Огляд каталогу
- 1,585 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 1585 результатів
Перегляньте restaurant у Тернополі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,585 результатів у Тернополі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 384,413 відгуків та оцінок.
“Чудовий мотель, чистота ідеальна.”
“Чудовий персонал, цінники завжди правильні. Овочі та фрукти свіжі, а випічка неймовірно смачна ☺️”
“Крута атмосфера, була вперше там на концерті Шугара. В обслуговуванні були тільки барменами, то вони топ!) Але думаю, решта персоналу теж такі. Імен барменів не запам’ятала, але підняли нам настрій ще більше своєю харизмою. Доступні ціни, незважаючи на потік людей «в час пік» обслуговування було швидким. Також був крутий ді-джей і ведучий після і перед концертом, круто розігріли народ і запалили ще після концерту. Однозначно хочу повернутися. Було чисто, охайно усе, є охорона, що дуже важливо, при такому потоці людей.”
“Надзвичайно ввічливий та оперативний персонал. Асортимент магазину приємно радує око та шлунок. Програми лояльності для покупців мають хорошу бонусну систему та взагалі в цілому хороше місце для поновлення харчових запасів. Усім раджу.”
“Все чудово, жалко що душу немає кожен день, ремонти в кімнатах нормальні, живу там 4 роки, претензій немаю!”
“Дуже цікаво та смачно! Топ: яловичина, сирна і овочева. Гриби гливи, а не магазинні печериці. Це нереально круто. Соуси без майонезу. Файно!”
Unagi Sushi — це заклад, де готують одні з найкращих суші. Роли тут смачні, а сет «Філадельфія» з креветкою просто бомба.
“Все супер їжа смачна свіжа гаряча Є можливість вибору - негостра гостра супергостра - вибір вмісту (дитина не їсть ні капусти ні квашених огірків) можна від них відмовитись, є додатки які можна додати Обслуговування супер Сервіс недоліки : - немає власної доставки Пропозиції - В добавки я б додав корейську моркву і болгарський перець - вже дома взнав що у вас є бургери картопля фрі і напитки додайте їх на вивіску що висить зверху бо там тільки шаурма додатки і плов”
“Дуже смачні роли все дуже смачно,завжди свіже,замовляю і доставку, і самовиніс,однозначно найкращі роли!) Дівчата оператори допомагають обрати щось новеньке і дуже ввічливі! Курʼєри швидко та оперативно привозять роли!) Дякую Вам і моя щира рекомендація!)”
“Завжди свіжа та смачна ковбаса...”
“Можна попити кави і перекусити.”
“Класний персонал. Смачна кухня. Святкували там день народження. Задоволена!!¡!!. Хороша жива музика...але дуже голосно для того залу. Прошу музикантів звернути увагу..голосно не завжди добре. Дякуємо, персоналу закладу за свято))”
“Класний персонал. Смачна кухня. Святкували там день народження. Задоволена!!¡!!. Хороша жива музика...але дуже голосно для того залу. Прошу музикантів звернути увагу..голосно не завжди добре. Дякуємо, персоналу закладу за свято))”
“Чудово! Недорого - 300 грн за двомісний номер - березень 19. Трохи незручний підйом на третій поверх. Безкоштовна стоянка”
“Замовляла Гавайську, дуже смачно. Приготували все швидко та якісно. Буду замовляти ще.☺️”
Mio — це комфортний заклад з приємною атмосферою, смачною кухнею та гарним сервісом. Тут готують чудову піцу з м'ясними та сирними бортиками. Особливою популярністю користується прямокутна піца розміром 60 см, що ідеально підходить для великої компанії.
“Учора 22.01.24 купувала шаурму янтарну, дуже задоволена обслуговуванням хлопця який працював на зміні ! Дуже харизматичний, класно «продає» все пропонує)) Раніше часто купувала там, але через обслуговування та атмосферу перестала . Дівчата постійно не задоволені , ніякої привітності , але вчора цей хлопець зробив настрій ) До нього повернусь ще !”
“Дуже гарне та спокійне місце як для короткої зупинки, так і ддя декількох днів релаксу. Смачна кухня, файні чани, та дітям зайшов басейн. Дуже рекомендую”
“Нещодавно відвідали з подругою ваш заклад, заклад на той час працював ще в тестовому режимі, але персонал всерівно зустрів нас із теплими усмішками. Піца була дуже смачна та соковита. Буду рекомендувати усім друзям та завітаю до вас ще!”