Top Waffle
“Смачно, великі порції, середня ціна. Але морозиво, обіцяне у складі, точно не морозиво. Більш схоже на вершки з ягідним смаком.”
Знайдено 4 результатів
“Смачно, великі порції, середня ціна. Але морозиво, обіцяне у складі, точно не морозиво. Більш схоже на вершки з ягідним смаком.”
“Це неймовірне місце, найкращий ресторан Одеси, без перебільшення)”
“29.02.2020, заказав 2 піци, гавайску і парероні , ну дуже смачно !), рекомендую однозначно!”
“Всю відпустку ми вечеряли на другому поверсі. Затишна атмосфера, приємна музика неймовірно смачні страви і шикарні коктейлі. Окремий бонус офіціантам Лізі та Яні, їхні посмішки та чудове обслуговування покращувало настрій. Тепер я точно знаю, що завжди повертатимусь в цей заклад,щоб смачно поїсти у Затоці.”