Огляд каталогу
- 178 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 178 результатів
Перегляньте лікар у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 178 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 11,154 відгуків та оцінок.
“Затишна і привітна атмосфера з першої хвилини як заходиш усередину. Прийнятні ціни симпатичні дбайливі лікарі. Дуже рекомендую. Робив двічі пломби, все пройшло гладко і без болю. Дуже дякую!”
“Хочу висловити щиру подяку лор-лікарю Осипенко Ірині Олександрівній за професіоналізм, уважність і турботливе ставлення. Лікар дуже детально пояснює кожен крок обстеження та лікування, відповідає на всі запитання простими й зрозумілими словами. Під час прийому відчувається щира зацікавленість у стані пацієнта та бажання допомогти. Осипенко Ірина Олександрівна— спеціаліст, якому довіряєш із перших хвилин. Лікування призначає обґрунтовано, без зайвих препаратів, а результати відчутні вже за короткий час. Атмосфера на прийомі спокійна й доброзичлива, завжди чути підтримку та професійні поради. Щиро рекомендую цього лікаря всім, хто шукає кваліфіковану та людяну медичну допомогу.”
“Найкраща клініка! Таміла ветеринар від Бога! Спасибі що ви є!!! Всім раджу лише вашу клініку”
“Дуже привітний персонал) Лікарі все доступно пояснюють, а головне вони компетентні у своїй справі ❗”
“Щиро хочу подякувати персоналу хірургічного відділення. Особливо лікарю Сергію Сергійовичу, за відношення, професіоналізм та якісно зроблену роботу. Ми нечекали годинами, нас не ганяли кабінетами, все було швидко, якісно і головне, що моя дитина змінила думку про лікарів та лікарню. Ми не встигли поступити, як у нас взяли аналізи за 10 хвилин. І через 30 хвилин оперували дитині лімфовузол (за 10 хвилин). Зараз це рідкість в державних закладах”
“Щира вдячність Мартинову Сергію Анатолійовичу за професійність і чуйність, та адміністраторам клініки, ввічливе спілкування та оперативне питання питань. Успіхів і вдячних пацієнтів!”
“Велика подяка бригаді N18 (лікар Литвиненко)”
“Рекомендую. Супер магазин ортопедичного взуття та іншої продукції.”
“Проводили операцію по видаленню аденоїдів у дитини. Все пройшло чудово. Йшли за рекомендацією саме до Турецького С.О. Медсестри заходили і питали самопочуття часто. Дуже дякую за професіоналізм. Клініку рекомендую”
“Дякуючи Костенко Юлії Валентинівна познайомилась з клінікою Литвиненко та її працівниками. Отримала послуги лікаря кардіолога Савченко Наталії Богданівна, яка фахово допомогла розібратись з проблемами. Дякую Магде Анастасії Віталіївні,яка провела діагностику та лікування. Буду рекомендувати своїм знайомим за потреби скористатися послугами клініки. З повагою, Олена.”
“Всім раджу цю клініку .Їжджу сюди з Полтави.Тут кваліфіковані лікарі,яким дуже дякую за швидку допомогу котику в критичній ситуації!”
“Гарний сервіс, швидко все оформили і буквально за годину машина вже була у мене, форд фієста, гарна машина чиста. Раджу”
“І тут вас не обдурять, як у деяких інших кабінетах.”
“Висловлюю вдячність всім без винятку співробітникам "Ваш стоматолог" за уважне та чуйне ставлення до клієнтів. Окрема подяка лікарям Марії Сергіївні, Анні Володимирівні та асистентам за якісне проведення процедури лікування зубів під седацією маленькому пацієнту. Завдяки професіоналізму команди медиків лікування дитячих зубиків пройшло без стресу для дитини та без ускладнень. Щиро вдячна за вашу увагу та турботу про найменших пацієнтів!”
“Вітаю! Хочу подякувати, що в наш час існують такі відповідальні, чуйні та високопрофесійні фахівці як Дарія Садигова! Впродовж тривалих років ми всією сімʼєю завжди обираємо Медіон для спостереження за щитоподібною залозою та серцем. Ходимо тільки до Садигової! І це великий джекпот, що в нашому невеликому місті є такі фахівці. Даріє Юріївно, сподіваюсь Ви це побачите! Низький Вам уклін! Дякую!”
“Лікувався в хірургії та у лора, обидва рази потрапив через поранення. Відношення, розміщення та харчування на висоті, є з чим порівнювати у зв'язку із неодноразовими пораненнями. Обстежили, вилікували та вигнали, все як положено.”
“Залишу свій відгук, може він буде комусь корисним. Я мама дитини з двухстороньою розщілиною губи та піднебіння, ми з самого малечку пройшли більше трьох операцій. Як для молодої мами, яка ніколи в житті такого не бачила, це був повний жах і відчай. Всі молочні зуби - псуються на очах. Ми перший раз попали в клініку "Професорська стоматологія" в Полтаві. Де лікарі, сказали, що випадок складний і без консультації "одного" лікаря, вони нічого робити не будуть. Самі зв'язалися з лікарем Олександрою Макаровою, в якої повний забитий графік, але вона виділила нам час в цей день, так як ми приїхали з Харківської області, прийняла і за це не взяла ні копійки! З того часу, ми її пацієнти! Знаємо що робимо, що будемо робити , а головне для чого ми це робимо. Дуже вдячна нашому лікарю, гарне відношення, приємний та добрий колектив. Ми йдемо на прийом з задоволенням і з впевненим завтрашнім днем, що матимемо гарну посмішку!!!!”
“Суперове місце! поїхала на екскурсію з подругами,забрали і поклали на стаціонар обох. Лежу вже третій рік,супер бомба клас! Познайомилась з цікавими людьми,а потім ми всі дружно підірвали ту лікарню пітардою”
“Лікувалась в лікаря стоматолога-Яни Сергіївни! Дуже задоволена лікуванням та ставленням до пацієнта! Дякую ♥️”
“Ми задоволені клінікою Здавали тут аналізи , потім вирішили підписати декларацію з педіатром ! Зауважень немає , всі привітні , чистенько , цінують кожного відвідувача !!!”
“З Днем медичного працівника! Ви ті, хто стоїть між болем і зціленням, між страхом і надією. Кожна ваша зміна – це десятки життів, доль, історій. І ви знову і знову повертаєтеся до цієї справи, бо інакше не можете. Бажаємо вам підтримки, професійного зростання, щирих усмішок, вдячних очей і, звичайно ж, міцного здоров’я – бо саме ви найчастіше забуваєте про себе.”
“Ми задоволені клінікою Здавали тут аналізи , потім вирішили підписати декларацію з педіатром ! Зауважень немає , всі привітні , чистенько , цінують кожного відвідувача !!!”