Огляд каталогу
- 473 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 473 результатів
Перегляньте обід у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 473 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 141,244 відгуків та оцінок.
“Став дуже прикольний і риба там є різна”
“Доброго дня! Велика вдячність за оперативне прийняття замовлення інженером підприємства Віктором Петровичем та якісне усунення неполадок.”
“Мій улюблений поштовий сервіс! Завжди є цікаві акції, за допомогою яких можна відправити/отримати товар по смішній ціні! Радує служба доставки- інколи отримую товар на наступний же день! Також подобається те, що відділення майже біля дому, тому просто і легко забирати і відправляти посилки!”
“Непоганий вибір страв, великі порції, смачно, швидко, хороше розташування - і це все з дуже демократичними цінами!”
“Дуже гарний готель. Чисто, затишно. Є WiFi, тепла вода. За свої гроші - топ ☺️”
“Зручне розташування, важливо для мене, що є достатньо товарів для людей з цукровим діабетом”
“Відвідавши заклад залишилось хороше враження , прекрасне обслуговування , смачний шашлик . Атмосфера супер , ціни досить помірні , деяким закладам ще далеко братись !”
“Їжа класна, коктейлі смачні, до чаю принесли лід. Можна класно пофоткатись, бо гарне оформлення.”
“В обідній час шукав заклад де можна було б смачно поїсти, низький рівень оцінок у Гугл картах змусив пройти мимо. Добре що запитав у кав'ярні про заклад зі смачною їжею. На диво порекомендували Мацурі. Зайшов і через деякий час був дуже задоволений, що не пройшов мимо. Рекомендую Мацурі - привітний та уважний персонал, смачні страви. Обов'язково заїду і наступного разу.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Найсмачніше капучинко,дякую Машунці)”
“Чудовий магазин з низькими цінами!”
“Гарні ціни і гарний асортимент приємні продавці”
“Пару раз замовляли сет суш у цьому закладі і залишались задоволеними. Задовільні ціни і дуже смачно. Хороше упакування і теплі суші завжди доїжали теплими, а не холодними як буває.”
“Дуже самчна їжа. Приємне обслуговування. Необтяжливи ціни. Зручний та гарний інтер'єр”
“Замовляли торти не раз, дуже смачні. А ще тут найкращі в області "корзинки", ніде більш таких не роблять.”
“Чудовий заклад, дуже приємний персонал! Дуже смачно!!!”
“На днях спробував новинку від закладу- міні бургери і скажу що це одні з топових бургерів які я коштував, а коштував яїх багато де) Якщо ви ххочете спробувати дійсно смачну кухню-- рекомендую на 100% Я залишився задоволений, думаю ви теж оціните))”
“Гостював 4 дні. В номерах чисто. Гарний варіант за свої гроші.”
“Я постійний клієнт з своєю сім'єю і ,друзями, уже 8 років тільки там святкуємо,дешево смачно домашня кухня,сімейне кафе,завітайте непошкодуєте”
“31.10.2021. Доволі хороший магазин, На даний момент бачу у асортименті хліб, печиво, алкоголь, побутова хімія, хімія по типу: сухарики чіпси і т.д. фрукти, молочка, солодощі, тютюнові вироби, та по дрібницям всякі батарейки, карти, лазери, все для розваг так сказать. Персонал на даний момент привітливий та приємний, не зиркають косо тобі у спину та підтримують любу тему для розмови. Територія навколо магазина чиста та прибрана, є два мусорники які постійно очищують. Єдине що можна натикнутись у вечорі на неприємних "людей" пяниць якім немає що робити, але можна все вирішити легко, наприклад попросити допомоги у продавців, стати напротив дверей входу в магазан (там є в присутності камера), викликати поліцію. Мені магазин подобається, все що потрібно покажуть і підскажуть. тому 5-ять зірок”
“Все сподобалося. Святкували дитячий ДН. Нас обслуговувала Тетяна і вона була максимально уважною, ввічливою і оперативно реагувала на всі наші побажання. Взагалі весь персонал дуже люб'язний, бармен Сергій допоміг дістати повітряну кульку, яка полетіла високо під стелю, хоча міг і не робити цього. Хочу подякувати всім працівникам Мацурі, які допомогли зробити нам свято!”
“Найсмачніші суші в Рівному. Велетенські, багато начинки. Ця доставка мій фаворит!!! Рекомендую усім !!”
“Їжа тут була вкусна, але їдальна уже як 4 роки закрита!”
“Відділення Приватбанку не погана швидкість консультації у відділенні”
“Ну в принципі не погано не місці але...є одне але”
“Дуже сподобалось, всі хто буде в Рівному і матиме час рекомендую перед потягом відвідати цей чудовий заклад”
“Я також є преміальним клієнтом цього відділення і мій менеджер Олена Стельмах. Це професіонал своєї справи, завжди на зв'язку і готова вирішити будь які питання. Я задоволена обслуговуванням та послугами Укрсиббанку. Всім раджу.”