Огляд каталогу
- 186 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 186 результатів
Перегляньте лікар у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 186 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 7,657 відгуків та оцінок.
“гарна лікарня з якісним обслуговуванням та низькими цінами!”
“Гарні та чуйні лікарі, прийом за попереднім запитом”
“Сьогодні 07.12.2023 Працівники магазину дуже допомогли моїй мамі ♥️ Щиро дякую від усього сердця ♥️”
“Хочу висловити щиру вдячність акушеру гінекологу Гриценко Н.О. за професіоналізм та уважність. Лікар допомогла вирішити проблему, яка давно мене турбувала, і зробила це з великою підтримкою та розумінням. Завдяки її знанням та людяності я отримала не лише лікування, а й спокій та впевненість у результаті. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста та чуйного лікаря.”
“Не знаю хто там сидів 3.5 години, але я скільки не приходила до лікарні ЗАВЖДИ потрапляла до лікарів на свій час, черг ніколи не бачила! Лікарі ввічливі та максимально зрозуміло пояснюють аналізи. Відчувається професіоналізм. Тому я тільки сюди хожу!!”
“6 зірок із 5 для Чайки Єлизавети Едуардівни. Я була у неї всього тричі, і останнього разу вийшла наповнена силою і щастям. Замість порожніх діалогів заради грошей, вона чітко дала зрозуміти, що терапія мені вже поки не потрібна, і далі я маю старатися сама. Друзі, бережіть свої голівоньки, особливо в такий важкий час, і я наполегливо рекомендую Вам саме цього лікаря.”
“Лежала з 2-х річним сином в реанімації,дитина була тяжка.Слава Господу,дитиночку поставили на ніжки.Окремо дякую Олександру Івановичу ,Дай Бог йому здоров'я, людина від Бога.Мед працівники відносилися дуже гарно.Дівчатка на посту ,умнички гарно ставилися до дитинки,ставивши фікси вміли дитиночку заспокоїти.Дай Бог їм всього найкращого.”
“Залишились тільки позитивні враження від відвідування закладу! Ввічливе ставлення до пацієнтів, висококваліфікований персонал, всі необхідні обстеження в одному місці! Процвітання закладу!”
“Постійно користуюся послугами цього медичного центру та лабораторії. Спостерігався під час хвороби коронірусом. Лікар не нав'язував зайві обстеження, все дуже професійно та ціни відмінні.”
“Доброго вечора. Бажаю залишити відгук про дитячу лікарню. Я вдячна персоналу за їх професіоналізм,чуйність,відданість своїй праці. Ми нещодавно лікувалися на стаціонарі в ЛОР відділенні,та ХІРУРГІЧНОМУ відділенні повністю весь персонал ввічливі,турботливі,люди знаходяться на своєму місці. Жукова Валентина Іванівна завідувач ЛОР відділенням лікар від Бога,лікувала моїх дітей,професіонал своєї справи. Лікар хірургічного відділення Бульченко Олександр Михайлович ЛЮДИНА яка врятувала мені сина я йому за це дуже вдячна.Для лікарні хочу побажати миру,злагоди,вдячних пацієнтів. Дякую вам за вашу працю.”
“Нещодавно пройшла професійну гігієну зубів у цій стоматології і хочу поділитися своїми враженнями!Дуже сподобався підхід спеціаліста – перед процедурою мені детально розповіли про стан моїх зубів, пояснили, які проблеми є і як їх можна вирішити. Після чистки мені показали результат у дзеркало – різниця просто вражаюча. Додатково отримала корисні поради щодо правильного догляду за порожниною рота та рекомендації щодо засобів гігієни. Приємно здивувала сама атмосфера в клініці – привітний персонал, чистота та затишок. Ціна повністю відповідає якості послуг. Тепер буду постійним клієнтом цієї стоматології і всім раджу! Дякую за професійний підхід та чудовий результат!”
“Гарна аптека. Приємний персонал. Допомогли підібрати те, що мені потрібно. Залишилась дуже задоволена”
“Купували окуляри для дитини залишилися задоволені обслуговуванням доктора і медичного персоналу! Велике спасибі ))”
“Найкращий із найкращих лікарів Роман Миколайович! Дай Бог йому здоров'я і надалі лікувати сім'ї від усіх хвороб!”
“Був на консультації нейропатолога Хажанець Тетяни Георгіївни, прийшов з результатами МРТ, все розібрали по полицях, ввічливо, доступно, рекомендю для звернення.”
“Хороша клініка, привітні лікарі, все зробили швидко, розʼяснили ще й зробили приємну знижку для військового.”
“Добридень! Залишилася ДУЖЕ задоволена після відвідування цієї клініки. Привітний колектив, приємна атмосфера, сучасне обладнання і, що найголовніше, супер-професійна робота керівника Петрової Галини Андріївни! Спасибі! Надалі, тільки до Вас!”
“Най краща лікарня в Сумах та Області, особливо реабілітаційне відділення, без межно вдячний ВАМ, Золотий персонал !!!!!!!!! Прекрасні фахівці, відношення до хворих як до рідних. Кращий колектив, який я зустрічав, Ви Найкращі !!! Низький уклін вам.”
“Приходила неодноразово робити узі, дуже задоволена ставленням персоналу і розумінням, все робиться вчасно, без затримок, звичайній людині пояснюють по діагнозу від а до я, без перебільшень, завжди приходитиму саме в цю клініку. Ще величезний плюс це цінова політика.”
“Дуже вдячна клініці Вікторії Нєлєпіної. Професіонали своєї справи! Дуже допомогли у вирішенні проблем зі шкірою, підібрали правильні процедури і догляд! Доброзичливий персонал, приємна атмосфера!”
“Дуже вдячна медичному центру Еледія за кваліфіковану допомогу та доброзичливе ставлення. Привітний персонал, особливо дівчатка на реєстратурі, все пояснили і допомогли. Ми запізнились, але нам ніхто не відмовив і зробили всі аналізи.”
“Швидко оформили ветеринарний паспорт. Дякую за ввічливе та дружнє обслуговування!”
“Одна з небагатьох, нормальних лікарень у місті. Лікарі знають свою справу”
“Здрастуйте, хотіла б залишити відгук. Обладнання та знімки на найвищому рівні. Хотіла б зазначити, що рентген лаборант Каріна – професіонал своєї справи, завжди привітна. Дякую вам, за вашу роботу”
“Молодець Доктор, вилікував цілий букет на обличчі, майже 10 років мучився .Спеціаліст з "Великий» букви.”