Огляд каталогу
- 464 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 464 результатів
Перегляньте обіди у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 464 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 169,813 відгуків та оцінок.
“Рекомендую всем, очень вкусно, обслуживание супер. Всей команде процветания и мирного неба”
“Дуже вдячна компанії, за сервіс та допомогу у поверненні. Замовили для дитини чохол,але їй не підійшов, нажаль. Менеджер допоміг оформити повернення та скористатись безкоштовним сервісом від НП (легке повернення) . Обов'язково ще звернусь!”
“Найкраща кава у місці. Персонал ввічливий, уважний, завжди посміхається і ненав'язливий. Є широкий вибір кави альтернативного приготування і рослинного молока. Знаються на каві і допомогли обрати зерно до смаку. Детально і зрозуміло про все розказали.”
“Рамен дуже смачний і добре приготований. Приємно, що працюють навіть під час блекауту: у них є світло, можна спокійно поїсти та зарядити свої домашні пристрої. Дуже зручно і комфортно!”
“Дуже зажоволелені використанням, цнй вид опалення вирішив всі гаші проблеми. Дякуємо”
“Маленький, затишний заклад із домашньою атмосферою. Обслуговування швидке, приємний персонал. Піца "Цезар", картопелька із соусом власного виробництва, крильця - просто фантастичні.”
“компанія в якій я працює регулярно замовляє обіди. Всі задоволені. Смачно і по цінам все гуд.”
“Приємний готель в чудовому місці. Самий центр Полтави, що дало змогу прогулятися і побачити місто. Тихий, затишний номер, де мала змогу виспатися після важкої дороги. Є укриття (дякувати Всесвіту, в день мого перебування не знадобилося). Дуже привітний персонал. Високо оцінила наявність на рецепції готелю листівок про Полтаву, які я шукала, а ще те, що адміністратор на рецепції дав мені чудову карту туристичних принад міста. Ну і варто відзначити смачну кухну. На фото - галушки з язиком. Це було божествено! Готель впевнено рекомендую.”
“Щиро дякуємо компанії «Rulet» за запрошення на теплу, цікаву, захопливу зустріч з Мариною Дяченко. Особливим «відтінком» - це досвід, яким поділилася Марина, він щирий, відкритий. Атмосфера в компанії «Rulet» вражаюча, жива, привітна.”
“Замовляв роли для дружини, і команда ресторану зробила нам неймовірно приємний сюрприз. Дружина була щаслива, сервіс — на найвищому рівні. Дуже рідко зустрічається настільки теплий та клієнтоорієнтований підхід. Видно, що люди працюють із душею: уважність до деталей, турбота і щире бажання зробити момент особливим. Щиро дякую за ваш сервіс, ініціативу та людяність. Рекомендую всім!”
“Смачний армянський шашлик(вирізка, ошийок, балик на кістці, тощо ), сулугуні, картопля ціла з салом, стейки риби, великий вибір соління (помідори, огірки, капуста, гриби тощо), матнакаш... Є літня площадка, можна замовити "із собою".”
“Смачно та не дорого, у стилі їдальні в університеті”
“Заходимо в цей Кип'яток випадково, бо він зовсім поруч від готелю Київ. І дуже виграємо: бо дуже 1) зручно, 2) смачно, 3) привітний персонал, 4) невимушена атмосфера. Хочете відпочити наодинці - будь-ласка, хочете в компанії - аналогічно, хочете на вулиці - без проблем. Але затишніже все-таки в приміщенні. Цікава і смачна кухня, великий вибір коктейлів. Для більшої компанії може бути цікавим вибір китайських чаїв з розливом в 1,5 л. (Може спробую в більшій компанії).”
“Приємний інтер'єр, в Полтаві мало таких затишних закладів. Чудова подача і оформлення страв. Дуже смачний Київський торт і дитяче меню.”
“Чемний персонал, приємна атмосфера. Даний заклад передає дух міста Лева, при цьому не відриваючи від колориту Полтави. Здивувало і порадувало те, що коли забули у кав'ярні окуляри, нас наздогнав офіціант вже через дорогу від закладу!) Як на мене такий сервіс -- це вищий клас.”
“Чудове обслуговування персоналом!”
“Дуже гарне обслуговування! Хотілося відмітити начальника відділення Васильченко Юлію та економіста Гуртовенко Олену за їхню працю, це професіонали своєї справи! Дякую дівчата , так тримати!!!”
“Замовляли піццу і роли. Швидка доставка. Піцца смачна, ролли божественні)) Рекомендую.”
“Основна мета, з якою я відвідую Полтаву, це робочі відрядження. Обожнюю італійську кухню, і в різних містах намагаюсь знайти найкраще місце і куштую лазанью. Коли вперше скуштував тут (десь в 20 році - м'ясна) - вирішив це найкраща лазанья. Після цього була ще овочева і з лососем - кожен раз тільки позитивні емоції - смакота. Сьогодні знову в Вашому місті і вирішив скористатися можливістю і відвідати улюблене місце - читаю відгуки і почав сумніватись.. Але я все таки тут - м'ясна лазанья така саме смачна як і вперше. Піца, яку я побачив в людей за сусіднім столом вигладяла теж дуже апетитно, мабуть наступного разу також спробую :). В підсумку скажу - якщо Ви шукаєте смачної їжі та затишного, без зайвого пафосу місця, Вам саме суди! Власникам респект, обслуговуючий персонал також молодці! На відгуки з низьким рейтингом не звертайте уваги: це або конкуренти, або ті хто помилилися місцем. P.S. Для зручності, для лазаньї приносять ще ложку, але я впорався без неї))”
“Дякую за виїзне обслуговування! Млинці з куркою та грибами неперевершені)”
“Гарний отель. Чудовий сервіс. Наступного разу знов зупинюсь в ньому. Минуло два роки, ми з жінкою знов зупинилися в цьому чудовому готелі. Сервіс гарний, як і минулого разу. Привітний персонал на рецепції. Чисті та красиві номера. Смачний сніданок, який входить у вартість номеру (шведський стіл). Не дешево, але варто того, щоб знов повертатися в цей готель.”
“Все сподобалось, коли попросила музику тихіше зробити, — зробили, прибрали зі страви гриби, як і попросила, ще й людей небагато було, дуже затишно.”
“Один із небагатьох готельних комплексів в Украхні, який дійсно створений зі смаком. Сучасні корпуси й шале, ресторани й спа - приємно гуляти й відпочивати там. Розташований серед соснового лісу. Мешкали в напівлюксі - просторий, гарний, величезний санвузол, купа всіх необхідних дрібниць - як гігієнічних, так і мінібар. Харчування дороге, але все на рівні, претензій не маємо. Персонал теж сподобався. З розваг - спа, в першу чергу, коні, санчата можна взяти. Влітку більше варіантів розважитися. Але в цілому готель для релаксу. Спа бачили й краще - навіть у тому ж Косино різноманітність саун і басейнів набагато більше вразила й не так тісно. Для дітей є ігрова кімната, дівчата можуть побавитися з дітьми від 2 років. Іграшки старенькі, правда. Дитячого басейну немає - діти в основному концентруються в джакузі. Враховуючи кількість сімей із дітьми, радила б звернути увагу на покращення дитячої інфраструктури. Сніданки - шведський стіл, здався нам скромним, вибір невеликий (особливо десерти), але майже все смакувало. Єдине, що відмічу з мінусів - одного дня проводився якийсь масовий захід(конференція чи що), і їхні гулянки й дуже голосну музику було чутно на весь комплекс. З раннього ранку реально заважали спати. Люди виходили розбиратися, ми передзвонили на ресепшн - музика стихла. Але для такого рівня готелю і його концепції виглядало негарно. Отже, раджу для спокійного нетривалого якісного відпочинку.”
“Мабуть найсмачніша піца де куштував. Неймовірне та ніжне тісто яке готується як мені сказали за італійською технологією та в печі на дровах. Затишна атмосфера.”
“Зручно, практично, цивілізація.”
“Був, захотів пельмені, прийшов, поїв, задоволений. Як для такого маленького містечка+++ Хоть тут гоголя не бачив))) Рекомендується.”
“Їжа смачна, великий вибір, інтерʼєр сучасний, дівчата приємні. Все сподобалось!”
“Чудове місце, все завжди є в наявності”
“Враження від Osama Sushi — просто неймовірні! Замовляю тут не вперше, і щоразу все на найвищому рівні. Суші свіжі, дуже смачні, красиво оформлені — видно, що кухарі готують з любов’ю та увагою до деталей. Рис ідеально приготований, риба свіжа, ролли не розпадаються й мають насичений смак. Доставка швидка, кур’єр привітний і акуратний, усе приїхало теплим і охайно запакованим. Приємно, що враховують усі побажання до замовлення. Порції щедрі, соєвий соус, імбир та васабі — у достатній кількості. Особливо сподобалися фірмові роли — справжній вибух смаку! Також дуже тішить, що ціни цілком адекватні за таку якість. Дякую Osama Sushi за чудовий сервіс і смачну їжу! Тепер це мій улюблений заклад для суші ❤️”