Огляд каталогу
- 719 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 719 результатів
Перегляньте pharmacy у Тернополі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 719 результатів у Тернополі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 94,962 відгуків та оцінок.
“Типовий новоформатний маркет своєї мережі, вдалий інтер'єр, багато місця. Нормальне обслуговування. Замало місць для паркування”
“Широкий асортимент товарів, зручна парковка, враховуючи те, що трафік покупців доволі великий, із чергами персонал справляється оперативно. Багато акцій, велика площа, проходи не заставлені візками чи піддонами. Доволі пристойна кава.”
“Великий вибір дитячих товарів. Знайшов то ХотВілси які дитина хотіла.”
“Великий вибір товарів за досить низькими цінами. Також багато знижок завдяки акціям. Ніколи не працюють усі каси, тому на вихідні та у вечірній час виникають досить великі черги; лише тоді відкривається додаткова каса.”
“Великий і якісний вибір продуктів”
“upd: Змінюю оцінку на 5 за адекватну і професійну реакцію керівництва. Дякую! *** Магазин з хамським і абсолютно непрофесійним персоналом. Обмеження на нанесення ТЕСТЕРІВ засобів декоративної косметики. Аргументація "не всім хватиТ, якшо всі будут так робити. Всі кажут, що потім то куплять, але не купуют". Серйозно!? Слідкуйте за своїми прямими обов'язками, а не за покупками. Якщо продукт справді хороший і в магазині люб'язне обслуговування, то клієнт обов'язково повернеться і здійснить покупку. ....а потім консультанти ще "шушукаються" всі разом за спиною і в твою сторону кивають один одному. Краще б приділили час актуальним цінникам і чистоті в залі.”
“Дуже смачна піца за хорошу ціну, гарна локація, приємний персонал. Багато місць, щоб вибрати де сісти, навіть коли в закладі доволі багато людей. З мінусів: меню доступне лише через QR-код, а мобільний інтернет у залі майже не працює. Проте, офіціантка знала меню напам’ять і допомогла зі складом і цінами. Ще один момент, мені не видали квитанцію про оплату лише рахунок (пречек), при цьому оплата була поділена на три різні рахунки. Це залишає не дуже приємне враження і дещо виглядає як ухилення від сплати податків.”
“Ціни у закладі середні, як і у всьому Тернополі. Їжа дуже смачна. Приємною особдивістю стало те, що готують замлення дуже швидко. Дизайн простий без нічого зайвого. Незручно трохи лише на другому поверсі, бо стеля надто низько - хоч я невисока, відчувається спершу певна "давка", не кажучи вже про людей високого росту. Проте є просторий перший поверх.”
“Просто у захваті від асортименту товарів у цьому Чудовому магазині.!!! Приємні, ввічливі продавці завжди порадять іграшку на будь-який смак. Раджу всім відвідати цей магази !!!”
“Хороший Сільпо, дуже великий вибір всього. Але важко паркуватися, приїхала в 9 ранку, навіть до відкриття самого ТРЦ, і вже майже не було вільних місць, не розумію чому там вічно так багато машин”
“Великий магазин, вибір товарів величезний. Є і одяг, і іграшки, і інші дитячі товари (ліжечка, коляски). Все гарно посортовано, розкладено по поличках, розвішано по вішачках. Продавці ввічливі, не нав'язливі, але якщо потрібно - допоможуть.”
“Консультант Олена чудово допомогла підібрати олівчик для губ . Покупкою задоволена . Всім рекомендую цей магазин !!”
“Гарний магазин, привітні касири, чистий та охайний зал. Завжди все є в наявності та свіжої якості.”
“Хороша аптека, гарно, чисто, є де присісти в середині що класно для літніх людей. Ціни різні, щось дешевше, щось дорожче.”
“Як для придорожнього магазину все топ!”
“Дуже великий вибір для покупок (Красиві молоді продавщиці)”
“Просторий супермаркет у зручному місці. Великий вибір свіжих овочів і фруктів, налічує тільки гарбузів 6 видів. Ціни завжди приємні. Є каси самообслуговування, тому черг майже немає. Здивувала "романтична альтанка", цікаве її призначення :)”
“Є парковка прямо перед входом. З мінусів - немає кас самообслуговування, але їх здається ніколи в АТБ немає.”
“Дуже подобається тут закуплятись, є широкий асортимент товарів. Персонал завжди готовий допомогти, обслуговує швидко. Єдине - в кінці робочого дня можуть бути черги, тому при можливості плануйте покупки за межами завантаженого часу. Всім приємного дня)”
“Гарний просторий зал. Привітні працівники, дорожать своєю репутацією. Обслуговування на рівні. Шкода, що не пощастило послухати музику в живому виконанні.”
“Гарний,великий магазин.Є ціна тижня і різні акції,люблю скуповуватись там.Візочки для дітей в вигляді машинок,але дуже тяжко ними керувати,тяжкі.На касі дівчата привітні.Є мобільний додаток Сільпо який накопичує бали і переводить у гроші.”
“Гарний мережевий магазин. Зручно, що працює довше, завжди є акційні пропозиції”
“Магазини EVA у Тернополі чудові маркети із постійними акційними пропозиціями а також накопичувальною карточкою яка приносить і постійні знижки та сюрпризи. Хороше ставлення працівників, хоча їх напевно що не встигають добре навчити, як вже потрібно навчати нових, це величезний недолік в Україні з роботою, зарплати низькі і великий потік кадрів. Але в загальному магазини EVA хороші, тому зробіть собі карточку у них, слідкуйте за постійними акційними пропозиціями та здійснюйте чудові покупки, економлячи свої кошти. І хай наш Добрий і Милосердний Господь Бог береже вас і ваших рідних на спасіння і благословляє на щасливе життя в Ісусі Христі, нашому Спасителі та Господі!!!”
“Цікаве стильне місце. Тішить нас ще з 2000-х років, коли про ресторацію, в якій не подають алкоголю годі було й казати... Проте вони не змінили своїх традицій, розбудувалися і не мають від клієнтів відбою. Так тримати! Не просто заклад харчування, - місце, яке виховує смак.”