Огляд каталогу
- 89 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 89 результатів
Перегляньте кафе з wi у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 89 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 21,070 відгуків та оцінок.
“Зупинялась в Олени кілька разів. Дуже гарні враження. Номери обладнані всім необхідним, завжди чистесенько. Приємні ціни. Зупинка транспорту в пішій доступності. Окремо хочеться написати кілька слів про власницю. Олена - дуже приємна жінка. Відчувається, що вкладає душу в свій бізнес. Спасибі Вам за все, Олено! Маю мрію приїхати в наступному році з чоловіком в романтичну подорож до Сум. Обов'язково завітаємо до Вас! Хай Вам щастить!”
“Придорожній готель з усім необхідним для відпочинку. Свіжо, чисто, "притомний" wi-fi, привітний персонал, закрита парковка, доглянута територія. Особливий "плюс" - ресторан працює цілодобово, що буває актуально для пізніх або надто ранніх мандрівників. Готують дуже смачно! Якщо впорядкують під'їзд до готелю від траси - буде взагалі ідеально. Бажаю вдячних гостей!”
“Рай для тих, хто любить солодке, але стежить за фігурою! Неймовірно смачні десерти, які не шкодять здоров'ю. Затишна та світла атмосфера”
“Затишне місце з численними оригінальними смаколиками. Також є що й поїсти більш ґрунтовного. Обслуговують швидко та ще й Reikartz готель дає знижку. Приміщення світле й чисте.”
“Дуже гарне обслуговування. Створений затишок. То те кафе в яке хочеться повернутися.”
“Привітний персонал, смачно, хороший вибір - все що потрібно в обід ситно поїсти”
“Дуже смачно. Чи не дорого. Є кондиціонер і розливне пиво. Раджу.”
“Все було на найвищому рівні, дуже все сподобалося, страви були дуже смачні) Дякуємо великому офіціанту”
“Непогане кафе,щоб перекусити,ціни посередні”
“Чудовий магазин, лише за цінами та кількістю у чеку, потрібно спостерігати”
“В Сумах вже рік, кращої кави ніж тут поки що ніде не пив.”
“Затишне, атмосферне кафе, дуже сподобалось. Смачні страви, великий вибір цікавих наливок, які я ще ніде не куштувала. Наприклад зі смаком хрону чи холодцю… несподівано але смачно. Персонал дуже приємний, дякую Богдану за приємне обслуговування. З задоволенням повернуся сюди ще й не раз.”
“Самий смачний «тирамісу» в місті. Я палкий прихильник десерту, а тут ще й з вишнею, екстаз, коли буваю в місті обовʼязково за смачненьким сюди. І для діток є куточок з іграшками. Обслуговування гарне, і господарі дуже милі. На фото, вже поласував десертом, не втримався.”
“Кава найкраща в Сумах. Крім і круасан чудові. Позавчора, 1 червня, бух хлопчик на обслуговуванні, все прекрасно. Вчора, 2 червня, була інша зміна:кава гірша, явно підмішана робота, це чітко відчувається. І немає трубочок для напоїв . П'єр напій із стакан, а тобі на лице лід сипеться. І це все спокійно повідомляється, що трубочок немає. Поряд магазин Аврора, збігайте купить, копійки коштує, не губить репутацію закладу. 5 балів за позавчора, 3-за вчора, кш смачний був, ну це не заслуга персоналу.”
“Бариста Ніка дуже приємна! Кава дуже смачна!”
“Саме це місце має свою атмосферу та дуже великим плюсом буде чудове обслуговування і смачна їжа. Не перший раз тут відпочиваю та кожен раз залишаюсь максимально задоволеною .”
“Все круто, кальянщик просто вогонь. Все смачно, димно.”
“Номер 1 у моєму рейтингу. Мабуть найсмачніша кава) Багато варіантів напоїв, порадувало наявність baby menu! Є можливість перекусити (хот-дог та десерти), зарядити телефон та скористатися вай-фаєм.”
“Гарна їдальня. Чемний, привітний персонал, гарне обслуговування, доступні ціни, смачна їжа.”
“Взагалі не залишаю відгуки але сьогодні буде виключення) Такого смачного рафу я ще не куштувала у хлопчика баристи золоті руки) Дякую що в таких похмурий день ви зробили його краще ❤️”
“Чудове місце з приємною атмосферою. Доброзичливий персонал. Їжа смачна. Обслуговування швидке. Нам сподобалося. Дякуємо.”
“Чудова кава, смачна випічка. Помірні ціни.”
“Кращий асортимент кави в місті суми якість продукту радує досвідчений персонал і хороша тематика закладу”
“Смачна домашня свіжа їжа , недорого.”
“Дуже приємне місце, зовсім не схоже на придорожнє кафе!!! Затишно, якісне обслуговування, смачна піца!!!”
“В цьому місті нелегко знайти смачну каву, але тут вона є)”
“Відмінний кави, різноманітні десерти, доброзичливий персонал!”