Огляд каталогу
- 30 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 30 результатів
Перегляньте шеф кухар у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 30 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 2,677 відгуків та оцінок.
“Відмінна компанія, хлопці, водії уважні, акуратно довезуть до місця призначення. Катя диспетчер завжди підкаже, як тобі зручно доїхати, завжди на зв'язку. Рекомендую своїм знайомим. Дякую)”
“СУМИ!!!! Дуже смачно, конкурентні ціни, привітний персонал. Вже кілька років з ними, починаючи з Суші Вок... Навіть не шукаю інших виробників ролів. Тільки сюди. Однозначно ТАК”
“Відмінне кафе, можна відзначити будь-яку подію! Дуже смачно готують, по-домашньому. Меню дуже різноманітне. Персонал приємні дівчинки, і господиня Жанна, просто чудова людина! Ціни прийнятні. Дуже рекомендую!!”
“Дуже затишний заклад, дуже смачна їжа і швидка подача,привітливий та професійний персонал. Власниця приємна та гарна жінка. Доступні ціни,великі порції. Зручне розташування з паркуванням для авто. Велике дякую Вам за обслуговування,Вам процвітання і багато клієнтів.”
“Відвідали перший раз, приємно задоволений гарним обслуговуванням. Кухня: люлякебаб супер, шурпа супер, два види піци смакота, кава смачна. Подяка офіціанту Олесі. Рекомендую цей заклад. Доповнення через чотири місяці з сім'єю зайшли повечеряти все дуже смачно, гарячий салат, овочі гриль, картопля, піцца, а дисерти смакота. Подяка майстерному повару супер! Приємно відпочити на літній терасі, приємна атмосфера. Гарних відвідувачів і розвитку" Албіону"”
“Ходіть краще в Роял, ніж в Алібабу (відразу за Роял Кафе)! Чекав 20 хвилин хотдог, холодна сосиска та капуста у булці! Навіть кетчупу, майонезу ні краплі! Ніколи більше не піду в алібабу!”
“Дуже сподобалось. Затишна атмосфера, смачні страви, привітний та доброзичливий персонал. Можна відсвяткувати і компанією і влаштувати романтичну вечерю! Бажання прийти ще раз. Дякую. Рекомендую!”
“Хотів би почати це повідомлення з того, що мене вразила швидкість доставки обраної мною речі "футболки", захопила якість, а так само дуже сподобалася "продувність" при фізичному навантаженні не жарко. Дуже комфортно. Доовлен! Буду відвідувати ваш магазин і далі, і всім раджу! Чекаю нових моделей одягу. "примхи", підібрали одяг, все класно!”
“Дуже приємне місце, смачна кава (хоч і з апарату) десерти неперевершені, рекомендую)”
“Заклад хороший для бюджетного відвідування. Порада – розширюйте меню.”
“Брали на прокат на вихідних. Кататися вмію не дуже, але Сергій допоміг підібрати велосипед і нагадав як правильно крутити педалі! )) Дякую, було круто і весело. :)”
“Алушта, Судак, Гурзуф,є що перераховувати з минулого,приємні спогади про Крим,мандрівки починалися звідки саме з Жайвір-Шостка, і по сьогодення продовжуються з Тамарою та Віктором,подружжям,які знають свою справу та вподобання своїх клієнтів,гостинність і спілкування завжди на вищому рівні,що говорить про їх людяність та довіру.Більше 12 років довіри,співпраці,емоцій,задоволенності!!!!!”
“Губернія Дворянська, яку виготовляє ТОВ Горобіна – найкраща горілка України.”
“хороший магазинчик, все потрібне є”
“Чудове ТЦ багато поверхів та магазинів”
“Хороший невеликий магазинчик, де можна купити як продукти, так і побутову хімію за більш низькою ціною, ніж в інших магазинах.”
“Тут завжди можна відпочити після прогулянок по магазинах і дуже смачно поїсти. Приємно що у меню є страви, якими можна смачно насититися під час Посту. Доброзичливе і швидке обслуговування. Красива подача страв з розумною черговістю. Просто хороший кави часто не дає пройти повз”
“Окей. Магазин популярний. У ньому затишно. Добре можна скупитися.”
“Відмінна банька, часний будинок у гарному затишному місці, ввічливий господар, гарна парилка (парок прямий що треба). Холодний басейн, більярд супер. Є мангал, можна засмажити м'ясо. Раджу”
“Мережа Jastin розвивається і це хороша конкуренція, а найголовніше зручно і знаходиться це відділення у правильному місці.”
“Магазин м'ясних продуктів і свіжого м'яса з хорошим вибором. На прилавках все виглядає свіжим. Досить просторий і приємний магазин.”