Vivi Italian taste
“Хороший заклад, смачна їжа, персонал привітний. Як правило, не багато людей. З мінусів – тут буває галасливо.”
Знайдено 7 результатів
“Хороший заклад, смачна їжа, персонал привітний. Як правило, не багато людей. З мінусів – тут буває галасливо.”
“Шашлик відмінний, соковитий. Соуси натуральні, Хачапурі - гаряча, відмінна, з розтяжним сиром. Навіть лимонади дуже добрі. Офіціанти доброзичливі і обслуговують дуже високу якість. Мені дуже сподобалось!”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Чудовий магазин. Можна купити майже все. Є каси самообслуговування.”
CityBUFFET — це класне місце, де можна смачно, охайно і дешево поїсти. Тут гарно і якісно все розставлено і організовано. Їжа смачна і свіжа, а вибір страв великий.
“Вчора замовляли суші. Обслуговування на найвищому рівні. А на смак роли ну просто бомбезні. Ваша "Королева" - це щось просто неймовірне. Навіть дитина була в захваті. Дякую вам)”