Огляд каталогу
- 186 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 186 результатів
Перегляньте лікар у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 186 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 7,657 відгуків та оцінок.
“Величезна подяка лікарям за проходження ВЛК де я отримав професійне обстеження та безцінний досвід. Особливо хочу відмітити Балинську Олену Федорівну яка очолює центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору за її професійні здібності, гарне відношення і взагалі спеціаліста своєї справи. Також хочу вибачитись перед лікарем із 402 кабінету, за те що мав неуважність і не ознайомився з процедурою проходження ПФО і не розрахував день та час для обстеження.”
Стоматологія у Сумах знаходиться на першому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Прийом тут за попереднім записом.
“Кваліфіковані фахівці, які дають доступну та достовірну інформацію, надають відповідне лікування”
“Обслуговуюся в цій клініці більше 30 років і задоволена лікарями, які мене обслуговували. Окрема вдячність моїй лікарці Даниловій Олені та хірургу Дудці Дмитру за їхню ювелірність в роботі,відданість та терпимість у їхній нелегкій справі! Дуже б хотілося, щоб клініка працювала і в вечірні зміни, адже не всі в змозі прийти зранку, бо теж працюють.”
“Дуже подобається центр. Завжди чисто, немає великих черг у коридорах. Привітний персонал”
“Вчоравідвідувала центр на Лушпи. Дуже привітна дівчина на рецепції. Гарно взяли аналізи. Результати дослідження прислали наступного дня. Супер!”
“Хочу щиро подякувати хірургічному відділенню вашої лікарні. Ви надали мені допомогу саме тоді, коли це було найважливіше, і зробили це з такою турботою та професіоналізмом... Кожен з вас — справжній професіонал і людина з великим серцем. Завдяки вам я відчував себе в безпеці і отримав шанс на швидке одужання. Дякую за вашу увагу, підтримку та людяність!”
“Величезне спасибі, доку, Леоніду Ростиславовича Біттерліху, за те, що приділив достатньо уваги і застосував весь професіоналізм, щодо моєї проблеми. Стрибав тиск, боліла голова, німіли кінцівки долоньки - але, все було вчасно виявлено та усунуто. І, спасибі, за те, що виписали недорогий рецепт, адже можна ж і аналоги підібрати, а не купуватися на рекламу. Я, ще, і трохи заощадила. Леонід Ростиславович, триста років вам життя !!!!!!!”
“Компетентні, ввічливі, уважні співробітники. Хороший асортимент, доступні ціни.”
“Дуже задоволені різноманітністю послуг і приємно здивували ціни! Все обладнанням і матеріали передових європейських компаній Sirona, Bredent, Ivoclar!”
“Хороша аптека, персонал теж ввічливий”
“Лікувалася у подолога,дуже уважна та кваліфікована.Лікування пішло на користь,проблема поступово зникає.Просто потрібно виконувати всі вказівки лікаря-тільки так буде результат.Рекомендую!”
“Рекомендую всім, що зробили дуже якісно. Дитині 8 років навіть сподобалося) Були в лікаря Влада Володимировича, майстер своєї справи.”
“Відмінна клініка, уважні лікарі”
“Дякую врачам москаленк0 Руслані русланівній та вінниченку меншому та анастазіологу іні Володимирівній за моє врятоване життя .це молоді врачи від бога дуже вам дякую.”
“Дуже зручно, що можна прийти за записом. Хоч і доводиться все одно чекати, але не доводиться "битися" в черзі за своє місце. Ну і + всі аналізи, які там можна здати відразу передаються вашому лікарю.”
“Останні три тижні я лікувалася у лікаря Шинкар Назарій Миколайович.Це не людина, а золото. Приємний,ввічливий, завжди з усмішкою, дає цінні поради,як фаховий, освідчений лікар.коли я перший раз зайшла до нього на прийом, то в мене таке враження, що вияснилось сонечко. Мені так приємно було.”
“Зручний режим роботи поліклініки. Зручне місце розташування. Чемні працівники.”
“Інна дуже чуйний майстер з золотими руками!!!Клініка на належному рівні якості!!! Я раджу”
“Діагностичний центр уже давно перенесений на ул.Ковпака 18”
“Гарний сімейний лікар Володіна Наталія. Отзивчива і все по ділу.До того ,ще й приваблива”
“Цього року лікувалась у стаціонарному та поліклінічному реабілітаційних відділах. поставила 5 *, особлива подяка завідувачку відділення Лідія Валентинівна !!!”