Огляд каталогу
- 356 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 356 результатів
Перегляньте обіди у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 356 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 101,227 відгуків та оцінок.
“Дуже смачні роли. Зручна упаковка.”
“Маленький компактний магазин з найнеобхіднішим асортиментом. Привітний і ввічливий, доброзичливий персонал”
“Завжди є свіжа випічка, смачно готують,по коштам не дорого”
“Дуже смачна їжа. Важливо те що всі страви свіжі. Ціни більш ніж доступні. Рекомендую.”
“Велика частина баранини. Я одним блюдом наївся. Смачно.”
“Чудовий ресторан. Смачно готують. Добре та швидко обслуговують. Офіціанти дуже уважні. Але ціна відповідає якості. Ресторан не з дешевих.”
“Гарна друкарня хороші люди нове обладнання”
“дуже смачно і затишно, обов’язково прийду ще”
“Кращий заклад харчування в нашому місті, великий асортимент їжі на різні смаки й вподобання. Якісне обслуговування, великий просторий зал, все чисто, гігієнічно. Окрема подяка ввічливим співробітникам пані Мирославі та пані Каріні, за людяність та професіоналізм. Слава Україні.”
“Були запрошені на день народження до друзів,неймовірно крута атмосфера,персонал привітний,адміністратор ввічливий,кухня смачна,ігрові зони для дітей захоплюючі. Дякую що в такий складний час ви даруєте дітям посмішку и круті враження”
“Доброго дня. Дуже смачна піца, також хочу відзначити яблучний пиріг, дуже смачний. Рекомендую. Прийду до Вас ще раз обов'язково так як забув у Вас сьогодні синьо-сіру бейсболку New Balance)) Велике прохання якщо знайшли іі то не викидайте я обов'язково найближчим часом заберу ))”
“Кухня смачна, порції невеличкі, приготували швидко. Обслуговування гарне. В середині досить затишно. Єдиний мінус - в середині занадто тепло.”
“Інтер’єр стильний, підходить для зустрічей і побачень.”
“Однозначно прийдемо ще! Найсмачніша піца! Дякуємо!!!Дуже сподобався ФРИСЕТ(цибульні кільця, картоха фрі та по селянськи, сирні палички та різні соуси) Все як я люблю :) P.S: окремий лайк за смачні настоянки та не дорогі ціни!!!!”
“Доброго дня, нещодавно були у вас в закладі,цілком все нам сподобалось але кухня трошки не дотягує З такими цінами можна і краще але ми залишились в приємних враженнях і від нашого офіціанта Ніки Дуже щира,гарна та весела дівчинка Такого обслуговування я давно не бачила Все чітко,швидко і цілком все гарно Бажаю вам гарних відвідувачів Повернемося ще!”
“Швидко з їжею, порівняно з Київськими. Каву трішки чекала. Часу просто було дуже мало. Смачно.”
“приємна атмосфера, привітні і професійні офіціянти. затишно, смачно”
“Приємно вражений. Привітний персонал, чисто, охайно. Зручна парковка. Страви смачні і апетитні, кава неперевершена☺”
“Кафе с добрим обслуговуванням ціни приемні.”
“Рекомендую . Тут працюють майстри своєї справи”
“Дуже сподобалось. Затишна атмосфера, смачні страви, привітний та доброзичливий персонал. Можна відсвяткувати і компанією і влаштувати романтичну вечерю! Бажання прийти ще раз. Дякую. Рекомендую!”
“Дуже гарна харчевня, обслуговування на вищому рівні,є можливість замовити страви завчасно якщо ти в дорозі, і по приїзді тебе вже чекатиме накритий стіл. Мені з Коллегамі дуже сподобалось”
“Дякую.Змінив з 3 на 5- зірочок.Все якісно,щодо доставки. Приємний бонус на день народження порадував!Також комплектів паличок було 8 ,замість, запрошених 4-х,але то скоріше +!!! - за кількість серветок на такій об'єм (4шт на 1,5 кг роллів),та сир(але то "вкусовщіна"),особисто я віддаю перевагу хохланду.В цілому доставку РЕКОМЕДУЮ.”
“Один з кращих ресторанів в місті Ромни, привітний персонал, смачна їжа, атмосфера супер”
“Коли потрібно затаритись на певний шлях до дому то сюди. Рекомендую”
“Доволі непогана торгівельна точка. Великий вибір товарів господарчих та продуктових. В наявності завжди м'ясо та сало, за цінами нижче аніж на ринку. Також великий вибір фруктів, сухофруктів, спецій, східних солодощів. Присутній термінал для безготівкових розрахунків. Завжди привітний та уважний персонал магазину.”
“Мені подобається магазин, постійно тут купую продукти були різні ситуації і негативні і позитивні. Дуже подобається рибний відділ у них своє виробництво. Ціни не високі бувають акції”
“Смачні тортики та морозиво, ввічливий персонал. З цього року хот-доги стали смачні, але ось бургери залишають бажати кращого. Картопля-фрі досить смачна. В приміщенні чисто.”