Огляд каталогу
- 179 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 179 результатів
Перегляньте заклад в sumy у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 179 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 37,401 відгуків та оцінок.
“Дякуємо, Вам, за чудові, веселі свята котрі запам'ятовуються своєю оригінальністю! За посмішки, щасливі очі і гарний настрій наших дітей! Запрошуємо аніматорів та розважальні програми креативної-групи " давай грай" , для наших дітей уже як 5 років . Маємо тільки позитивні враження! Цікаві, яскраві фото і незабутній спогади!”
“Замовляла переклад документів з польської мови в цій агенції вперше. Все зробили дуже швидко і якісно,завірено нотаріально.Рекомендую.”
“Була на консультації у трихолога Черняк Наталії, звернулась із проблемою випадіння волосся. Лікар уважно вислухала, провела огляд, детально пояснила можливі причини та надала чіткі й зрозумілі рекомендації. Залишилась дуже задоволена професійним підходом. Дякую)”
“Щиро вдячна! Водій дійсно попередив, вдячна Вам за такого співробітника! Зателефонував, попередив, все поясним так що і маленька дитина зрозуміє) Потурбувався за батька, так як у нього інвалідність і йому потрібна допомога. З таким водієм батько точно прибуде на місце дислокації! Тож Щиро вдячна за компетентного спеціаліста який знаходиться на своєму місці!!!”
“З компанією-перевізником ПАН-БУС подорожую уже понад три роки. Загальна оцінка - п'ять зірочок! Звичайно, не без нюансів, але у кожного в житті присутній людський фактор... В автобусах чисто, тепло, при потребі можна взяти плед, на кожному сидінні є розетки, wi-fi працює, туалет відкритий. Водії приємні, ввічливі, завжди допомагають. Особливо хочу відзначити високий рівень роботи команди операторів, так як перший зв'язок пасажира з компанією починається іменно з них, а вони у вас справжні професіонали; відповідають швидко, конкретно, вичерпно. Дуже великий плюс в тому, що з операторами є зв'язок через viber, WhatsApp, і e-mail ! Останній раз їхала з з Києва до Кракова 21.12 25. рейсом DWR 4883 U На українському кордоні простояли більше 20 годин, то був жах... Дуже хочу подякувати водіям цього рейсу, особливо Євгенію, які допомогали нам витримати цей жах, без їхньої допомоги, пояснень, людяності, ввічливості - подорож була би набагато важчою. Дякую вам, хлопці) Всім нам - Миру! Компанії-успіхів!”
“Університет дає достойний рівень знань. А ще тут чудові, кваліфіковані виклалачі.”
“Завжди якісний сервіс, смак просто неймовірний, яку б позицію не обрали! Любимо проводити вечори, замовивши щось у вас, neptune.sushi, тому що знаємо, що чекати довго не доведеться, ви швидко готуєте замовлення і при цьому вони на 100% смачні. Дякую, що ви відкрилися в нашому місті ❤️”
“Скільки разів замовляли ,все було ідеально. Все свіженьке, смачненьке. Живемо поруч і завжди знижка є на самовиніс. Продавці ввічливі та завжди з настроєм щустрічають”
“Замовили акційний сет "Кілограм". Все сподобалось: обслуговування, смак, оперативність. Виправилися за запізнення сертифікатом на безкоштовний рол або піцу. Соєвого соусу було більше ніж достатньо, це приємно, також передбачені і вологі, і сухі серветки, що потішило. Отже, рекомендую цю доставку суш і піци однозначно у місті Суми. 5/5”
“Замовляю в Суші мастер вже раз 50 як мінімум, все дуже гарно, не знаю що не подобається людям які пишуть погані відгуки, на рахунок васабі та імбиру, якщо замовляємо навіть 2 порції суш, завжди к другій порції кладуть ще одну порцію і васабі і імбиру, завжди скільки порцій було суш стільки і імбиру і васабі. Суші дуже смачні, мої улюблені ще запечені з лососем це просто любов, дуже рада що є такий ресторан, по іншому сказати навіть не можу. Дякую”
“Цікаве приємне місце смачно ціни хороші”
“Всім доброго часу доби! Хочу подякувати за професіоналізм і виконану роботу компанію Helper DTP. 31.11.2020 моя машина потрапила в ДТП, все дуже просто їхав по своїй смузі перед пішохідним переходом що б пропустити пішохода я пригальмував і зупинився, а водій авто їхав ззаду в'їхав мені в задній бампер. Результат пом'ята ляда і лопнув бампер. Господар який винен в ДТП був без прав і взагалі у нього їх ніколи не було, страхова його "МЕГА Гарант", яка посилаючись на те що у водія немає прав на керування автомобілем відмовилася мені виплачувати компенсацію, надіслали лист з відмовою 12.02.2021. Далі я знайшов в інтернеті дану компанію і звернувся до адвоката Helper DTP Артему танцювальних 18.02.2021 по тел. розповів проблему він сказав, що цю проблему ми вирішимо протягом місяця. Скажу чесно були великі сумніви але я ризикнув, мені прислали договір все почитав, обговорили ще раз з адвокатом і підписав цей договір і в роботу вступили вже професіонали своєї справи. Сьогодні 17.03.2021 мені виплатили страховий збиток в сумі 9700 грн., Сума повністю перекрила витрати по ремонту з цього вдячний дуже цієї компанії. Всім рекомендую звертатися до них за допомогою, перевірені на особистому досвіді з цього можу сказати, що працюють чесно і якщо беруться за справу то доводять його до кінця.”
“Хороше місце, рекомендую до відвідування!”
“Хороша школа повного дня з поглибленим вивченням англійської мови, комфортна для дітей та батьків”
“Дууууууже смачно і затишно, обслуговування на висоті . Рекомендую :)”
“Дуже добре організований простір.”
“Брали на прокат на вихідних. Кататися вмію не дуже, але Сергій допоміг підібрати велосипед і нагадав як правильно крутити педалі! )) Дякую, було круто і весело. :)”
“Дякую за швидку доставку та смачні суші)”
“Чудовий спортивний зал. Є різноманітні спортивні секції, зокрема, гандбол для юнаків 2005 р.н. і молодше”
“Замовляв доставку, сет ролів та одну піццу, по часу можливо хотілося трохи швидше, але сама піца не охолонула та була смачною. Суші теж були смачні.”
“Дуже вдячні за роботу. Завжди вчасно та професійно. Вже багато років користуємося послугами майстра Андрія. Рекомендую.”
“Якщо потрібна якісна консультація та оформлення документів можна сміливо звертатися до Лариси Вікторівни. Один з кращих нотаріусів міста Суми.”
“Хочу висловити подяку лікарю з великої букви, хорошому спеціалісту, найкращому гінекологу Чухрієнко Наталії Євгеніївні за її чуйність, професійність, відповідальність, людяність. Дуже приємна в спілкуванні. Рекомендую всім жінкам. Ви потрапите в надійні та досвідчені руки.”