VIPHOTEL Затока | Отдых в Затоке
“Вся ПРАВДА про відпочинок в ВІП готелі Ми приїхали 16.06.2024, через кілька днів потому як відкрився готель. Шукали готель на Букінгу по відгукам, побачили відгуки 2021 року, наче непогані і було вирішено їхати. Брали 2 номери, нас було 2 мами і 2 дитини по 7 років. На тиждень. Тож готова поділитись своїми враженнями для тих, хто сумнівається 0 їхати в Затоку в Віп готель, чи не їхати. Приїхали ми о 7 ранку і господиня готелю Наталя люб’язно заселила нас відразу, тож ми помились з дороги і полягали спати. Номер відповідав всему тому, що ми бачили на Букінгу. Все нове, і видно, що люди коли будували готель не економили. Звукоізоляція суперова тож можна не боятись їхати тим людям хто любить тишу – ви не будете чути сусідів за стінкою. Всі номера з виглядом на море, тож ми постійно оздоровлювались дихаючи солоним повітрям. В кожному номері є Раптор, фен, холодильник, і якщо щось треба то все дають і все приносять, головне сказати Адміністратору, а не сидіти і чекати, що вгадають ваші думки. Пляж шикарний, пісочок, перша лінія, море ідеально чисте і я б ніколи б не подумала що воно таке тепле може бути в середині червня. Ми прекрасно загоріли, лежаки є, зонтики є, шатра є – все як на фото у букінгу. Море підходить для дітей, пологий заход і не зразу глибоко а через пару метрів починається глибший заход, тож наші діти, які погано плавають хлюпались постійно в морі і ми за них не переживали. Басейн. Він хоч і вважається дорослий, але не супер глибокий і заход сходинками, тож моя дитина плавала на тих сходинках, вода 24 градуси, коли на вулиці тепліше то і вода прогрівається краще. Кафе. Сходили 3 рази, кафе йде як пристройка до готелю на 1му поверсі. Все було смачно, але ми хотіли готувати самі, тож кухню використовували на повну. Кухня велика, 2 плити на 8 конфорок, 2 мийки, мікрохвильовка, мультиварки, 2 чайника. Черг не бачила, всі розминались і ніхто голодний не ходив. Тож це була моя перша така екстремальна відпустка з готовкою їжі (раніше завжди брала готелі на ВСЕ включено) і я оцінила що плюсів багато. Як мінімум дешевше і якісніше, бо ти знаєш що ти дитині приготувала. Господиня Наталя особисто контролює всі процеси в готелі, тож можете бути спокійні за порядки на території. Висновок. Однозначно їдьте, перша лінія, чудове море і пляж, новий готель, звукоізоляція. Зручно добиратись з Києва – нічний поїзд до Одеси, і через 1.5 години після прибуття поїзда йде електричка в Кароліна Бугаз, або таксі берете з Одеси до готелю. Ми брали таксі в готель, їхали годину. А назад з готелю вже їхати електричкою, дуже зручно. Ну і витратили грошей втричі менше чим їхали кудись би за кордон.”