Огляд каталогу
- 146 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 146 результатів
Перегляньте суші у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 146 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 54,254 відгуків та оцінок.
“Osama -ви вкрали моє сердечко❤ Неймовірно смачно і дуже швидко (навіть у п'ятницю ввечері))) любов”
“Звичайна їдальна з смачною домашньою їжею Коли дорозі, заїхати поїсти-те що потрібно Недорого І важливо все чисто і охайно: посуд, столи, серветки Рекомендую”
Сервіс «Sushi Teikoku» пропонує мешканцям Рівного доставку страв японської кухні. Заклад спеціалізується на приготуванні дуже смачних суші, які залишають у клієнтів позитивні враження. Багато нових клієнтів відзначають високу якість продукції. Меню компанії є широким та різноманітним.
“Святкували день народження дитини в цьому чарівному закладі, з запропонованими майстер класами від власниці закладу.У дітей тільки позитивні емоції. Персонал чудовий та уажний, чисто та смачно. Рекомендую.”
“Завітали в таке гарне,затешне та смачьне місце. Все сподобалось. Усі рекомендую. 1. Затешно 2. Уютно 3. Обслуговування: добрий персонал та привітний . 4. Ну дуже сиачьно 5. Ціни дозволені та не за високі. Дуже довольлі, дякуємо за все та рекомендуємо ...”
“Відсвяткувала своє день народження))Неймовірна атмосфера, супер смачні страви, гарний сервіс.Дуже задоволена і мої гості також)))”
“Живу поруч і дуже зручно прибігти за смачними сушами)))Запечені та бургери то - любов. Ввічливі працівники, завжди усміхнені”
“Приємно здивований якістю. Піца смачна, тісто тонке, а суші — просто топ!”
“Обожнюю це місце, відвідувала неодноразово! Рекомендую спробувати чай з кокосом. В цьому закладі чудові піци та салати, а також різноманітна коктейльна карта.”
“Замовляла доставку на роботу. Молодці!!! Доставили як і домовлялися хвилина в хвилину). Дуже смачно- і шашлик і гриби, а за овочі гриль слів немає- умотали відразу. Приготовлені бомбезно! Хороше пакування. Страви замовляла на сайті. Передзвонили відразу. Є різні способи оплати і це теж дуже зручно.Рекомендую!”
“Усе виглядає сучасно, а смак страв перевершує очікування.”
“Дуже приємне кафе з комфортною атмосферою та високим рівнем обслуговування. Страви та напої смачні, усе подається швидко й охайно. Особливу подяку хочеться висловити бармену Марті — справжній професіонал своєї справи. Завжди уважна до гостей, доброзичлива та вміє створити гарний настрій. Рекомендуємо це місце для приємного відпочинку та якісного сервісу.”
“Люблю цю кав'ярню за смачні тістечка. І подружок підсадила на них. Особливо смачні у них шу! Приємно, що їх можна придбати і з собою. Дівчата все акуратно і швиденько запакують у коробочки, щоб не пом'ялося. Дякую”
“Все супер, ціни не високі, сьрави смачні, персонал ґУд, дивно читати негативні відгуки. Трішки б додати витяжки (пахли дерунами ще пів дня))) але це не для критики, а просто з метою зворотнього зв'язку від клієнта;)”
“Неодноразово замовляли смажені карасі та креветки. Все дуже швидко ,якісно та смачно! Персонал привітний та завжди допоможе з вибором. Однозначно рекомендуємо )))”
“чудове місце! дуже смачно та затишно. персонал привітний, люб‘язний та орієнтований на клієнта ☺️”
“Сицилія — улюблений заклад з дитинства. Салат Цезар по-сицилійські був одним із найкращих, навіть після того, як його прибрали з меню. Страви загалом дуже смачні, але є одне «але»: в пасті з креветками кілька разів попадалися панцирі — креветки були не дочищені. Також у салатах і пастах з куркою час від часу траплялася курка з жилками. Сподіваюся, що звернуть увагу на ці моменти, бо заклад по-справжньому хороший.”
“Побувала сьогодні у Мацурі. Все супер: швидко приготували, смачна їжа, а фірмовий чай особливо сподобався. Мене обслуговував офіціант Ілля дуже ввічливий і дуже швидко реагував на мої прохання.”
“Відвідала це кафе вперше й залишилася дуже задоволена. Атмосфера затишна, персонал привітний і уважний. Меню приємно здивувало різноманіттям: можна обрати і піцу, і суші, і страви зі звичайної кухні — кожен знайде щось для себе”
“Відвідали вчора цей заклад. Готують дуже смачно, привітний персонал, приємна атмосфера. Все сподобалось, рекомендую !!!”
“Доброго дня! Замовляв доставку. Якоїсь новизни не очікував побачити,але був приємно вражений. Все смачно,дуже дякую!”
“Дуже смачні суші та красива подача. Офіціант привітний.”
“Відвідав ваш заклад все смачна і чистий гарний заклад. Рекомендую завітати хто ще не був ( все дуже смачне )”
“Ростислав- найкращий офіціант Хочу подякувати йому за чудове обслуговування. Дуже уважний до деталей, ввічливий та щирий у спілкуванні. Завдяки такому сервісу перебування у кафе залишило тільки приємні враження”
“Прикольне місце, кальян дуже смачний, затишно))) Ціни не високі, персонал дуже привітний) Є літня терасса.”
“Смачні суші. Багато начинки, свіже стигле авокадо і всі роли однакові по розміру.. Сподобалось, що на сайті великий вибір різних смаків, з екзотичними варіанами, рол Дует - це любов. До замовлення додали мятні цукерки і пачку серветок, все зручно упаковано. Мені все сподобалось”
“Відвідали заклад На жаль, відгук про заклад(Мацурі)яке знаходиться на вул.Корольова не буде позитивним. Грибний крем суп виявився без смаку, а паста карбонара була суха та ніяка. Грибний крем суп: Відсутність насиченого грибного аромату. На смак був як перемелені гриби з незрозумілою водянистою консистенцією та з ледь відчутним смаком грибів.Ніяких спецій, крім солі та окропу , не відчувалося. Консистенція була занадто густою, не як в класичному крем-супі.Також в додатку дали звичайні сухарі з магазину. Паста карбонара:Паста була ніби з дешевих спагеті з магазину,соус був занадто рідким, не густим і жирним, як повинен бути в карбонарі. Відсутність смаку бичку(переважно попадались тверді та пере смажені шматки) Загалом, страви не відповідали очікуванням, які виникають при замовленні класичних страв. На жаль, довелося розчаруватися.Та на скаргу працівники даного закладу ніяк не відреагували.Офіціантка у відкриту ходила та розповідала це своїм колегам,дивлячись на наш столик,що було дуже не приємно та не професійно з їхньої сторони.”
“Мені було дуже комфортно , щодо страв все було смачним ( було тільки одне негарне питання щодо сиру в одній з піц , хоча всім іншим сподобалось)”