Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте nightclub у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 6,285 відгуків та оцінок.
“Брали номер 2- кімнатний для 2-х з дитиною . Було дуже зручно . Спа приємно здивувало - басейн був + 29 і нарешті ми наплавались досхочу, а джакузі + 32 все відповідало заявленому. Ще приємно здивувало, що видно захід сонця( для мене це особливий вид задоволення). Зараз також там казкова ялинка , що створювала додаткову атмосферу . Офіціантка на нашій зміні дуже приємна (підходила , перепитувала) . Сніданок хороший - вибір великий . Єдине з усього : Хотілось би кулер ще десь на поверсі для проживаючих, щоб попити води.”
“Чудовий заклад, смачна кухня, привітний персонал, приємно приходити в таку атмосферу де комфортно, затишно. Рекомендую всім.”
“Були тут, два дні тому, все класно, все сподобалося, офіціанти привітні, із страв особливого нічого не замовляли, тому нічого сказати не можу зприводу смаку чи швидкості подачі. Нас заклад влаштував.”
“Смачна кухня, затишне місце на березі озера.”
“Дуже хороший заклад! Рекомендую, їжа дуже смачна та розваги супер! Особливо вокалістка Анна. Кальян також дуже сподобався, персонал привітний, офіціанти супер. Відвідайте з задоволенням!”
“Робила ламінування вій у Іванки, все дуже сподобалось. Акуратно, професійно, ефект дуже класний та довго тримався завиток. + Приємна атмосфера та душевні розмови. Щиро рекомендую!”
“Хороша дискотека завжди в Lion клубі”
“була в караоке-ресторані. Їжа дуже смачна. відмітила якість звуку і техніки. дуже зручно сидіти і просто відпочивати. для затишного свята те що треба, а потім можна перейти і потанцювати в іншому залі.”
“Це був прекрасно проведений час вже не вперше, хороший персонал,неперевершенна кухня, та професіоналізм охорони вражає, приємно відпочивати в такому місті )))”
“Кльовий апгрейд Тет-а-тет в Адреналін і МанкіХаус )) Тепер тут стало значно гарніше. А зараз дочекаюся замовлення і додам відгук про страви )”
“Святкували День Народження в Catarsis,організація була на вищому рівні,кухня дуже дуже смачна!Ще раз дякуємо за такій сервіс!!!”
“сподобалось. админістрація підсказує.. гардіроб 5+. охорона 5+. дівчата5+”
“Гарне місце для святкування корпоратив у, професійних свят та інших подій. Готують смачно, мають італійську кухню. В ресторані жива музика.”
“Гарна атмосфера, приємний персонал)”
“Дуже часто святкуємо тут дні народження. Всі задоволені) Якщо потрібен активний відпочинок за містом? Вам сюди)) бадмінтон, баскетбол, волейбол, можна робити квести. 30 метрів від річки облаштований пірс та невеличкий пляж для купання. Біля кожної бесідки свій мангал, можна орендувати будиночки. Єдиний мінус незручно добиратись. Супер великий плюс для молоді це дискотека ввечері. Діджей молодець)) Все на вищому рівні. Видно, що стараються для клієнтів. Так тримати :)”
“Все дуже сподобалося , особливо кальян )”
“Дуже затишне і приємне місце. Несподівано серед поганої дороги, гарний заклад, з низькими цінами і смачною кухнею та приватними господарями. Раджу”
“Дуже добре місце раджу всім, прийшов ушол п'яний”
“Одного разу мав честь відвідати дане місце сили. З першого разу вразила атмосфера магії, чарівності й запаху спирту. Вживали там не маючи Бога в серці. Памʼять відсутня, опція руху тіла була недоступною ще два дні. Один спогад лишився як підпалювали абсент, а замість ложечки для цукру - була виделка. Навіть впродовж багатьох років- смак тієї рідини спричиняє шаленіння рецепторів. Один невеликий мінус, що погане дорожне покриття до даної будівлі”
“Шановна Мирослава Полюхович! Клієнти, які святкували весілля 3 міс. несли завдаток. Офіціантам ви самі заборонили виносити спиртні напої. За оформлення(прикрашення) 3-ох залів не заплатили більше 15тис.грн.Принесли на 70осіб 6 лимонів а потім казали, що вони десь пропали? Це якось дивно.”
“Мила, приємна, чарівна, весела, яка підходить до відвідувачі з розумінням ! Заслуговує кращого, як просто подяки. В захваті від кухні, офіціантки Алла, від обслуговування. P/S Алла, ви найкраща!”