , близько до моря , затишні номери зі всіма зручностями . Щиро дякуємо .”
“Дуже зручне розташування, все необхідне для проживання (приїхали на 3 дні погуляти Одесою).”
“Приємні господарі, ідеальна чистота, біла постільна білизна та рушники, кухня обладнана всім необхідним. Хороше місце розташування.”
“Були тут на екскурсії «за лаштунками», і рекомендую сходити на неї усім! Дуже цікаво і гарно:)”
“Дитина сказала, що це був найкращий день народження! Програма була весела та цікава, прийняли участь навіть дорослі, тож всім було дуже весело! Дітки отримали маленькі подаруночки і великі враження! Всі залишились у захваті! Дуже дякуємо організаторам за чудове свято для моєї донечки!”
“Святкували ДН 13 років всім класом, 2 квести + мафія. Підлітки відірвалися, як то тре, особливо вразив хорор "5 ночей з Фредді". Дуже приємна команда, все продумано, зручно, насичено, привітно. Дякуємо щиро, гідна локація, повернемося”
“Дуже сподобався готель! В номері було чисто, охайно та затишно. На рецепції працюють ввічливі та уважні до гостей фахівці. Зручне місцерозташування, що дуже важливо. Повернусь ще!)”
“Зупинялись на 2 ночі. Готель розміщено на 22-му поверсі 3-го крила житлового комплексу. Є підземний паркінг. В готелі є кухня з мікрохвильовкою, електрочайником та кулером. Чай, кава цілодобово і безкоштовно. Номера не виликі, але цілком достатньо місця і комфортно. Все новеньке. Ліжка і матрац зручні.”
“Зупинився в січні 2022 на дві ночі з родиною з двома дітьми в двохрівневому номері - всім дуже сподобалось: сучасний дизайн, чисто, все нове та добротне, було тепло та комфорто + привітний персонал + дуже зручне розташування відносно центру Одеси”
“Апартаменти за адекватною ціною. Спочатку не хотіли брати із собакою, пояснили, що нас пухнастий друг не створить проблем і скинули фото, після чого власник погодився. На стільки чисто та затишно, як удома. Успіхів вам з розвитком.”
“Дуже вдячні,офіціанці Софії за її любязність,ввічливість та кафе ,,Логово'' за сервіс,смачну їжу та затишну атмосферу персоналу кафе. Гості з міста Бровари.”