Огляд каталогу
- 89 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 89 результатів
Перегляньте кафе з wi у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 89 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 21,070 відгуків та оцінок.
“Нове різдвяне меню в Львівських круасанах,це щось неймовірне Спробувала крем лате імбирний пряник,подача та смак просто супер,одразу поринаєш в новорічну атмосферу Дівчата привітні і дуже смачно готують)”
“Затишне місце, привітний персонал, дуже смачні пельмені ))”
“Чудове місце) все завжди свіже, неймовірно смачне. Персонал - привітний, завжди допоможе з вибором, підкаже)) Атмосфера - затишна. Єдине побажання - залишайтесь такими ж крутими і розширюйте свою мережу!”
“Дуже смачний коктейль Санрайс. Обслуговував хлопчик бариста, дуже важливий і приємний. затишна кав'ярня”
“Гарний готель з цікавим інтерєром , чисто ,затишно, реклмендую всім”
“Висловлюємо свою велику вдячність від громадської організації з м.Харкова. Замовляли послуги кейтерингу. Гарний асортимент, смачна продукція, кава чудова, сервіс на найвищому рівні. Особлива вдячність за оперативну організацію замовлення від сьогодні (вечір) на завтра, бо у нас стався форс мажор з іншими виконавцями даної послуги. Ще раз щиро дякуємо! Успіхів та розвитку Вам!))”
“Ходимо поки що тільки в ігрову кімнату, дитині подобається. Жінка, яка там працює, дуже приємна. Плюс те, що можна грати з дитиною.”
“Хотдоги просто чудовий, дешево і смачно)”
“Нормальні ціни, інтер'єр сподобався.”
“Дитячий розвиваючий комплекс АБВГДейка. Від найменшого до шкільного віку. Гарні і доброзичливі спеціалісти. Ваші діти гарно проведуть час і навчаться чогось нового.”
“Щодо Атріуму, то мало що сказати. Варта уваги міні кафешка на 2му поверсі, Fito Cafe. Гурманам здорової їжі варто сюди навідатись! Приємна атмосфера, смачна і здорова їжа і вид з вікна) окремий комплімент господині - приємна і привітна!”
“Дуже смачна їжа. Важливо те що всі страви свіжі. Ціни більш ніж доступні. Рекомендую.”
“Дешево і нормально, переночував. Приємний обслуговуючий персонал. Окремий номер з туалетом і душем 2019 рік - 290 грн.”
“Кращий заклад харчування в нашому місті, великий асортимент їжі на різні смаки й вподобання. Якісне обслуговування, великий просторий зал, все чисто, гігієнічно. Окрема подяка ввічливим співробітникам пані Мирославі та пані Каріні, за людяність та професіоналізм. Слава Україні.”
“Були запрошені на день народження до друзів,неймовірно крута атмосфера,персонал привітний,адміністратор ввічливий,кухня смачна,ігрові зони для дітей захоплюючі. Дякую що в такий складний час ви даруєте дітям посмішку и круті враження”
“Я звісно поставлю 5, так як в такі важки часи всім трудно виживати але насправді це тверда 3-. Так склалося що потрібно було переночувати і так як альтернативи небуло приіїхали в Палац. Ключ від номера в полумраці видала сонна жінка, номер 19 на 3-му поверсі. Зайшли у номер, у сан вузлі стеля темна на якій було чітко видно що після попередніх постояльців ніхто не мив. Туалетна бумага розмотана(вже почата) але самий треш з водою, вона зовсім не тече! У номері душно, сітки на вікні немає але комарі. Взагалі НЕ РЕКОМЕНДУЮ”
“Дуже гарна харчевня, обслуговування на вищому рівні,є можливість замовити страви завчасно якщо ти в дорозі, і по приїзді тебе вже чекатиме накритий стіл. Мені з Коллегамі дуже сподобалось”
“Все чудово, ходжу сюди роками. Перукарю не потрібно пояснювати, яку стрижку тобі робити)”
“Чудове обслуговування. Гарна атмосфера”
“Найсмачніша кава в місті, власник справжній фанат свого діла”
“Дуже сподобалися апартаменти, телебачення зі смартом, велике ліжко, окремі кімнати, поруч стоянка”
“Геймер - клуб! Цікава атмосфера!!) Класна піца і душевна атмосфера!!))”
“Гарне обслуговування, затишне місце для відпочинку.”
“Смачна кава і приємний персонал”
“Загалом все сподобалося! Жаль тільки що відвідали заклад перед самим закриттям! Єдине що я б добавив це щоб на кассі завжди був лід (люблю напої з льодом) та трохи урізноманітнити дитячу зону в середині! А так МОЛОДЦІ, ставлю 5 зірок!”
“Дівчата великі молодці (ручки золоті)! Кава чудова!! Дуже приємна атмосфера, завжди зустрічають із посмішкою та допоможуть з вибором напою!! Бристот прекрасний) Однозначно рекомендую!”
“Доброзичливе обслуговування, смачна кава та вишукані десерти.”
“Відвідали заклад 21 грудня 2024. Смачна кава та десерти. Гарний інтер'єр, особливо кольорова гама. Дівчина, що нас обслуговувала, дуже ввічлива, порадила нам цікавий десерт. Лайк, однозначно.”